Arama sonuçlarınız

1. ibrahim1234680

Çift Ok İşareti Sorunu

Serverime > bu işareti eklemek istiyorum fakat eklediğim zaman yanında A gibisinden bir şey çıkıyor bu sorunu nasıl çözebilirim. Sorunu yaşadığım pluginler; FeatherBoard CombatLog Essentials Hemen hemen tüm pluginler yardımcı olursanız sevinirim.
  2. ibrahim1234680

[İstek] Bu Tab Plugininin Adı Nedir ?

Arkadaşlar Resimdeki Tab Plugininin Adını Öğrenebilir miyim ?
  3. ibrahim1234680

[Soru] Faction , Essentialsta Kullanımı

Arkadaşlar Faction plugini Essentialsta Nasıl Çalışıyor ? Örneğin Mesela Ben Şöyle Yazmasını İstiyorum &8[{FACTION}&8] &&{DISPLAYNAME} > &6{MESSAGE} Ancak Böyle Olmuyor. Yazdığımda {FACTION} Yerine Clanımın Adı Yazması Gerekirken Yazmıyor. Bunu Nasıl Çözeblirim ?
  4. ibrahim1234680

[Çözüldü] CommandNPC ve Citizens Sorunu

Arkadaşlar CommandNPC ve Citizens bu 2 plugini serverime indirdiğimde hata veriyor. Galiba hemen hemen herkezde bu hatayı veriyor. Çözümünü Bilen Varsa Yazabilir mi ?-_-
  5. ibrahim1234680

[Sorun] NameTagEdit Pluginini Yükledim Fakat Durmadan Prefix Yok Oluyor

Arkadaşlar Serverime NameTagEdit Pluginini Yükledim Fakat Oyuncu Sohbete Bişe Yazdığında Tag Gidiyor Durmadan /ne reload Çekmem Gerekiyor. Reload Atinca Geliyor Anca Neden Olabilir Bu ?
  6. ibrahim1234680

Minecraft Serverimi 1.7.x - 1.8.x Nasıl Yapabilirim ?

Arkadaşlar Başlıktada Belirttiğim Gibi Minecraft Serverimi Nasıl 2 Version Yapabilirim ?
  7. ibrahim1234680

Skriptteki Hata Nedir

Arkadaşlar Bu Skriptteki Hatalar Nelerdir ? Bilen Varsa Düzenleyebilir mi ? on command: "/vipal" trigger: if player has 1 paper named "&4(&6VipKagidi&4)": remove 1 nether stars named "&4(&6VipKagidi&4)" from player's message "&c30 Günlük vip süreniz...
  8. ibrahim1234680

[Istek] Oyuncu /vipal Komutunu Kullandığında 30 Günlük Vip Olma

Arkadaşlar Başlıktada Belirttiğim Gibi Yine Detaylı Anlatayım Oyuncu /vipal Komutunu Kullandığında &4(&6VipKagidi&4) Varsa Envaterinde 30 Günlük Vip Olacak Ve Duyuruda Diyecek /--- Adli Oyuncu 30 Günlük Vip Açtı! Oyuncu /megavip Komutunu Kullandığında &4(&6MegaVipKagidi&6) Varsa Envaterinde 30...
  9. ibrahim1234680

[Istek] /vipal Komutu Ile VipKagidi Varsa 30 Gunluk Vıp Olacak

Arkadaşlar Başlıktada Belirttiğim Gibi Yine Detaylı Anlatayım Oyuncu /vipal Komutunu Kullandığında &4(&6VipKagidi&4) Varsa Envaterinde 30 Günlük Vip Olacak Ve Duyuruda Diyecek /--- Adli Oyuncu 30 Günlük Vip Açtı! Oyuncu /megavip Komutunu Kullandığında &4(&6MegaVipKagidi&6) Varsa Envaterinde 30...
  10. ibrahim1234680

[Istek] Belirli Wgli Yerde Item Düsmesini Nasıl Kapatabilirim ?

Wgli Bir Yerde İtem Düşmesini Nasıl Kapatabilirim. Örneğin Bossta Boss Oyuncuyu Öldürdü Ancak Oyuncunun Itemleri Düsmeyecek. Bilen Varsa Yorum Pls.
  11. ibrahim1234680

[Istek] Belirli Süre Zarfında Otomatik Komut Kullandırma

Arkadaşlar Nasıl bir şey Adını Nasil Tarif Etsem Bilmiyorum. Şimdi Bir Süre Aralığında Belirli Komutlar Girecek Örneğin Saat 12 de Girilecek Komutlar /rainevent /remove items 50000 Saat 8 de Girlecek Komutlar /an say Maden Eventi Basladi ! /rg flag madenevent build allow /madenevent /remove items...
  12. ibrahim1234680

[Istek] Gelişmiş Bildiğiniz ScoreBoard Plugini Varmi

Başliktada Belirttiğim Gibi ScoreBoardStatstan Baska Yanda Rütbesini Felan Farkli Farkli Simgeleri Olan Bi ScoreBoard Plugini Söyleyebilirmisinz Veya Link.
  13. ibrahim1234680

(Süpriz Kutu) Adlı Sandıga Elindeyken Sag Tıklayınca Rastgele Seçili İtem Verme

Başlıkta Dediğim Gibi Bir Skript Yaparmısınız Lütfen. Örneğin Süpriz Kutu Adında Bir Sandığa Sağ Tıklayınca Sandık Gidecek Ve Sandıktan Çıkan İtem Eline Gelecek Örneğin Sandığı Açtığı Zaman İçinden Demir Çıkacak.
  14. ibrahim1234680

Belirli Bir Saate Göre Otomatik Rütbe Verme

Arkadaşlar Bayağı Aradım Konuda Bulamadım. İstek Galiba Basit bir şey Örneğin Oyuncu /rütbe Yazınca - AcemiOyuncu Olmana Son 24 Saat Kaldı 24 Saat Doluncada Tekrar Rütbe Yazınca - Çavuş Olmana Son 2 Saat Kaldı. Yazmasını İstiyorum Ve Çavuş Oluncada Oyuncuya Mesaj Gelecek "Artik /bonus Komutunu...
  15. ibrahim1234680

[İstek] Resimdeki 2-3 Pluginin Adını Söylermisiniz Lütfen

1. RESİMDEKİ MİSAL BOSSA VURDUĞUMUZDA KAÇ KALBİ KALDIĞINI GOSTEREN PLUGİNİN ADINI VERİRMSİNİZ. 2. RESİMDEDE TABA BASTIĞIMIZDA ÖRNEĞİN MEGA VİPSE TABA BASINCA ADININ YANINDA MEGA YAZDIRMA PLUGİNİNİN ADI NEDİR ? 3. DEDE ARKADASLAR HERSEYİ FALSE YAPTIM OLMADI RESİM KISMINI SİLDİM DÜZELMEDİ HALA...
  16. ibrahim1234680

[İstek] Resimdeki Motd Pluginini Acil Lazım

Resimdeki Paylaştığım Serverlardaki Motd Pluginini Sölermisiniz Lütfen. Acilen Lazım Örneğin Acık >> Yazısının Üstüne Fareyi Getirince 2. Resimdeki Gibi Lobi: 2 Faction: 40 Kisi Gibi Seyler Cıkıyor. Motd Pluginini Söylerseniz Cok Mutlu Olurum.
  17. ibrahim1234680

##CeylanGaming## /Faction/Minigames/SkyBlock/HungerGames/Creative/ ceylangaming.ddns.net

:DMERHABA:D Arkadaşlar Serverimiz Hakkında Bazı Şeyler Acıklamak İstiyorumki Tüm Haklar Saklıdır @ 2014 Konunun Başlıgındada Belirtigim Gibi Sizler İcin Kurdugumuz CeylanGaming 2014 @ Aranıza Katılmaktar Büyük Bir Mutluluk Duyar Tüm Haklar Saklı Oldugu Icin 2014 @ Sizlere Kıssaca Bir Bilgi...
  18. ibrahim1234680

ceylangaming.ddns.net açıldı 3 ekim 15:20 de Hemen gelin

Merhaba arkadaşlar Serverimiz Daha yeni açılmıştır Herkezi bekleriz IP:ceylangaming.ddns.net Warplar Aşşadır Daha Anlatmaya Gerek yok Gir ve sende Gör devamı Lapis Hammadde Viphammadde Ench Market Kadro Devamı Daha coktur arena Boss varda var
  19. ibrahim1234680

DestanGaming destangaming.zapto.org [Boss/Snake Game]

Merhaba Arkadaşlar Size Serverimi Sunacagım. 1.Ip: destangaming.zapto.org (önerilen) 2.Ip: destangamer.zapto.org 3.Ip: amerikahostu.ddns.net Artık Sıkılmayacaksınız Yılan Oyunu Eklenecektir. Server Özellikleri: @-%0 Lag @-İlgili Yetkililer @-Hergün Event @-Faction Vıp Fiyatları: VIP: 5TL MegaVIP...