Arama sonuçlarınız

1. S

[Acil Soru] Dünyada sadece zombi spawnlamak istiyorum command blockla mümkünmü

Yanlız konuda komutla yapılabiliyorsa dedim mod veya plugin istemiyorum dedim oyun içi yani düzgün okuyun konuları Çalışmıyor
  2. S

[Acil Soru] Dünyada sadece zombi spawnlamak istiyorum command blockla mümkünmü

Redstone icadları için dünyada zombiden başka kötü mob spawnlanmasını istemiyorum olma ihtimali varmı mod ve plugin olmadan sadece komutla minecraft profesyonellerini bekliyorum konu yanlış uere açtıysam kusura bakmayın.
  3. S

[Acil Soru] Herhangi Bir Butona Basmadan Işınlanmayı Nasıl Sağlarım

Kardeşim sen harikasın timer ekleme olayı harika fikir bende diyodum illa buton mu gerek diye bide şu aynı block olayını biraz açarmısın yani o komutu nereye yazıcaz
  4. S

Hayır command blockla aynı dünya içerisinde ışınlanılacak mod veya plugin olmayacak single
  5. S

İlk olarak konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. Command block adında bi yer göremedim. Sorum şu belli bir bloğun üzerine gelince nasıl ışınlanırım. Acil lütfen testfor komutu kafayı yedirdi lütfen komuttuda yazarmısınız.