Arama sonuçlarınız

1. myface26

Serverime Aktif ve Minecraft tutkunu yayıncı ve rehber arıyorum

https://forum.gamer.com.tr/konu/stargame-1-11-2-1-15-faction-server-p9bosslar-silahlar-meslekler-klankalelerindefly-arsalar-klankaleraid-ve-daha-fazlasi.447356/#post-2453293 Serverimde hungergames gibi oyunlar bulunmakta serverde yayın açıcak ekibiyle eğlenecek arkadaşlar arıyoruz ayrıca...
  2. myface26

ChestCommands 17Menü Market ÜCRETSİZ

sayın kardeşim link kırık Başarıların Devamı Dileğiyle Gerçekten Bunu Arıyordum Yardımcı Olurmusun
  3. myface26

StarGame 1.11.2-1.15 Faction Server P9Bosslar/Silahlar/Meslekler/KlanKalelerindefly/Arsalar/KlanKaleRaid Ve Daha Fazlası

Serverin Oyuncularına 2 haftada bir vip veren bizler Hazır Setleri Oyun Parasıyla Çıkartan BizlerHerşeyi Oyun Parasıyla Yapan Bizler Para göz Oluyoruz ha Kardeşim Önce Serverde Oyna Sonra Yorum yap
  4. myface26

StarGame 1.11.2-1.15 Faction Server P9Bosslar/Silahlar/Meslekler/KlanKalelerindefly/Arsalar/KlanKaleRaid Ve Daha Fazlası

Selam Kardeşlerim Bugün Sizlere Stargame Faction Serveri Tanıtıcağım 3 Aydır Sistemlerini Topluyorum içerisinde Hoşunuza gidecek BirçokSistem Mevcut Öncelikle Server İp: stargame.keyubu.com SERVER ÖZELLİKLERİ: - 10 GB RAM - 70 SLOT (DEĞİŞEBİLİR) - 0 LAG - SİLAHLAR - KLAN KALELERİNDE UÇMA - KLAN...
  5. myface26

StarGame 1.11-1.15 Faction Server Yeni Açıldı P9Boss|Silahlar|KlanKalelerineRaid|Meslekler|RankSistemi|OyunİçiKaraBorsa|ElitraSistemi|SanalMarket|

Selam Kardeşlerim Bugün Sizlere Stargame Faction Serveri Tanıtıcağım 3 Aydır Sistemlerini Topluyorum içerisinde Hoşunuza gidecek BirçokSistem Mevcut SERVER ÖZELLİKLERİ: - 10 GB RAM - 70 SLOT (DEĞİŞEBİLİR) - 0 LAG - SİLAHLAR - KLAN KALELERİNDE UÇMA - KLAN KALELERİNİ BOMBALARLA PATLATMA - TAKAS...
  6. myface26

Stargame Suvival Server

tabii ki oluruz sorunu bugun hallediyoruz iyi günler Server Tamamen yenilendi sizleri bekliyoruz
  7. myface26

Stargame 1.7.x Server Sizleri Bekliyor Rütbe Sistemi bosslar ve daha fazlası

42 Slotu var 8 GB RAM VAR %0 Lagg garanti PET SİSTEMİ VAR GÖREV SİSTEMİ GELİCEK RÜTBE SİSTEMİ Var SKYBLOCK VAR...
  8. myface26

Stargame 1.7.X server Hungergames(hg) - Silahlar - Bosslar - Pet sistemi ve daha fazlası ...

Mesela örnek verirseniz seviniriz++ GÜNCELStargame Yenilendi Baştan Aşşağıya gelip görebilirsiniz
  9. myface26

Epic boss Timer hatası !

Kardeşim pluginlerin çakışıyor veya senin sürümünle uyumlu deil
  10. myface26

Stargame 1.7.X server Hungergames(hg) - Silahlar - Bosslar - Pet sistemi ve daha fazlası ...

İsteklerinizi soyleyin bizde yapalımSa kardeşler RÜTBE SİSTEMİ EKLENDİ !
  11. myface26

42 Slotu var 8 GB RAM VAR %0 Lagg garanti PET SİSTEMİ VAR GÖREV SİSTEMİ GELİCEK RÜTBE SİSTEMİ Var SKYBLOCK VAR...
  12. myface26

Arkadaşlar /setspawn yada /spawn yazdıgımda Hata : null diyor Yardım Edin ACİL

kardeş nasıl giderdin hatayı aynısı bendede var
  13. myface26

AuthMeReloaded ve BungeeCord Aynı Ip`den 1 Kayıt Hakkı Yapma

peki spigota nasıl çevirebilirimpeki emrah kickedwhitlist dio swden swye geçicem bekledikten sora yapıo onu nasıl kaldırabilirim Emrah kardeş Kicked white list before connecting bişeler dio onu beklemek zorunda kalıom nasıl ayarlayabilirim
  14. myface26

Emrah4434 Hunger Games V2.0[1.7.2] Plugin Paketi[Güncelleme V3.0]

tm teşekkürlerSa emrah kardes ben hub server actim portal yardimiyka gecis yapmasini istiyorum yardimci olurmusun hangi plugini onerirsin
  15. myface26

Çok sağol eyw kardeş emrah bu 1.7.9 için benim sw 1.7.2 sorun olmazmı kardeş ?
  16. myface26

Emrah world dosyasına yaz derken nasıl kardeş world ayarlayamıyoruz böle yapmışsın örnek olarak nasıl yapıcaz anlatırmsını ilk thebukitgamese mapı attım sora map yeri var oraya ney azıcam örnek olarak böyle yazılmış WORLDS: - 'world,300' - 'world1,250' - 'world2,400' bu 400 250 ne...
  17. myface26

Giefprevention (ALtınkürek claimi) 1.7.2 için olan varmı

Giefprevention (ALtınkürek claimi) 1.7.2 için olan varmı varsa bi link atabilirmisiniz ben bulamadım :) veya 1.7.2 çalışan plugin sürümünü
  18. myface26

GuesCraft Oyuncular için permlerini bilen varmı

hyr sunucunun deil guestcraft yunculara verdiği permler yokmu veya guestcraftın kendi permleri
  19. myface26

Hub Server Sorunu Lütfen Yardım

mehmet guescraft çalışmıyor sağ veya sol tıklıyoruz menü gelmiyor yardımc olurmusun
  20. myface26

GuesCraft Oyuncular için permlerini bilen varmı

SA beyler guestcraft oyuncular için permlerini bilen varmı varsa atabilirmisiniz çok ihtiyacım var bide serverim hub sağ veya sol tıklayınca slotlar gelmiyor oyunculardada bendede