Arama sonuçlarınız

1. I

NorthCrow - Survival 1.7.2 - İP : northcrow.biz

Yaaahu mükemmel olmus admin belki beni tanırsın ben YavorD :D senen hep kaynak isterdim bir şeyler yapardım :D arkadaşlar kesinlikle girin Pisman olmuyacaksınız ..serverin ilk zamanlarında madencilikte - odunculukta ne kadar gelismissek ona özel boostlar geliyorda sag tıklayınca mesela kazmada...
  2. I

NorthCrow 1.7.2 / 14 GB RAM / İP: northcrow.com *Survival**Hunger Games*

tamam bak gel oyunahadi geliyormusun
  3. I

e bana birsey yapamıyomusun bak herkes değil ben yanee :D
  4. I

Ya Arikaix bana yetki ver bisi ver yaw ates yakamıyorum yapılarım icin demirci yaptım onun icin lav dokemiyorum :/
  5. I

Oyunda kaldığın süreye göre değişiyor ancak afk bırakma ben denedim 2-3 saat gibi bıraktım ancak 60 block arttı
  6. I

Ya bi ara muratcan bana mutea atmıstı 2 dk onda oyundan attı bir daha giremedim iste cant resolve hostname demisti format attım simdi girdim konusamıyorum :/
  7. I

Ya arikaix format atıp girebildim ama bug mu oldu ne oldu sonsuza kadar susturulmusum herhalde ./arikaix bi yardım etsen ?????
  8. I

Beyler adam gibi versionlu launcher atıcak varmı version değiştirebileceğim cunku farklı serverlerede giriyorun Varmı özelden minecraft launcheri atabilecek teamextreme olsa iyi olur ?
  9. I

bilgisayar kafayı yedi acayip minecraft la baska zaman ilgilenicem sildim yükledim launcheri actım bembayaz oldu :/
  10. I

Zaten 1.7.2 kullanıyodum yeniden yaptım olmadı :/
  11. I

Ya Arikaix şimdide can't resolve host name hatası veriyor ve ayrıca tek bu server de değil bütün serverlerde hepsine baktım ip lerde bir hata yok :/ şimdi 2 ay bunlamı ugrasıcam
  12. I

Muratcan o rishan dan bende sıkayetciyim tarla yaparken geliyo rahatsız ediyo sonra arda nın tarlasına gidip en ortada bekliyerek çöpculuk yapıyor :D
  13. I

Arikaix beğendinmi bari ahırı :D bu arada rehber lazım olursa seni haber veririm demiştin :D
  14. I

Arikaix ahırı bitirdim iste bir kaç resim [ kendin gelip baksan daha iyi olur bazı yerleri eklemedim :) ]
  15. I

Arikaix ben soyle dusunuyorum ki bu server gerçekçi bir server... ve ayrıca hardcore ekonomi de güzel (takas sistemi gelse iyi olur) ama ekonomiyi bildigim kadarıyla konusabilirimki eger bir ürünün üretimi artar ise ürünün fiyatı duser ve daha ucuz olur ve gozlemlerime gore heryerde devasa...
  16. I

Serveri kapatırken map kaybolmucak demistin noldu map'a ?
  17. I

bir at çiftligi projem var onun icin paso bugdayla ugrasıyorum samanlar icin singleplayer da creative de yaptım ama sw de de yapmaya calısıyorum markettede saman yok kimse satmıyor bir el atsan bana (Kulenin etrafına evler de yapıcam sonra nehirin kıyısına balıkcı yeri de yapıcam cok iyi...
  18. I

tamamYa bir kule yapmısıtm da onu sorcaktım iyi olmusmu diye
  19. I

peki benim yanıma gelebilirmisin cok güzel bir sey yaptım da senin de fikrini almak istedim eski günlerdeki gibi :D
  20. I

bugun bir deniyim girmeyi dedim sonunda acıldı ya insallah bir daha karsılasmam bu sorunla (proxy hatası)
  21. I

%100 Survival Server # Platinium Gaming Geri Dönüyor!

This is Default Motd nedir abi bari insan bir şey yazar ne biliyim ''platinium gaming yeniden'' yazarsın iste altın kurekle clam varsa altın kurek claimi kaliteli pluginleri gibi seyler yazarsın hamachi serveri gibi olmus kusura bakma
  22. I

Kardes yeni server açtıgında benide haberdar edermisin bende bıraktım serveri

Kardes yeni server açtıgında benide haberdar edermisin bende bıraktım serveri