Arama sonuçlarınız

1. Insomnias

JGRedBoy 1.6.4 Plugin Paketi Faction/PvP BETA Sürüm

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar.Ben Jaeger Gaming Takım Kaptanı JGRedBoy - Kerem Mert Dalkılıç Bugün Size İlk Deneyimim Olan 1.6.4 Plugin Paketimi Göstereceğim. Belki Bir Kaç küçük sorun çıkabilir ben daha bu işlerde yeniyim. Neyse lafı fazla uzatmadan tanıtıma başlayayım . Plugin...
  2. Insomnias

HUB PLUGİN PAKETİ İSTİYORUM PARA İLE (NİTRADO TL) AYRINTILAR İÇERİDE

OİTC-Minigames-SurvivalGames-Creative(Vipleri Ayarlı Bir Şekilde Olucak)-Survival(Vipleri Ayarlı Bir Şekilde Olucak)-Skyblock(Vipleri Ayarlı Bir Şekilde Olucak)-QUAKE(Vipleri Ayarlı Bir Şekilde Olucak),TNTRUN,Splegg(olmasada olur :D) SKYPE : Tequilasever
  3. Insomnias

Medieval[ORTAÇAĞ] Buildin Süper Ama Kimse Seni Almıyormu Buyur Gel Aramıza Katıl

MERHABA ARKADAŞLAR. SURVİVAL SERVERİMİZ VAR VE ONA SAĞLAM MEDİEVAL BUİLDERİ OLAN 3 KİŞİYİ ALACAĞIZ. BU FORMU DOLDURMANIZ ŞART ! AD : SOYAD: YAŞ: ONLİNESÜREN: MC BİLGİN: DAHA ÖNCE MAP YAPTINMI: MEDİEVAL İLE ARAN NASIL: SKYPE (ŞART): KAÇ SERVERDE BUİLDERLİK YAPTIN: BUİLDİNE GÜVENİYORMUSUN...
  4. Insomnias

Jaeger Team - SURVIVAL SERVER - 1.7.2 - Kiralık Pazar/Tarla/Ev Sistemi - Açık Arttırma Sistemi -

Merhaba Bu konuda size JGSurvival serverini tanıtmaya çalışacağım SERVER IP : JGSurvival.nitrado.net Öncelikle size kadromuzu tanıtıyım Kurucular - JGRedBoy - GamesFT Yönetici - JGCreepLookTR Rehber - BigZed ÖZELLİKLER :demir:# Kendi marketini kur.:demir: :zombi:# Bosslari kes.(EKLENİCEK)...