Arama sonuçlarınız

1. BraveOyuncu

To The Moon #2

Yeni Video :D Aynı hızda devam beyler <3 Yorumlarınız benim için çok önemli :)
  2. BraveOyuncu

Cihat Ve Haçlılar V2 Bölüm 2

Yeni Video ! Neden 4 Gündür Video Gelmiyordu ? Benim İçin Önerilerinizi Belirtirseniz Sevinirim :) <3
  3. BraveOyuncu

Yetenek Fışkırıyor ,Counter Strike Global Offensive Türkçe Oynanış Bölüm 1

Yeni Video ! Önerileriniz Benim İçin Çok Önemli <3
  4. BraveOyuncu

To The Moon

Video nasıl olmuş, benim için önerileriniz varmı ? Ve bu arada imlecimin gözükmesi oyunun eski olmasından dolayı fraps bandicam gibi programların oyunu tanımaması yüzünden pencere modunda çekmemden ötürü maruz görün :)
  5. BraveOyuncu

Cihat Ve Haçlılar V2 Bölüm 1

Mod baya güzel ayrıca yorumun için çok teşekkür ederim :) Söylemeseydin hiç farkında olmayacaktım videonun kalitesinin artması noktasında yardımın dokundu yeniden çok teşekkür ederim dostum
  6. BraveOyuncu

teşekkür ederim dostum umarım sesim düzelmiştir :)
  7. BraveOyuncu

Yeni Seri ! Cihat Ve Haçlılar Mod V2 Oynuyoruz. Devamının gelmesini istiyorsanız Like Atmanız Yeterli :) Yorumlarınız Benim İçin Çok Önemli <3
  8. BraveOyuncu

Brothers A Tale Of Two Sons

Yorumun için sağol :) Bu arada auda cityden kayıt alıyorum baktığımda soldan daha fazla ses gittiği gözüküyor ama nasıl çözeceğim hakkında bir bilgim yok malesef
  9. BraveOyuncu

Brothers A Tale Of Two Sons

Hikaye açısından çok iyi olan Brothers A Tale Of Two Sons Oyununun İlk Videosuyla Karşınızdayım. Daha Fazlasının Gelmesini İstiyorsanız Videoyu Beğenebilirsiniz. Videolarımdan Haberdar Olmak İçin Abone Olabilir Veya Yeni Açtığım Facebook Sayfamı Beğenebilirsiniz. Yorumlarınız Benim İçin Çok...
  10. BraveOyuncu

Hexxit 1.7.10 Türkçe Oynanış

Bayram sabahında nostalji yapmak için mükemmel bir seri sizi bekliyor. Hexxit güncellenmiş ve bende çekeyim dedim. Yorumlarınız benim için çok önemli dostlarım :)
  11. BraveOyuncu

Paladins Türkçe Oynanış Bölüm 4

Bana olan önerilerinizi yorum kısmından söylemeyi unutmayın. Eleştiriye her zaman açığım :)
  12. BraveOyuncu

Paladins Türkçe Oynanış Bölüm 3

Yeni Video :) Beğeni ve yorumlarınız benim için çok önemli esirgemeyin lütfen :)
  13. BraveOyuncu

Paladins Türkçe Oynanış Bölüm 2

Sa beyler uzun süredir video yüklemediğim bir kanalım vardı geri dönmeye karar verdim ve videoların büyük çoğunluğunu gizledim. tabii ki uzun süre sonra geri gelincede hem birşeyleri yapma konusundaki becerileriniz azalıyor hemde izlenmeleriniz. Neyse kanalımı geliştirmem açısından videoyu izleyip...
  14. BraveOyuncu

Paladins Türkçe Oynanış Bölüm 1

Videoda sesimizin boğuk ve kısıp çıkması gibi sorunlar oldu öncelikle bunun için kusura bakmayın. Onun dışında hatalarım varsa veya benim için önerileriniz varsa bunları benimle paylaşırsanız sevinirim :)
  15. BraveOyuncu

Curse yükleyemiyorum

o yoluda denedim fakat silinmiyor hata veriyor
  16. BraveOyuncu

Curse yükleyemiyorum

Buraya post kasmaya falan mı geldin ? dosyaları göremediğimi söylüyorum
  17. BraveOyuncu

Curse yükleyemiyorum

Curse yüklemek istediğimde (twitch app) tarzı bir şey olmuş neyse yüklemek istediğimde bilgisayarınızdaki curseyi kaldırın tarzı bir şey söylüyor fakat bilgisayarımda curse yüklü değil sildim bunu nasıl halledebilirim SORUN BU FAKAT GİRDİĞİMDE CURSE YÜKLÜ DEĞİL
  18. BraveOyuncu

Modpack Önerileri (YARDIM)

Sa beyler öncelikle curse ve feed the beast (anladığım kadarıyla ikiside aynı yere yönlendiriyor zaten) açılmıyor bende. Bilgisayarımda curse veya diğer adıyla twitch app olmadığı halde silip sonra yeniden deneyin tarzı bir hata veriyor neyse. Bu nedenle yeni sürümlerde ki hoş mod paketlerini...
  19. BraveOyuncu

ACI SOSA BİBER BANMAK !

Cezalı oyun videosu çektik umarım beğenirsiniz :)
  20. BraveOyuncu

Direwolf 1.7.10 (Curse) Crash Sorunu

direwolf20 kanalının mod paketi teknik bir mod pack
  21. BraveOyuncu

Neyse yinede teşekkür ederim
  22. BraveOyuncu

Çok teşekkür ederim forestrynin bütün versiyonlarını indirip denedim desem yeridir :) Fakat patchi nereden indireceğimi anlayamadım sana zahmet direk indirme linkini atabilirmisin rica etsem Bu patchi attım mods klasörüne fakat yine crash veriyor ve yine forestry üzerinden ne yapmam gerek ard...
  23. BraveOyuncu

Curse üzerinden direwolf 1.7.10 paketini indirdim girerken mojang yazısından sonra işte klasik modların yüklenme ekranı çıkıyor oraya kadar her şey normal giderken bir anda crash veriyor Crash Raporu : ---- Minecraft Crash Report ---- // I let you down. Sorry :( Time: 05.08.2016 20:59...
  24. BraveOyuncu

Modlu survivalda save dosyam yandı

Deniycem teşekkür ederim
  25. BraveOyuncu

Modlu survivalda save dosyam yandı

Save dosyasını kurtarma ihtimaliim yokmu ?