Arama sonuçlarınız

1. EpxTurkiye

4 kişilik serverimiz sadece eğlence amaçlı twins.fluctis.com:25953

fehmican exploit pack var black-king yaptı bende teker teker atıyorum exploitleri :D
  2. EpxTurkiye

4 kişilik serverimiz sadece eğlence amaçlı twins.fluctis.com:25953

Server Hacklenmiştir Ve Panel Alınmıştır By EpxTR Hack Team ;) Girin Görün 256 mb ram var serverin tü bilgilerine sızdıkUp :DBeyler Server Hacklenmiştir ;) 5dk da bebe işi pluginler :D
  3. EpxTurkiye

Hexxit oynayacak arkadaş arıyorum

konu 1-2 yıl önce açılmış tebrik ederim konuyu hortlattınız :p
  4. EpxTurkiye

Kızıltaşta Ustaysan Yardımına İhtiyacım Var :( !

gel bekliyorum 37.187.25.30:41144
  5. EpxTurkiye

serveri açıyorum biraz araştır o zamana kadar http://mcbaha.com/post/18354105587/redstone-kullanimi-ve-temel-devre-rehberibekleyin sunucu açılıyor
  6. EpxTurkiye

ne tür redstone devremi tuzaklarmı herşeymi ? serverim var hamachisiz
  7. EpxTurkiye

Day Z (Mine Z) Hayatta Kalma Serverime Sponsor Aranıyor

pexbilişim sitesi çöktü galiba
  8. EpxTurkiye

SBMC LOBİ HUNGERGAMES HARİTASI

http://s3.dosya.tc/server23/UJodSC/SBMCHAR_TASIBYEPXTURK_YE.zip.html Link Burda Haritayı Ben Kopyaladım sbminecraftın mapı iyi günlert ;)
  9. EpxTurkiye

İçerik JusticeWhip tarafından kaldırıldı.

O zaman Yaparsın Abi bir şey Demem Bende Bir Sürü Harita Var Tek Bu Değil Ve Alanlar var :)
  10. EpxTurkiye

11. EpxTurkiye

UltraCraft // Full Faction // Full Pvp Adam Gibi Adam Builder Aranıyor World Edit Ve Plugin Bilgili

kalitr.g-s.nu serverim gelin bakın isterseniz haritayı verebilirim başka haritalarda elimde var
  12. EpxTurkiye

byBluera - DarkWARRIOR[2.1.4] @2014 Plugin Paketi - Açıksız, Sorunsuz, Güncel!

Motd değiştirilebiliyor değil mi ? Yoksa öyle kalıyormu kalıyorsa kötü :(
  13. EpxTurkiye

>>SnowGamers<< İçeri Gir Boss'ta Bilgiliysen Adminsin!!!!!

Ben pluginer'ım ama şu an yapamam.Yarına Hazırlarım Plugini Türkçe Olur.Benle İletişime Geçebilirsin!Yapabiliyorum Türkçeleştirmedim Ama 5dk bir olayını çözeğim :) Not 5dk bir boss olayını daha çözdüm ve plugini kavradım :)
  14. EpxTurkiye

UltraCraft // Full Faction // Full Pvp Adam Gibi Adam Builder Aranıyor World Edit Ve Plugin Bilgili

Skype Şu Anlık Kullanmıyorum.Skypte Açık var ip adresiniz bulunup sızılabiliyor. Eğer siz iletişim bilgilerinizi http://epxgame.hol.es deki başvuru formuna yazarsanız size ulaşmaya çalışabilirim.Bu arada Serverinizin Haritası Yapıldımı İsterseniz Size Harita Verebilirim.Beğendiginiz serverin...
  15. EpxTurkiye

EpxTurkiye-Plugin ve Builder Arıyorsanız Buyrun....

Merhaba Arkadaşlar Ben EpxTurkiye Serverinize Pluginer ve Builder istiyorsanız bence bir göz atın.:D 4 Yıldır Minecraft Oynuyorum 1.2.5 Versiyonundan Beri 3 Yıldır Builder ve Pluginer İşinde Çalışıyorum Arşivimde Sürüsüyle Plugin Ve Harita Vardır. Komut Bloğuyla birçok Şeyler Yapmışımdır.(Örn...
  16. EpxTurkiye

Adınız:Tolga Soyadınız:Koç Yaşınız:14 Plugin Bilginiz:%80 Skype:- Ne Zamandır Builderlik Deneyiminiz Var:4 Yıldır Servere Yapabilecekleriniz:Minigames Sistemi+Yeni Harita(İstediginiz Serverin Haritası Olur.)+Boss(Uçan Balkabağı Vb.)+Serverın Bugları vs Çözerim Pluginerim. Güvenilir Misiniz...
  17. EpxTurkiye

Sizi Koruyan Mob - Kar Tavuğu

Kodu Buraya Yazman Daha Mantıklı Olur.Güzel Paylaşım ^_^