Arama sonuçlarınız

1. Nipper

SkyBlock Spawn İLK DENEMEM

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere ilk yaptığım skyblock spawn'nını göstericem. İyi kötü her yoruma açığım fazla uzatmaya gerek yok. NOT:RedStone Blocklarını Normal Oyuncular Göremeyeceği İçin Saklamadım. GÖRÜNTÜ 1 GÖRÜNTÜ 2
  2. Nipper

Konu Kapansın. Yeni Konu Açacağım.

Konu Kapansın. Yeni Konu Açacağım.
  3. Nipper

Farklı Launcher Çeşitleri

İyi Günler Değerli Minecraft Türk Forum Sakinleri. Öncelikle Son Zamanlarda Modlara Çok Sarmaya Başladım Ama Launcher Tarzı Olanları Daha Çok Seviyorum. Örnek Olarak Sölemek Gerekirse Şöle Bir Sıralama Yapıyım. -TECHNİC LAUNCHER -FTB -VOİDS LAUNCHER -AT LAUNCHER -MAGİC LAUNCHER Şimdik...
  4. Nipper

ACİL YARDIM LÜTFEN İÇERİ

Arkadaş Mesela Sallıyorum Hexxit ModPackı Var Ya E'ye Bastığınızda Sizin Envanteriniz Açılıyor Bide Envanterinizin Yanında Tablo Açılıyor Ya İtemleri Felan Gösteriyor Nasıl Yapıldıklarını Gösteriyor O Modpackın İsmi Ne ?? Bilen Sölermi Lütfen
  5. Nipper

Minecraft Açılmıyor Bilen Yardım Edebilirmi [İçeri]

---- Minecraft Crash Report ---- // Don't be sad. I'll do better next time, I promise! Time: 15.07.2014 16:30 Description: Initializing game org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method) at...
  6. Nipper

Siteden Kayıt Olup Girme

Arkadaşlar Benim İstedigim Bir Plugin Var Daha Pluginmi Onu Bile Bilmiyorum Benim Serverime Siteden Kayıt Olup Girmelerini İstiyorum Bunun İçin Ne Yapmalıyın Lütfen Yardımcı Olun
  7. Nipper

MİNECRAFTI MODLA GTA TARZI YAPMA

ARKADASLAR MERHABA BENĞM MOD KULLANICILARINDAN BİR RİCAM OLCAK ONLARDAN MODPACK İSTİYORUM .minecraftlarınıda atabilirler direk SİLAH MODU OLSUN ARABA MODU OLSUN FARKLI HALK TURLERİ OLSUN Skinli Felan GERÇEK GTA OYNUYORMUŞ GBİ SHADERMOD OLSUN KIYAFET MODU REİS MİNİMAP TOOMANY İTEMS UÇAK MODU...
  8. Nipper

MİNECRAFTI MODLA GTA TARZI YAPMA

ARKADASLAR MERHABA BENĞM MOD KULLANICILARINDAN BİR RİCAM OLCAK ONLARDAN MODPACK İSTİYORUM .minecraftlarınıda atabilirler direk SİLAH MODU OLSUN ARABA MODU OLSUN FARKLI HALK TURLERİ OLSUN Skinli Felan GERÇEK GTA OYNUYORMUŞ GBİ SHADERMOD OLSUN KIYAFET MODU REİS MİNİMAP TOOMANY İTEMS UÇAK MODU...