Arama sonuçlarınız

1. Zaikuden

MpYok (Kalıcı Yasaklanma) - Uçaklar - Oyun Parasıyla VIP'ler - Eski Sunucuların Dost Canlısı Ortamı !

Adım : Burak Soyadım : Özdemir Yaş: 17 Skype : ambrisburak03 Oyuncularla Aran: Mükkemmel Küfür Kullanırmısın : Tabii kide hayır! MOD olarak başvurmak istiyorum.Daha önceden kariyerlerimde MOD üzerine dayalı. Online Saatin : 3-4 Hafta içi değişir.Seneye YGS, LYS sınavlarım var. WG/WE...
  2. Zaikuden

||EFSAHANE BETA|| >FactionSunucu<[Kalite] [Boss] [Memnuniyet] [Saygı] [efsahane.nitrado.net]

Server Muhteşem. Tek kelimeyle Anlatılamaz Bir Server. Herkesi Beklerim.Ama ./warp eglence'de eklense güzel olur. -Inazuma57
  3. Zaikuden

--BestCraft-- [] Sandığınızdan Daha İyi /*/Harika Bir Market/*/Spawn/*/Lapis//

Moderatörler artık konulara bakmıyor. Lapis çalıntı. Adının hatırlamıyorum serverin.
  4. Zaikuden

Çok İyi Moderatörüm Serverinde Moderatör açığı olan lütfen konuya !

Merhaba Arkadaslar ! Ben daha önce SlimeNetworkda 2 ay moderatör olarak görev yaptım ... Taa ki server hacklenene kadar . Serverda moderatör oldugumdan itibaren yetkilierle en değerliside Ares <3 abimle çok iyi işler başardık . Server günde en az 15-25 arası oyuncu kitlesi oluşturuyordu. Evet...
  5. Zaikuden

SonOsmanlı | Original Survival | (1.7.X) | İpeksi I | Claim Alandan PVP | Timber | ⓨⓔⓝⓘ

İp yok konu rapor edilecektir en kısa sürede ip ekleyiniz !
  6. Zaikuden

[SonDestan] Eğlence Seni Bekliyor İP:SonDestan.nitrado.net [Boss]&[Faction]&[MiniGames]&[Alım Var]

Dostum bir bakarmısın sunucu ipsi yanlış diyor skypedan bir yardım edebilirmisin
  7. Zaikuden

[SonDestan] Eğlence Seni Bekliyor İP:SonDestan.nitrado.net [Boss]&[Faction]&[MiniGames]&[Alım Var]

İsim : Burak SoyAd : Özdemir Yas : 15 Skype : ambrisburak03 (mikrofon yok) Kariyerim : Moderatörlük Görev yaptığım yerler : YeniKent Faction , SonTürk Faction , Sontürk survival , Slime Network Oyun içi adım : Ambris
  8. Zaikuden

SanaLOyuncu Editsiz/Pro4 Boss/Ormanda Sürpriz Chestler/ Oyuncular Ve Vıpler Eşit ! Enchli Elma 10 k

Kardes alım varmı iyi Moderatörüm + iyi rehberim Bak görev yaptığım yerler : SlimeNetwork 1 hafta çünkü server hacklendi Modluk yaptım Rehberlik yaptığım yerler : Sontürk survival Sontürk faction YeniKent faction Yaş : 15 Skype: ambrisburak03 Ad : Burak Özdemir Başvurudur cevabınız için...
  9. Zaikuden

SlimeNetwork Eğlencenin Yeni Adresi! - Faction/Survival - Gelişmiş Warp/Kit Sistemi - Video Eklendi!

Dostum kararına saygılıyım ama ha edit item olmuş ha olmamış ne farkeder edit kılıç yok edit kazma yok yani tek p8 boşundan çıkan kılıç güçlü edit gibi gelebilir ama değil :D -[Mod]Ambris Yarın Bakım yapılacaktır !!!Güncel ++++ Şimdi +30 da sandık eventi yapılacaktır İçinde olacaklar : P4 Set...
  10. Zaikuden

SlimeNetwork Eğlencenin Yeni Adresi! - Faction/Survival - Gelişmiş Warp/Kit Sistemi - Video Eklendi!

Güncel ++ -Servern moderatörü AmbrisSaat 22:20 de serverimiz +35 kişi !!
  11. Zaikuden

Cevap verdiğiniz için teşekkürler ve saat 6 oldu server 1 saat sonra kesin açılıyor deyimi :D Serverda oynamak için can atıyorum süper olucak
  12. Zaikuden

Tamam 6 da açılsın :D Alım varmı ? Pro Rehberim Yaş : 15 Skype : Ambris Burak Özdemir Göre yaptığım serverlar : Son Türk , Yenikent Faction , YeniKent Survival Mikrofon : Yok almayıda düşünmüyorum , gerek olmuyor. Oyuncularla ilişkim : İyi hiçbir zaman küfretmem ettirmem , oyuncular naparlarsa...
  13. Zaikuden

[YakamozCraft] Hub Olma Yollarında

Süper server spawnını çok beğendim ! Herkesi beklerim -Dt051 Not:Servere giremiyorum yardım edermisin ? skype: Ambris Burak Özdemir
  14. Zaikuden

ParlayanKarpuzCraft-Faction/Meslekler/Clan/Her gün bol Event Ucuz V.İ.P

Hamachili olması biraz kötü açıkçası
  15. Zaikuden

Kardeşim server kapalı diyor skypeden yardım edicekmisin ?
  16. Zaikuden

Kardeşim en azından alıntı değil ona şükret . günümüzde birçok serverin spawnı ve vb. alıntı :)
  17. Zaikuden

Hangi doku paketini kullandın ? Serveriniz çok güzel olmuş :)ü Not: Server kapalı göseryor skypeden yardım edebilirmisin skypem : Ambris Burak Özdemir ekle
  18. Zaikuden

|RelaxCraft| (1.7.2) Faction Server Counter.Boss.Mini Oyunlar Hıc Sıkılmadan Oynayın

Server güzel hiçbir şeyi çalıntı değil :) Ama pluginler biraz kastırıyor serveri gereksiz plugin varsa temizleyin onları :D
  19. Zaikuden

Hardcraft # Boss # Repair # Faction # Ve Daha Fazlası.

Kardeşim yanlış ip hala bende mi sorun var anlayamadım
  20. Zaikuden

DarkStoneMC.nitrado.net [ Faction / Spleef / Boss / PvP / HungerGames /CrackShot ] 7/24 Nitrado !

Dostum Lapisinizde enderman var düzeltin lütfen !
  21. Zaikuden

[|] Constantine PVP [|] / Faction Wars / Minigames / [| Nitrado Kalitesi |]

Sunucu güzel olmuş alım varmı .? Gelicem servera -Ambris Not: Server ip si yanlış diyor skype ekle de yardım et : Amris Burak Özdemir skypem