Arama sonuçlarınız

1. KaanKaplan

Minecraft Crash Acil Yardım lütfen

arkadaşlar minecraftı açıyorum (orjinal) 5-10 saniye oynuyorum sonra kapanıyor ve crash veriyor profilleri sildim tekrar yükledim yine olmadı Crash Report ::: ---- Minecraft Crash Report ---- // Sorry :( Time: 11/20/14 8:34 PM Description: Rendering screen...
  2. KaanKaplan

CdKeySpot Saçmalığı fikirleri alalım (sorunlar-Görüşler)

Merhaba arkadaşlar Bildiğiniz üzere CdKeySpot firmasını bir kampanyası vardı 100 entry yada 100 görüntülenmeye minecraft premium hesap veriyor fakat bu insanları canından bezdirdi sebebi ise çok zeki olan türk arkadaşlar minecraft premiumu alıyor bununlada kalmıyor hack hile kurup öyle...
  3. KaanKaplan

[Verildi]Server Bedava Verilecektir

Merhaba arkadaşlar bu konuyu yardım amaçlı açmış bulunmaktayım hiçbir kar amacım yoktur ayrıca yanlış yerdeysede özür dilerim konu şu annemin kredi kartındaki son 145 tl yi paypal hesabıma aktardım vede kendi kndime oynamak için nitradodan bir sunucu aldım 4 kişilik 1 Gb ramı vardır bu serveri...
  4. KaanKaplan

Ban Yemek

Merhabalar bu konu biraz saçma olucak ama ben yaklaşık 5,5 aydır forumdayım sadece 2 kere uyarı aldım ama hiç banlanmadım merak ettiğim ise şu ban yiyince nasıl bir şey oluyor yani nasıl bir ekran çıkıyo karşına daha önceden banlanıp görüntü alan varsa resim olarak atabilirmi :D
  5. KaanKaplan

FreezeHunger Gelmiş Geçmiş En İyi Hunger Games

FreezeHunger 7/24 Onlinedir . IP : mc.hgciyiz.biz Site : www.hgciyiz.biz Aşırı Şekilde Detaylanmış Kitler ve Chestler . Son Derece İlgili Adminler . Uzun Suredır Açıktır Ve Kapanma İhtimali Yoktur . Hunger Games'in Keyfini Freeze'de sür . Muhteşem Hunger Games ! Bölüm Sonu Değişen Maplar ...
  6. KaanKaplan

Forum Oyunu-''Tuttu Tutmadı!! Gir

Herkes üsttekinin söylediğinin tutup tutmadığını söylesin ve kendi yeni bir şey uydursun başlıyorum Allttaki Minecraft Premiuma Sahip
  7. KaanKaplan

Skript sorunu Acil yardım

merhaba arkadaşlar ilk skriptimi yazmaya başladım şöyle bi işlevi var belli bir seviyeye gelince belli eşyaları giyebilirsiniz mesela çaylak oyunculara bir zırh kiti verilir mesela viplerin kitindeki kaskın ismi ''Kralların Kaskı'' bunu vip eğer bir çaylak üyeye verirse çaylak giyemez yetkisi...
  8. KaanKaplan

Merhaba ! Bi Bakar mısın?

Merhaba arkadaşlar Ben KaanKpln Bilen Bilir 4 aydır Forumdayım 19 şubatta katıldım buraya o zamanlar tabi bilmiyordum minecraftın eklentilerini modlarını LeHamam'ın Hunger games videolarını izleyip özenirdim daha sonra bu forumu buldum (Hunger Games Modunu Araken :D) bunu yazma amacım beni...
  9. KaanKaplan

Lütfen Bakın ! Technic Launcher Hatası :(

Merhaba sorun şu Premium hesabım var technic platform indirdim kullanıcı adı ve şifreyi yazınca Invalid Credentials. invalid username or password yazıyor sorun ne hepsini doğru giriyorum +
  10. KaanKaplan

Lütfen Bilen Acil Cevaplasın Konuyu Bekliyorum Arsalarda Fly

Başlıktaki Dediğim Gibi Serverim Var Arsalarda Fly Olmasını İstiyorum ./manuaddp ile permission veriyorum ama oda o gruba değil oyncuya veriyor yetkiyi anlamadım lütfen yardımcı olun ! :(