Arama sonuçlarınız

1. ganimetrim

gamemaker 2 ile uğraşan varsa...

yaklaşık 2 ay önce gamemaker 2 ye başladım fakat zorlanıyorum ve youtube ile gamemaker forumu pek yeterli gelmiyor birşeyler öğrenmek için. nereden gamemaker 2 yi düzgünce öğrenebilirim ?
  2. ganimetrim

konu fazla olmuş kapansın

........................................
  3. ganimetrim

skript de fikir :)

konuyu nereye açacağımı bilemedim ve buraya açtım. yanlışsa söyleyin. minecraftı uzun süredir oynuyorum ve survival,multiplayer pek sarmıyor artık. daha değişik şeyler yapabilmek için skripte başladım. ve bugün aklıma bir şey geldi. 2 arkadaşımla server.pro dan bedava server açtık ve bende...
  4. ganimetrim

skript addon

skripte eklenti nasıl yüklenir ? :D internette çok araştırdım ama bulamadım
  5. ganimetrim

kısa bir istek

skript yazmaya bugün başladım ve deneme yaparken şu komut çalışmadı on rightclick holding blaze_rod: shoot an fire_charge hiçbir yerde düngünce öğreten bir ders bulamadım ve kendim öğrenmeye çalışıyorum :D
  6. ganimetrim

minecraft java sorunu

arkadaşlar ben normalde java 1.7 kullanıyordum ve curse den bir mod paketi indirdim. açtığımda curse kendini kapatıyor, minecraft launcher açılıyor. playa basıyorum. bastığımda javanı 1.8 e güncellemelisin diye bir uyarı geliyor ve oyun açılmıyor. daha önce aynı uyarı gelirdi ama tamam a...
  7. ganimetrim

shaders sorunu 1.10.2

arkadaşlar 1.10.2 sürümünde minecrafta shader modunu indirdim ve MrMeeps shaders ultra+ ve ultra motionblur paketinini yükledim yapraklar sallanıyor, su saydam ama gölgeler yok ve güneş normal. arkadaşım ile bilgisayar özelliklerimiz benziyor. onun ramı 8gb benimki 4 ve benim ekran kartım Intel...
  8. ganimetrim

büyük çekiliş

ilk olarak çekiliş bana ait değildir. internette dolaşırken gördüm bunu ve birçok hediye veriyor. hediyeler ne diye sorucak olursanız; -3X hyper x cloud core kulaklık -1X cooler master case 5 kasa (sadece kasanın dışı içi yok) -2X MobileLite Wireless G3 -2X 16 GB USB bellek -2X 16GB microsd -3X...
  9. ganimetrim

mobları savaştırma

arkadaşlar 2 mobu nasıl savaştıracağız? örneğin zombi ile iskeleti nasıl savaştıracağız?
  10. ganimetrim

minecraftım crash veriyor

arkadaşlar minecrafta birkaç mod indirdim fakat çalışmadı :( sorunum ne söylerseniz sevinirim :) ---- Minecraft Crash Report ---- // I bet Cylons wouldn't have this problem. Time: 24.11.2015 20:59 Description: Initializing game java.lang.NullPointerException: Initializing game at...
  11. ganimetrim

varsayılan tarayıcımı değiştiremiyorum

arkadaşlar internetten bir program indirdiğimde tarayıcım değişti eskiden google kullanıyordum ama başka bir şey oldu ve ayarlardan değiştiremiyorum yardım :(
  12. ganimetrim

sky factory de yaptığım en büyük hata...

arkadaşlar sky factory oynarken bir loot bag'ın içinden secret rubber sapling çıktı ektim 2 minecraft günü sonra oyunum takılmaya başladı ve bu oldu :D ağacın içi :D minik bir kısmını kestikten sonra
  13. ganimetrim

minecraft açılmıyor :(

arkdaşlar bilgisayarıma yeni format attım format atmadan önce çalışıyordu fakat attıktan sonra crash veriyor javayıda güncelledim ama açılmıyor crash veriyor crash hatası: ---- Minecraft Crash Report ---- // Why is it breaking :( Time: 31.10.2015 19:24 Description: Initializing game...
  14. ganimetrim

anakart&ekran kartı markası öğrenme (?)

arkadaşlar internette çok aradım fakat anakartımın veya ekran kartımın modelini öğrenmeyi bulamadım sadece pc markası çıkıyor yeni işlemci alacağım fakat anakartımın ve ekran kartımın uyumlu olması gerekiyormuş alacağım işlemci...
  15. ganimetrim

4-5 kişi modsuz survival

minecraft oynamak isteyenler skype eklesin skype:tamer.bayar2 yaş önemli değil hamachili serverde konuşmadan survival yapıcaz (çalmak kırmak vb. yok :D)
  16. ganimetrim

1.8 mod pack önerirmisiniz ?

arkadaşlar bilgisayarım kötü 50-60 modu olan 1.8 mod pack önerebilirmisiniz ?
  17. ganimetrim

minecraft premium

arkadaşlar ben premium aldım fakat bazen giriyor bazen girmiyor bir gün sorunzusca oynarken bir gün yanlış şifre diyor normal birşeymi ?
  18. ganimetrim

işlemci

arkadaşlar internette bir işlemci gördüm benim bilgisayarıma uyar mı? işlemci:Intel celeron CPU1000M 1.80GHZ ram:4 gb 64 bit satın alacağım...
  19. ganimetrim

0 server için her türlü yetkili alınır

1.7.2 serverimiz için her türlü yetkili alımı vardır rehber+reklamcı+pluginer+builder rehber alımı isim: komut bilgisi(mute gibi): skype: reklamcı alımı isim: skype: pluginer alımı isim: plugin kodlayabilirmisin?: skype: builder alımı isim: komut bilgisi: varsa build resmi: skype:
  20. ganimetrim

minecraft açılmıyor

arkadaşlar ben dün minecraftı 1.8.2 sürümünde oynuyordum ama bugün açılmamaya başladı minecraft logosu hemen gelip gidiyor bilgisayara format atmadan önce dropcrack launcherde oynuyordum ama artık ondada oynayamıyorum yardım lütfen :(
  21. ganimetrim

minecrafta ram verme

arkadaşlar dün bilgisyarımı 64 bite çevirdim ama hala minecrafta ram veremiyorum ve hala bilgisayarda böyle dosyalar var bana garip geldi