Arama sonuçlarınız

1. iTsNooty

MineResetLite acil

Arkadaşlar benim sorunum şu :Benim serverimde mineresetlite plugini var ve gayet güzel çalışıyor. Fakat sorun şu aşağıda örneğin: lapis resetlite automatically felan yazıyor resetlenince. Onu Türkçeleştirmem gerek ya da o hiç yazmasın istiyorum ne yapmalıyım ?
  2. iTsNooty

MineResetLite Plugini Acilll

Arkadaşlar benim sorunum şu :Benim serverimde mineresetlite plugini var ve gayet güzel çalışıyor. Fakat sorun şu aşağıda örneğin: lapis resetlite automatically felan yazıyor resetlenince. Onu Türkçeleştirmem gerek ya da o hiç yazmasın istiyorum ne yapmalıyım ?
  3. iTsNooty

Holographic Display'de . . .

Arkadaşlar merhaba. Benim sorunum şu : Başka serverda gördüm holographic display kullanıyorlar. Mesela -------- Yazmışlar fakat bunun rengi sürekli değişiyor. Nasıl bende yapabilirim. Teşekkürler
  4. iTsNooty

ACİLL ÇOK ONEMLII !!

Merhaba arkadaşlar Oncelikle bayramınız mübarek olsun . Uzatmadan Konuya geçelim: Ben serverimde vip sattım fakat adamın vipi bitt oyunda değil. Oyunda Değilken ./manuadd oyuncuismi Oyuncu yapsam Vipliği gidermi ? Yoksa nasıl bir yöntem kullanmalıyım ? Acill . .
  5. iTsNooty

Acill ComBatLog Pluginini Başka Dünyada Kapatmak

Arkadaşlar merhaba. Benim faction serverim var başka dünya kurdum .Orada minigames olarak hungergames'i ekledim.Sonra her şey tamam fakat bu combatlog plugininden dolayı adamlar Lobby'e ışınlanamıyor o yüzden o hungergames dünyasında nasıl combatlog pluginini kapatabilirim? Ilgilenenler Için...
  6. iTsNooty

Scheduled Announcer2 ACİL YARDIMM

Merhaba arkadaşlar ben bu Scheduled Announcer2 pluginini kullanıorum çokta memnunum fakat serverimde şöyle bir açık var /an say mesaj olarak herkes yazı yazabiliyor bunu nasıl düzeltebilirim lütfen yardım ederseniz sevinirim.
  7. iTsNooty

AntiCheat VE NoCheatPlus

Merhaba arkadaşlar benim sıkıntım şu benim serverimde anticheat ve nocheatplus var fakat oyun içinde bazı kişiler hile kullanınca flood yapıorlar . Bunun önüne geçmek için bunlar mesela hileyi engellesinler fakat yazı olarak yazmasınlar istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olun lütfen .
  8. iTsNooty

HomerosMC /Faction-PVP/Boss/Pet Sistemi/DevLapis/Minigames - 7/24

|| Server IP : homerosmc.nitrado.net || Sürüm : 1.7.2 - 1.7.5 || || Kapasite : 100 SLOT|| || 12 GB Ram (Gereğe Gore Artırılıcak || || Kapanma Riski Yok || ||Otomatik Devlapis|| ||Otomatik Hammdde & Viphammadde|| ||Parkurlar yarışmalar || || Zombi Boss || || Hunger Games || || Ozel Pet Sistemi (...