Arama sonuçlarınız

1. cadadda

Hobaley-Craft/Faction/100% Eğlence/0 Lag

Server 2 Gündür Açık Ve Bugun (01.06.2015) Server 15 Kişiye Ulaştı. Bu Server Geçen Yıllardada Açıktı Fakat 1 Yıllık Aradan Sonra Serverde Buyuk Değişiklikler Yapıldı. Ve Daha Zevkli Hale Getirildi. birçok Kişinin Gözde Serveri Olmayı Başardık. Serverimizin Genel Olarak Makinasının Ozellikleri...
  2. cadadda

Acil ARKADAŞLAR !!!

Arkadaşlar aadamın biri geliyor kod yazıyor oyundaki herkes crash veriyor bunu onlemek için plugin falan varmı acill ya !! lütfen
  3. cadadda

Hobaley-Craft / Faction / 0 LAG / 100% Eğlence / Sende Katıl..

Dünyaca Ünlü Hobaley-Craft Tekrar Acıldı.!!! Faction Server Olarak Sizlerle ! Serverde Birçok Yenilikler Seni Bekliyor Viplik Satışları Ucuz..! Rehber Alımı Var.. 2 Kişi +16 Skype Şart!!! Serverde 1 Tek Sen eksiksin Günlük +30 Oyuncu Ve Server Acılalı 2 gün oldu..!! Server Kapasitesi 250...
  4. cadadda

Bilen Varsa İçeri Arkadaşlar Lütfen.

arkadaşlar wg ile ilgili oldugunuhatırlıyorum fakat komudu bilmiyorum. 1 komutla seçilen alandan kimsenin çıkmamasını istiyorum. yani seçilen alandan kimse çıkmıcak fakat etraf acık olucak bu bana faction serverimde gerekli olucak mapın etrafını camla cevirmek istemiyorum veya ustunu camla...
  5. cadadda

Minecraft Bukkit Server Plugin Hatası Pluginerlar Acil Yardım :)

Arkadaşlar Benim Sorunum Millet Servere Girdiginde başkası tarafında o kişinin sunucuya katıldı yazısı cıkmaması. birisi servere girdiği ve cıktıgı belli olmuyor. yazmıyor kısacası. bu sorunun ya essentials ya authme gibi pluginlerle oldugunu sanıyorum fakat neresinde sıkıntı oldugunu bir türlü...
  6. cadadda

mc.oyuncugrubu.com|Hobaley-Craft|Bol Eğlence|Bol Event|0 Lag|

☠ Sunucu Özellikleri ☠ ✔ Server Adı: Hobaley-Craft ✔ Web Sitesi: www.oyuncugrubu.com ✔ İp: mc.oyuncugrubu.com ✔ Sürüm: 1.7.2 ✔ RAM: 8 GB ✔ Slot: 250 ✔ Server Tamamen FACTİON'dur ✔ Server Durumu : 1 Yıl Online ☠ Server Özellikleri ☠ ✔Bol Event ✔ ✔Boss Sistemi ✔ ✔Lapis Sistemi ✔ ✔Bol Warp✔ ♛...
  7. cadadda

Unterned Serveri Olan

Unterned Serveri Oolan varsa Bana ulaşa bilirmi skype adresim cihancihan5656 beraber takılalım .. Premiumum.
  8. cadadda

Minecraft Ve Dayz Karışımı Unterned..

Canyo
  9. cadadda

En iyi video editleme Programı Onerin.

mesela bir videoyu istedin yerde hızlandırma yavaslatma yazı koyma yani video uzerinde en iyi işleri yapabilme bunların hepsi kolay bi şekilde yapacagım bir video edit programı oneriermisiniz acil ! teşekkurler.
  10. cadadda

Yeni Açılacak Hobaley-Craft Serverimin [100% Survival] Spawnın bitmemiş hali nasıl iyimi ? yorumlar

Yeni 100%survival sunucu açılacak spawnın yapımı bitmedi daha sizlerle spawnın iyi olup olmadıgını tartışalım eksik varsa soyleyin tamamlıyalım siz söyleyin iyimi yoksa yapılacak şeyler varmı varsa nelerdir soyleyin. Yorumlarınızı Bekliyorum. Tek Başıma Yaptım.
  11. cadadda

Acil İçeri Bak Önemli!

arkadaşlar bu grief yani kurekle claim atma plugininde claim atılan yerlerde PVP acık oluyor kapatıyorum server res atıorum tekrar açılıyor. ne yapıcam ben buna bi çözüm önerin. Acil lzm Şimdiden Teşekurler Yani: ProtectPlayersInLandClaims: PlayerOwnedClaims: false << Bunu True Yapıorum...
  12. cadadda

[ÇÖZÜLDÜ]Bazı Serverlerde Yeri Belirtmek İçin Yapılan Renkli Uçan YAzılar Var O Pluginin Adı Nedir?

Arkadaşlar Serverlerde Uçan Yazılarvar Yani Yerinde duruyorlar renkliler mesela enchant yerinin oraya havada bir yazı var Enchant Yazıyor o pluginin adını soylermisiniz lütfen Şimdiden Teşekkurler.