Arama sonuçlarınız

1. tayi62

MRJPvP >><< En Begenilen Sunucu >><< ONLİNE >><< MRJPvP.Nitrado.net

Konu güncelKonu güncelSunucumuza [1vs1 , 2vs2 , FFA , Party vs Party ] Oyunu eklenmiştir .PvP Lag sorunu giderildi++Konu güncellSunucu Online ++++++++++++++++++++
  2. tayi62

MRJNetwork - HUB - 7.Gün > FACTION - PVP - Skyblock - Survivalgames = +100 online

Niye herkes öyle yapmıyor? Survival , PvP , Faction gibi sunucu reklamlarına gir iyi ve dikkatlice bak herkes saat başı yapıyor? niye biz yapmıyalım onlar yapıyor ceza almıyor biz niye alalım adaletsizlik olmaz mı bu? ++
  3. tayi62

MRJNW | Skyblock Sunucu - NETHER - ARENA - MARKET - PVP - MOBLAR

Sunucu açıldı play.mrjnw.netSunucu online++++++Sunucu Saldırıdan çıkmıştır.++++++
  4. tayi62

eyw.

eyw.
  5. tayi62

Sizce bu oyun sunucumda tutar mı ?

Komik bir olaymı var alay etcekseniz mesaj atmanıza gerek yok adam akıllı bir şey soruyoruz burda.
  6. tayi62

Hile koruması bulucaz , moderatörler olucak
  7. tayi62

Arkadaşlar bu oyunu sunucuma kurucam tutarmı sizce? Not : PVP üzeridir 1vs1 , 2vs2 , Party VS Party , herkes Tek . 4 Çeşit oyun vardır
  8. tayi62

PvP Plugin Paketi > 1.7 > Güzel Eklentiler

İstedigin paketi koy istedigin her şeyi yap :) çok kıskançsın
  9. tayi62

Cahilmisin? v1 plugin paketime bakarsan görürsün bilmeden hemen her şeyi yargılama üslübuna dikkat et yaşın ufak galiba
  10. tayi62

Muhammed'tede olmuştu diyorsunuz da napmışım ben muhammedin pluginini alıp evet arkadaşlar bunu ben yaptım ve çok güzel oldu %100 benim yapımımdır diye bir şey yapmadım ki ? ben zaten ''TheMuhammed2120'den alıntıdır.'' diye yazmışım istersen git bak hala yazıyor.Daha yeni 7.sınıfa geçiyorsun...
  11. tayi62

Skypem'de eklisin galiba bir sorun olursa ordan konuşalım :)
  12. tayi62

- 1.Zaten ben groupmanageri world adı olarak ayarladım olmalı olması şart. 2.gamemode 1 yerine gm1 yaz 3./give yerine /i komutunu dene öyle al 4.Olmalı şu an paketi ben indirdim kontrol ediyorum ve hiçbir sorun görmüyorum bu paketin aynısını kendi sunucumda kullanıyorum Sende nasıl hatalar...
  13. tayi62

Artık sen nasıl kurduysan pluginleri böyle hatalar alıyorsun :) 1.Dünyanın adı ney şu an kullandığın yani spawn dünyasının adı ne? 2.gamemode alırken ne hatasıyla karşılaşıyorsun 3.Give falan derken az daha açıklayıcı ol anlamadım 4.Disguise olmuşsun TAB'a bas ismin degişmişmi?
  14. tayi62

Gruplar türkçe degil :) Kurucu > Owner - Oyuncu > default'dur Şimdilik MEGA.co ekledim daha sonra başka upload siteleride ekliyeceğim :) https://mega.co.nz/#!DowzBKxK!LQ4b6KuH84q_amqCKZsUaxuyIPi7aFoSaJV5rJH5fS0
  15. tayi62

Phoenix Anti-Cheat 2.1 Sürümü ! (İnanılmaz Bir Hile Engelleyici Plugin) Neden Bekliyorsun !

pluginin en başından beri knockback sorunlu örnek veriyorum arkamda örümcek ağı var ve ben ona takıldım ve uzaktan birisi bana ok attı örümcek ağına takılan kişi knocback tespit edildi diyerek atılıyor :)
  16. tayi62

Paket Özellikleri VIP Komutlari /anim Özel Effektler Secebilme /be Özel Bow Efektleri /rd Farklı İsimlere Disguise olma /Disguisecik Tekrar kendi ismine dönme /Diakilic VIP'Ye Diakilic verir /Renk Yazı Rengini Seçme /viphat Kafana Blok Takma Spawnda Ucabilme (Sadece Spawnda) Ses Sistemi -...
  17. tayi62

SummerPvP

Kasmayı boşver arkadaşım her şey rengarenk sunucuda.Göz yorucu
  18. tayi62

SummerPvP

Sunucu gereksiz chat kirliliği kaynıyor oyuna girip , çıktınmı kocaman yazılar çıkıyo ve 1vs1 arenaları , turnuvalar kendi yapımız olsaydı daha kaliteli olabilirdiniz.Eğer ki bu dediklerimi uygularsaniz sunucu 1 adım daha kaliteli olucaktır.
  19. tayi62

SkyDiamond.nitrado.net | 1.7 / 1.8 | Faction / Boss / MiniGames | SkyDiamond Geri Döndü

Map çalıntı olmasa güzel olabilirmiş
  20. tayi62

ReoPVP [%100 PVP] - AntiHack - İlgili Adminler - ReoPVP.Nitrado.Net

kardeşim sunucun ip'si yazmiyo iyi bakın su konuya