Arama sonuçlarınız

1. semih001

Rehber arayanlar gelsin... Güvenilirim

-SAYGILIYIZ -KÜFÜR ETMİYORUZ -KOMUT BİLİGMİZ ÇOK YÜKSEK -İNSANLARA YARDIM EDEBİLİCEĞİMİZİ DÜŞÜNMÜYORUZ BUNDAN EMİNİZ -SADECE FACTİON SW ÇALIŞIYORUM -20 KİŞİ TEK BAŞIMA BAKABİLİRİM -BİZİ DENEYİN MEMNUN KALMANIZ GARANTİ -REHBERİN GÖREVİ insanların sorularına düzgünce cevap verip onları...
  2. semih001

kaldırılmalı lğtfen konuyu kapayın

kapatıldı kapatıldıkapatıldıkapatıldıkapatıldıkapatıldı kapatıldıkapatıldı kapatıldıkapatıldı, kapatıldı
  3. semih001

builder ve admin arayanlar baksın

-Komut bilgim yüksek -Sw katkı sağlarım -We süper hallederim wg de iyi -Sw güzelleştirim -Saygılıyım -Irkçılık yapmam -Kolay küfür etmem -4 Yıldır oynuyorum. -Sw gelişmesini sağlarım -Ban atmak önce size sorarım ama adammın yaptıkları hatsaffaya çıkarsa bana tar size açıklarım -Pluginerlık...
  4. semih001

Sw kalıcı ve bilgili Rehber arayanlar baksın[konu açık] +güncel

Merhaba arkadaşlar; -Bugün burda sw (server) rehber arayan arkadaşlarım için geldim. -İlk önce 1-7-2 ve 1-8-1 arasın ve o sw lerde oynuyorum. -Neden ben başta factions ve survival serverlar olmak üzeri çalışırım bütün kommutlarını bilirim. -Sw ben rehberlik yapıyorom küfür çok duymassınız...
  5. semih001

Server ına usta rehber arayan girsin

Merhaba arkadaşlar; -Bugün burda sw (server) rehber arayan arkadaşlarım için geldim. -İlk önce 1-7-2 ve 1-8-1 arasın ve o sw lerde oynuyorum. -Neden ben başta factions ve survival serverlar olmak üzeri çalışırım bütün kommutlarını bilirim. -Sw ben rehberlik yapıyorom küfür çok duymassınız...
  6. semih001

.Rehber arayan içeri baksın sadece

Merhaba arkadaşlar; -Bugün burda sw (server) rehber arayan arkadaşlarım için geldim. -İlk önce sadece 1.8.1 olan sw gelebilrim -Neden ben başta factions ve survival serverlar olmak üzeri çalışırım bütün kommutlarını bilirim. -Sw ben rehberlik yapıyorom küfür çok duymassınız çoğunlukla uyarırım...
  7. semih001

mrb arkadaşlar sw iyi güvenilir yetkili arayan içeri

Merhaba arkadaşlar ben semih001 (xzx) arkadaşlar olabilicegim bölümler -rehber -builder -admin güvenebilrsiniz size yanı kurucuy sormadan bişy yapmam oyundaki komutları biliyorum 4 yıldır mc oynuyorum oyuncularwa yardım edebilirim daha önce yetkili oldugum sw lar darkcraft.batihost.com shadow...
  8. semih001

mrb sunucusunu yetkili arayan girsin

AD:özelden veririm Nick:xzx sw gerçek para vermem!! Günde kaç saat oninesin:4,5 kendine güveniyormusun evet bilgim var büün komutları biliyorum wg we süper olabilceklerimadmin -builder -rehber olabilirim saygılıyım küfür etmem ırkçılık yapmam insanlara boş vakitlerimde yardım ederim geri...
  9. semih001

sw yetkili mi arıyorsunuz dogru yerdesininz

mrb arkadaşlar; sw süper ve bütün komutları bilen yetkilimi arıyosunuz burdayım :)) bunlar benim olabicegim yetkiler; -admin -builder -yardımcı(her sw yoktur yönetici diye geçer) -rehber (olurum ama (tp fly özellikleri olursa tp tpa a deil istediğine ışınlanma olan) evet şimdi -saygılıyım...
  10. semih001

Rehber Ve Reklamcı Alımı (Alea Craft)

mrb arkadaşlar bugün size çok güzel bi sw anlatacagım. -sw lag yok. -admin builderlar oyuncularla ilgileniyo. *-sistemli çalişiyoruz. -eventler yapıyoruz. *-saygılıız. -şuanda rehber ve reklamcı alımlarımız vardır. -sw yeni açılmıştır. -tek eksiğimiz sizsiniz. *lafı uzatmadan sw ip'si...
  11. semih001

mrb arkadaşlar Alea Craft

mrb arkadaşlar buün size çok güzel bi sw sölicegim -sw lag yok -admin builderlar ilgili *-sistemli çalişiyoruz -eventler yapıyoruz *-saygılıız -şuanda rehber ve reklamcı alımlarımız vardır -sw yeni açılmıştır -tek eksiğimiz sizsiniz *lafı uzatmada ip veriyorum 88.252.79.249 süper!!:o:o:o:p:p:p
  12. semih001

merhaba arkadaşlar

server açıyorum nitradodan alıcam ama önce yetkili işini halletmem lazım hwr türlü alım olucaktır builder; Ad: **Minecraft Oynama Süresi: RedStone Bilme: Daha Önce Kaç Defa Hangi Yaş: Wg Komutlarını Biliyor mu ?? : World Edit Kullanabiliyor mu ?? : (zorunlu deil)soyad: skype: pluginniiyimi...
  13. semih001

Shadow Craft süper sw 0 lag

vip ler oyun parasıyla 20 den fazla var skype semih26011 servera alımlar vardır server en baştan başlatılıcaktır sw ip miz:sunucu ip si 31.210.117.200 herkesi bekleriz alımlar için internet sitemize olmak istediğiniz yetkiyi yazın formu çıkar doldurum skype attın herkesi bekliyom internet...
  14. semih001

Sw doldurcaj

sw doldurabilen kişiye vip vericem sunucu ip si 31.210.117.200 yapabilecekler skypeden iletişim kursun skype semih26011 Sinra guzel yetkiler vercem iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  15. semih001

slm sw doldurcak kişi aranıyo yeni açtım

sw doldurabilen kişiye vip vericem sunucu ip si 31.210.117.200 yapabilecekler skypeden iletişim kursun skype semih26011
  16. semih001

DarkCraft KOŞ

süper sw darkcraft vipler oyun parasıyla rehberlere uçam yetkisi verilecek sunucu ip si 31.210.117.200 acayip iyi reklamcı alımı var çok kolay para kasılan bi sw herkesi bekleriz acayip güzel warp lar çabuk koş sizin için daha iyi olmaya çalışıyoruz ben tavsiye ederim arkadaşalar gelin tek...
  17. semih001

süper sw

Günlük sunucu yedeği. 0 lag Açıksız Plugin Paketi. Son surum bot korumaları.(Plugin ve Makina) 1 GBit Port Hızı. Özel sunucu işlemcileri. 40 Adet Plugin. Türkçe Essentials. Hatasız açıksız Pluginler. Reklam koruması. Her Vip'e özel Ev Hakkı. Her Vip'e özel PlotMe Hakkı. Özel Plugin Paketi. 7/24...
  18. semih001

shadow craft

Günlük sunucu yedeği. 0 lag Açıksız Plugin Paketi. Son surum bot korumaları.(Plugin ve Makina) 1 GBit Port Hızı. Özel sunucu işlemcileri. 40 Adet Plugin. Türkçe Essentials. Hatasız açıksız Pluginler. Reklam koruması. Her Vip'e özel Ev Hakkı. Her Vip'e özel PlotMe Hakkı. Özel Plugin Paketi. 7/24...
  19. semih001

batihost server yeni açıkdı bekelriz

arkadaşlar hoşgeldiniz yeni sw açtım 0 lag 2gb ram sw kasmaz reklamcı alımları var skype :semih26011 servır ip :31.210.117.200 sw çogu plugin vardır sw batihosta ayittir ve uzun süre açık kalacaktır başak alımlar için şansınızı denemek için warp istek vardır vip çekilişleri vardır kolay para...
  20. semih001

rehber reklamcı

servırımız yeni açıldı herkezi bekleriz sunucu ip si 31.210.117.200 :::::))) çük güzel bi sw yeni açtık az kişi var
  21. semih001

ALIM VAR KOŞŞ

alım vardır alım içinn skype semih26011 sw ipmiz31.210.117.200 dün açıldık KAPALI OLSAM ADA YAZIN
  22. semih001

ALIM VAR KOŞ

alım vardır alım içinn skype semih26011 sw ipmiz31.210.117.200 dün açıldık
  23. semih001

alım var koş

sunucu ip si 31.210.117.200 bütün alımlar var koş beğeniceğiniz bi sw alımlar için skype :semih26011 20 den fazla warp süper sw açalı 2 saat oldu
  24. semih001

servera alım var koş

server alıyorum 2 buider 1admin 2 rehber 3 reklamcı server uzun süre açık kalıcak bunlardan biri olabilmek için skype:semih26011
  25. semih001

server kuruyorum alım koş

sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss