Arama sonuçlarınız

1. uzumakimazuri

Artik Offine Arşivlensin.

var konuşmalarımı aldım
  2. uzumakimazuri

razor admin öncelikle bu güzel server için teşekkürler oyundaki adım fsm619 ShinKiwi adındaki bir oyuncu benle anlaşma yaptı 3 madalya karşılığında (o kadar da etmez ) bana gökkuşağı senbemi atacağını söyledi atmadı parayı alıp kaçtı 3 madalya bir şey değil benim için ama bu oyuncunu...
  3. uzumakimazuri

Chicken TR Naruto RP Server 5'den Fazla Köy / 30+ Klan / Dungeonlar / Rank'lar / Ip İçerde!

sunadaki parkur kısmı kumla kaplanmış içeri girilemiyor lütfen bakın
  4. uzumakimazuri

bilgisayarın yansın emi
  5. uzumakimazuri

denemeniz bile yeter umarım en kısa sürede açabilirsiniz cidden emek verilmiş çok güzel ve nadide kaliteli bir server
  6. uzumakimazuri

Chicken TR Naruto RP Server 5'den Fazla Köy / 30+ Klan / Dungeonlar / Rank'lar / Ip İçerde!

Bu konudaki tüm mesajları tek tek okudum ve şu sözün çok doğru olduğunu anladım '' Bilen yapar , az bilen akıl verir , bilmeyen eleştirir , yapamayan çamur atar '' Eğer serverde rpg ortamı yok şu yok bu yok diye sızlanacaksanız sadece girmeyin oynamayın yada o çok şikayetçi olduğunuz hataları...
  7. uzumakimazuri

Beta-Alanine RPG Server PvP-PvE Çift Orman

arkadaşlar kötü şekilde eleştiriyorsunuz ama 1 emek var bunda kolaysa siz yapın 2 adamın daha ilk serveri olabilir 3 server yeni açıldığı için hataları olabilir
  8. uzumakimazuri

Karovin Online | MmoRPG | Gizli Bosslar | 2 Büyük Irk | Level Sınırı : 128

spawn kırıktı uzun uğraşlar sonucunda düzzeltim
  9. uzumakimazuri

AtesRPG 29.08.2015 Başvurular Açıldı /ONLİNE

Başvuru formu: isim: mehmet erdil yaş: 12 Minecraft ıd: fsm619 rol içi isim: philip rosegarden (erkek) Me nedir:hareket belirtmek için kullanılan komut do nedir:bilgi vermek için kullanılan komut f nedir:fısıldamak için kullanılan komut Oyuna gireceğiniz skin...
  10. uzumakimazuri

Naruto Türkiye RolePlay Sunucusu. 5. Shinobi Savaşı ! [1 Haftadır Açık!]

az konuyu okusanız başvurular forumdan
  11. uzumakimazuri

arkadaş sen olayı yanlış anlamışsın kendin karakter yaratcaksın olan karekter olmicaksın
  12. uzumakimazuri

3 hafta beklemek hiç yoktan iyi
  13. uzumakimazuri

arkadaşlar white list başvurusu o kadar zor değil animeden isimler kullanmadan bir karakter yaratın okadar
  14. uzumakimazuri

valla servere emek vermişsiniz güzel anlatmışsınız uğraşmışsınız bende başvuruyım dedim ad ve soy ad:mehmet erdil yaş:13 kulanıcıadı:fsm619 daha önce bulunduğu rpg serverler:orta online atina saga zindev craft chicken tr ve bi avatar serveri narutoda günceliğim:her gün ilerim narutonun serisi...
  15. uzumakimazuri

Konuyu Silermisiniz.

Ad: mehmet Oyun içi isim [ortaçağ uygun olmalı,ve soyisimle beraber verilmeli ): william gorker Minecraft ıd: fsm619 Yaş: 12 Ooc nedir: rol dışı konuşmak için birkomut Karakterinizin yaşı:21 Karakterinizin Hikayesi: genç bir göçebeyken artık hayatı çok zor geliyor ve yerleşmeye kara veriyor...
  16. uzumakimazuri

Konuyu Silermisiniz.

abi claimli alanda mahsur kaldım yardım edermisin lütfen ben fsm619 (WİLLİAM)
  17. uzumakimazuri

Konuyu Silermisiniz.

abi ben elyat demircisiyim ama elyetta yetkili değilim :( ben fsm619 (william)
  18. uzumakimazuri

Konuyu Silermisiniz.

benimkisi premium ama sorun bu
  19. uzumakimazuri

Konuyu Silermisiniz.

Adınız:mehmet Oyun içi adınız: fsm619 (not: fatih sultan mehmetin kısaltılmışı ) Altın kurala uyacakmısınız:Evet Ortaçağ rpg oynadınızmı:Evet Hangi mesleğe girmek istersiniz: demirci Hangi hanedana girmek istersiniz archena Hanesi yaşınız:15 Rpg ile ilgili bilgileriniz: birçok rpg server ve...