Arama sonuçlarınız

1. Insomnias

HUB PLUGİN PAKETİ İSTİYORUM PARA İLE (NİTRADO TL) AYRINTILAR İÇERİDE

karşılarım sıkıntı yok 25 gb ram tutmaz bile
  2. Insomnias

bungeecoordsuz yapıcaz ram veririm sorun olmaz birde survival de eklendi sorun olurmu ?
  3. Insomnias

Jaeger Team - SURVIVAL SERVER - 1.7.2 - Kiralık Pazar/Tarla/Ev Sistemi - Açık Arttırma Sistemi -

Bugünkü Güncellemeler. - TRADE(Ticaret) Plugini eklendi bir kişinin üzerine Sağ tıklayarak yapabilirsiniz. - Jobs Plugini Survivale Özel Olarak Ayarlandı - Qquests Eklendi (Görev Plugini) Ama şu an Bakım Aşamasında - Özel Yazdırılan AntiBotUltra Plugini Yüklendi Planlanan Güncellemeler -...
  4. Insomnias

JGRedBoy 1.6.4 Plugin Paketi Faction/PvP BETA Sürüm

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar.Ben Jaeger Gaming Takım Kaptanı JGRedBoy - Kerem Mert Dalkılıç Bugün Size İlk Deneyimim Olan 1.6.4 Plugin Paketimi Göstereceğim. Belki Bir Kaç küçük sorun çıkabilir ben daha bu işlerde yeniyim. Neyse lafı fazla uzatmadan tanıtıma başlayayım . Plugin...
  5. Insomnias

tamam deneyeceğim önerin için çok teşekkürler eğer arkadaş olmak istersen skype Tequilasever Yaş 17 birde superegen in paketlerinin linki nerde ?
  6. Insomnias

yani ne biliyim çok uğraşıcam bide tek tek perm bilmiyorum ya :S
  7. Insomnias

OİTC-Minigames-SurvivalGames-Creative(Vipleri Ayarlı Bir Şekilde Olucak)-Survival(Vipleri Ayarlı Bir Şekilde Olucak)-Skyblock(Vipleri Ayarlı Bir Şekilde Olucak)-QUAKE(Vipleri Ayarlı Bir Şekilde Olucak),TNTRUN,Splegg(olmasada olur :D) SKYPE : Tequilasever
  8. Insomnias

Medieval[ORTAÇAĞ] Buildin Süper Ama Kimse Seni Almıyormu Buyur Gel Aramıza Katıl

bize günde +4 saat onlineli arkadaş lazım kusura bakma medieval ise Ortaçağ dır
  9. Insomnias

Medieval[ORTAÇAĞ] Buildin Süper Ama Kimse Seni Almıyormu Buyur Gel Aramıza Katıl

MERHABA ARKADAŞLAR. SURVİVAL SERVERİMİZ VAR VE ONA SAĞLAM MEDİEVAL BUİLDERİ OLAN 3 KİŞİYİ ALACAĞIZ. BU FORMU DOLDURMANIZ ŞART ! AD : SOYAD: YAŞ: ONLİNESÜREN: MC BİLGİN: DAHA ÖNCE MAP YAPTINMI: MEDİEVAL İLE ARAN NASIL: SKYPE (ŞART): KAÇ SERVERDE BUİLDERLİK YAPTIN: BUİLDİNE GÜVENİYORMUSUN...
  10. Insomnias

Jaeger Team - SURVIVAL SERVER - 1.7.2 - Kiralık Pazar/Tarla/Ev Sistemi - Açık Arttırma Sistemi -

Merhaba Bu konuda size JGSurvival serverini tanıtmaya çalışacağım SERVER IP : JGSurvival.nitrado.net Öncelikle size kadromuzu tanıtıyım Kurucular - JGRedBoy - GamesFT Yönetici - JGCreepLookTR Rehber - BigZed ÖZELLİKLER :demir:# Kendi marketini kur.:demir: :zombi:# Bosslari kes.(EKLENİCEK)...