Arama sonuçlarınız

1. T

Turkcraft'dan Plugin Paketi

Sizlere kendi hazırlamış olduğumuz faction plugin'i sizlerle paylaşmak isteriz. Plugin Sürümü: 1.7.X Farklı Sürümlerde Farklı Plugin Paketimiz Çıkacaktır! Bizi Takipte Kalın. Bu plugin paketinde neler mi olacak ? AlphaChest > Olmazsa olmasımız :D Administration_Panel > Oyuncuları kolaylıkla...
  2. T

TC01 - Faction Plugin Paketi! [1.7] (2016 / HD)

ismin Info-Board bu ben parasız aldım :D kayan yazının koduda " Title: <scroll>&4&lMerhaba, <player> " Teşekkürler
  3. T

Paralı hangisi ben tek tek indirdim düzenledim ve paylaştım 50 kişi indirmiş onlarda sorun olmadı da sende niye oluyor.
  4. T

Teşekkürler! Güzel Kardeşim [Sizin Swnizi Sanki Sitemde REklam Yaptım :D]
  5. T

TC01 - Faction Plugin Paketi! [1.7] (2016 / HD) Ayrıntılar Videodadır! İndirme Linki : Tıklayınız! Virüs Total : Tıklayınız! Yakında Web Sitemizin Minecraft Serverı Açılıyor...
  6. T

TurkCraft01 | QuickShop Plugin Anlatımı! #1

Ben bunu her yerde yaptım bir tek burada yapmayı unuttum ve bunu kızarakmı söyliyorsun Reklam olur diye link atmıyorum
  7. T

İndirme sayısına baktım baya kişi indirmiş tek senmi virüs total diyorsun be kardeşim :D
  8. T

TurkCraft01 | QuickShop Plugin Anlatımı! #1 Hemen Videoya Geçeceğim Kusura Bakmayın. Virüs Total : Tıklayınız!
  9. T

ElitCraft™ | Sürüm: 1.7.X[4,5] Eğlenceye Tek Server Haydi Durma Hemen Gir Heycana Katıl.

▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼ ▐ >ElitCraft™ ▐ >Ip: 46.20.1.98:1165 ▐ ▼▼Server İşlemcileri ▼▼ ▐ >50 Slot ▐ >6GB Ram ▐ >Versiyon:1.7.2/1.7.4/1.7.5 ▐ >AxiTR Güvencesi ▐ ▼▼Server Özellikleri ▼▼ ▐ >Faction ▐ >Boss ▐ ▼▼Vip Bilgi ▼▼ ▐ >Normal Vip:6.25TL ▐ >Mega Vip:12.75TL ▐ >Ultra Vip:18.75TL ▐...
  10. T

[Bukkit/1.7.x] EgeN7 Factions Eklenti Paketi -v2

Güzel Bir Plugin Sevdim +1 Aldın bende kardeşim :D
  11. T

Bukkit Serverler Için Hazır Map ## [ Hyra ]

Güzel Bir Map :D
  12. T

TürkCraft01 Adlı Serverımız Kapatılmıştır!

TürkCraft01 Adlı Sitemiz Kapatılmıştır!
  13. T

./warp Yazınca Chest Gibi Yer AÇan Plugin Ne İçeri Gel

Önemli Değil Kardeş Vazifemiz :D
  14. T

SexyMotd / 1.7.x / Plugin Tanıtımı / KemaL895 / Videolu!

Senin Kullandığım Texture Pack'i Atarmısın Sana Zahmet Güzelmiş :D Ayrıca Bu Video İyi Olmuş :D
  15. T

EasyMAP (Harita) Faction/PVP İdeal Harita (Oyuncular İçin Kolaylaştırıldı)

Link Bozuk Kivrem (Kardeşim) Biran Önce V2'yi Yapta İndirelim Bende Bu Tarz FAction Maplarını Seviyorum :D
  16. T

Sen Vurursun Dikiş Atarlar Ben Vururum TOPRAK Atarlar!

Sen Vurursun Dikiş Atarlar Ben Vururum TOPRAK Atarlar!