Arama sonuçlarınız

1. SafaAltugTR

[TANITIM] PlotMe Plugin Tanıtımı

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere plotme pluginini tanıtacağım. Öncelikle plotme ne işe yarar ? Plotme oyuncuların belli bir miktar karşılığı sınırsız bir dünyada arsa almalarına olanak sağlayan bir plugindir. Neden Plotme kullanmalıyım ? Plotme özellikle faction sunucularında kullanılır çünkü...
  2. SafaAltugTR

[Sorun]

Merhaba Arkadaşlar Benim sunucumda şöyle hatalar geliyor nasıl çözebilirim? Satır 171: [19:51:29] [Server thread/WARN]: [Skript] List is missing 'and' or 'or', defaulting to 'and' (sembol.sk, line 63: replace all "NİTRADO", "N I T R A D O", "N-itrado", "N-i-t-r-a-d-o", "Karekent"...
  3. SafaAltugTR

[ISTEK] Pvp Level

Merhaba Arkadaşlar Eğer Bileniniz varsa 1.7.9 için pvp level plugini ama yazışmalarda oyuncun levelini göstericek yada skrtipyini yazabilecek varmı İstediğim adam Öldürünce her adam öldürmede elmas yada xp versin texttede Lvli yazsın
  4. SafaAltugTR

SonTürk Rezilliği

Play.SonTurk.Net ben ayrıldıktan sonra daha da rezil olmaya devam ediyor. Eskiden orada yetkili olduğumdan dolayı mağdur olan bi arkadaş bana bu fotoyu verdi Vip Parasını Ödemişler Fakat Siteden Otomatik Vip ALma Ayarlı olmadığından VIP gelmemiş Bende Semihe Ve Enese(vichogamer) e ilettim ve...
  5. SafaAltugTR

ClosCraft Rezilliği

Merhaba Arkadaşlar Ben Play.BordoTeam.Net in kurucsuyun Sunucuda değildim Siteyle ilgili işim vardı bide baktım svye bot atıolar Tabi Sunucusu Rezalet Olduğundan Ancak bu şekilde online çekmeye çalışıyor. Nitradoya Şikayet Ettim Yakında Kapanabilir Server Not Huzuni Kullanıo Diye Saçma...
  6. SafaAltugTR

BordoTEAM / PVP - ETKİNLİKLER - MİNİGAMESLER - PAİNTBALL - YARIŞMALAR - KLANLAR / play.bordoteam.net

Öncelikle merhaba, bizim sunucuyu açma amacımız size kaliteli bir oyun sunmaktır. Zaten sunucuya girdiğinizde de ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Geliştirilmiş özel plugin ve skriptleriyle oyunculara oyunu daha zevkli hala getirmek için elimizden geleni yapıyoruz.Sunucuda günlük...
  7. SafaAltugTR

PermissionEx Mysql Bağlama

Merhaba arkadaşlar sitemizi kurduk. Minecraft Serverimizide kurduk PermissionExi bi türlü mysqla bağlayamadık yanlız yardımcı olursanız sevinirim. Not: Kendiniz denemeden şunu yap bunu yap demeyin multiserver: use-netevents: true permissions: debug: false allowOps: false user-add-groups-last...
  8. SafaAltugTR

((( SONTURK ))) ALIMLAR

Merhaba Arkadaşlar, Ben Play.SonTurk.Net in Kurucusu Safa (ReqalTR) Öncelikle Sunucumuz Huba Geçiş Yaptığı için yeni rehberlere ihtiyacımız var. Bu Rehberler Sadece Kendi Bölümlerinde Yetkili Olacaktır Ilk Olarak DenemeRehber Olarak Alınacaklarıdır İşinde İyi Olanlar UzmanRehberliğe kadar...
  9. SafaAltugTR

PLAY.SONTURK.NET 1.7.X KITLI PVP 1.7.X

ADRES PLAY.SONTURK.NET SonTÜRK Craft, 1 yılı aşkın hizmet süresiyle, sizlerin destekleriyle büyüyen, kaliteli bir sunucudur. Destekleriniz için ekibimiz adına hepinize teşekkürü borç bilirim. tomnut1997 - SonTÜRK ' Craft Serverin 6 aylık parası ödenmiştir. Serverimizin sürümü 1.7.2...
  10. SafaAltugTR

Amacınız Ne Be

Merhaba arkadaşlar bu konuyu artık bıkkınlık geldiği için açıyorum. Ben SonTurk Kurusu ReqalTr Sunucumuza Çalıntı MAP dediler Mapimizi Yaptık Koyduk Çalıntı Plugin Paketi Dediler(Ahmet Guny den) Kendi Pllerimizi Yaptık Kendi Paketimizi Yaptık İlgisiz adminler dediler. AFK olduğumuzu kanıtladık...
  11. SafaAltugTR

PLAY.SONTURK.NET 1.7.X // SURVIVAL // SKYBLOCK // KITPVP //FACTIONS // CREATIVE // HUNGERGAMES // QU

ADRES PLAY.SONTURK.NET SonTÜRK Craft, 1 yılı aşkın hizmet süresiyle, sizlerin destekleriyle büyüyen, kaliteli bir sunucudur. Destekleriniz için ekibimiz adına hepinize teşekkürü borç bilirim. tomnut1997 - SonTÜRK ' Craft Serverin 6 aylık parası ödenmiştir. Serverimizin sürümü 1.7.2...
  12. SafaAltugTR

[ÇÖZÜLDÜ] Bi Iceri Bak

on break of cobblestone: permission: block.kirma trigger: cancel event set block to air give player 1 cobblestone her türlü denedim if else not permission fakat olmadı permi olmayan kırınca normal kırsın permi olan kırınca yere düşmeden envanterine gelsin şimdiden yapandan...
  13. SafaAltugTR

[ISTEK]Rastgele Işınla(RandomTP) + Tabela KOD VER

1)Random Teleport pluginin skriptini yapıp verebilecek varmı yani oyuncu tabelaya tıklayınca yada bi kod yazınca dünyada rastgele bir yere ışınlanacak 2)Bİde Bana Şöle Bİr Skript Lazom Tabelanın ilk Satırında [Temizle] yazarsa oyuncu sağ tıkladığında /ci yazmış olsun bunun gibi tabelaya kod...
  14. SafaAltugTR

KitPvP yardım

on death of player: if player has the permission "elmas.oyuncu": if attacker is a player: execute console command "/give diamond 1 %attacker%" if player has the permission "elmas.vip": if attacker is a player: execute console command "/give diamond 2...
  15. SafaAltugTR

[ISTEK]Skript

Arkadaşlar ben komut engelleme skriptp yaptım fakat oplardada engelliyordu.Bana Op Olmayanları enngelliyecek bir skript lazım command "/bukkit:me": [TAB]cancel event [TAB]send "<blue>Bu Komutu Kullanamassiniz" Bunun op olmayanlara etkileyeni lazım şimdiden Teşekkürler
  16. SafaAltugTR

Önemli Skritler

SKRIPTTE YENIYIM KENDI YAPTIGIN SIKRIPTLER BUNLAR DUYURU commad "/duyuru <text>": [TAB]permission: duyuru.yap [TAB]broadcast "<blue>[<red>Duyuru<blue>]<green>%arg 1%" KOMUT ENGELLEME on command "/pl": [TAB]cancel event [TAB]send "<dark blue>[<red>GARDIYAN<dark blue>]<green>Bu Komutu...
  17. SafaAltugTR

1.7.9 İçin Boss Plugin Yada Skripti Bilen Varmı

1.7.9 Server Için Boss Plugini Bilen Varmı Skriptte Olur Skype: SafaAltugTR Buradan Cevap Verirseniz Hem Bana Hem Diğer Lazım Olanlara Faydası Dokunur
  18. SafaAltugTR

faction spawn

Not: Huzuniyi Daha Hızlı Uçabilmek İçin Kullanıyorum. Mapda Eksiklikler Olabilir Map 24 Saatte Bitirilmiştir Hatalarımızı Ve Önerilerinizi Söylerseniz Sevinirim
  19. SafaAltugTR

Nitrado Kredisi Karşılığı Özel Plugin Paketi Map Yapılır

İçerik kaldırıldı. Canyo
  20. SafaAltugTR

Nah Size Plugin Paketi

21. SafaAltugTR

Konu Taşındı Bunu Silermisiniz

Çünkü Türkiyede Çok Az SAyıda Survival Plugin Paketi Var Ve Türkiyede GrifPrevention Plugininden Pek Anlayan Yok Anlayanlarda Paylaşmıyorlar Genelde. AlphaCHest Announcer AntiAdvertiser AntiCreeper AntiJoinBot Authme Baslik (MotdManager) ChatFilter ChestShop ClearLag CombatLog...
  22. SafaAltugTR

Server Kapndı Moderatör Konuyu Silebilirmisin

Fac.SonTurk.Net E Alım Rehber Ve Reklamcı Alımı Katılım İçin (Yetkili Olduğun Saysını Sallayanlar Disk alifiye Olacaktır) Rehberler Görevi İyi Yaparsa Usta Rehberliğe Yükselir Fly Yetkisi Kazanır Adınız: Yaşınız: Gunluk Kaç Saat Serverda Durabilirsiniz: Daha Once Kaç Kere Ve Hangi Serverlarda...
  23. SafaAltugTR

Minecraft Hata Logları

Satır 15795: [18:40:53] [Server thread/WARN]: Can't keep up! Did the system time change, or is the server overloaded? Running 2056ms behind, skipping 41 tick(s) Satır 15594: [18:35:52] [Server thread/WARN]: Can't keep up! Did the system time change, or is the server overloaded? Running 2080ms...
  24. SafaAltugTR

SkyWars Schematics ler birbirine girio

Oyna Girioz Oynu Başlatınca başka biri oyna girerse farklı mapa gidio fakat maplar birbirine girio bunu nasıl düzeltebilirim Bilen Varsa Yardım cı olabilrimi Confing de bu # # Optional schematic specific configuration lobby: world: flatroom spawn: 159.73 6.00 -213.71 -89.45 3.11 radius...
  25. SafaAltugTR

Crash Raports Biri Yardımcı Olursa Çok İyi olur

Arkadaşlar Svmi Yeni Kurdum Plugin Paketi aldım.Buglar Tamamen Kapalı Ama Bu Crash Raportu alıorum Biri Yarıdmcı Olabilirmi Online Modu Değiştirdiğim İçin Veren Hatalrı Önemsemeyin Satır 845: [09:59:42] [Orebfuscator ProximityHider Thread/WARN]: at...