Arama sonuçlarınız

1. McFanatik

Artik Offine Arşivlensin.

hala aynı hata....
  2. McFanatik

abi şu iki kişi serverden çıksın bi öyle girmeyi deneyelim aynı ıp oyundadır diyo
  3. McFanatik

aynı hatayı veriyo
  4. McFanatik

Sabahın 11inden beri bekliyorum oyuna girmedim bu swye gireyim diye şu swye bi girebilmek istiyom çokmu zor bişi ya :D
  5. McFanatik

bu serverdeki 2 kişi kim acaba aynı hatayı veriyo hızlı yaparsan connection throttled diyo ben modemi kapatıp açarsam ip adresim değişiyo bi öylemi yapsam acaba
  6. McFanatik

ya 5 farklı versiyondan girdim hepside 1.7x napayım ben hep aynı hata aynı ip adresli hangi adam var ya serverde cracklı olarak benim skinlemi girmiş diye düşüncem ama aynı ip diyo bune ya
  7. McFanatik

Ya serverde tek kişi var ama hala aynı ıp adresli kişi swdedir diyo napıcam ben off bide pingi gösteren yerde X işareti var kırmızı ile
  8. McFanatik

Ya ismim PRODISHWASHER ve girmiyo sunucuya
  9. McFanatik

la aynı ıp adresindeki kişi swdedir zaten diyo olum aynı ıp adresindeki oyuncu oyundadır diyo bu ne iş ya
  10. McFanatik

Ip adresi yerine Çok yakında... yazıcam artık hadi yaz şu adresi
  11. McFanatik

11:00 dediniz olmadı 14:00 dediniz busefer olsun artık açın serveri yaw ölüyoruz sıkıntıdan
  12. McFanatik

Ne zaman açılacak hadi artık
  13. McFanatik

1.8.8den girebilirmiyim servere premiumum bu arada
  14. McFanatik

ver bakalım deneyelim :D
  15. McFanatik

30 dakka erken açın ne olur ne olur
  16. McFanatik

Öyle olsun bakalım
  17. McFanatik

Sunucu ne zaman açılır beklemekten öldük burda yani demi şimdi :D Zaten dünkü ankara il seçmelerinde 2 yıl üst üste avrupa şampiyonu olmuş birisi çıktı karşıma(taekwondo) şike yaptılar benim 6 puan kaldırıp ona 7 puan verdiler 9-13 yenildim eğer yenseydim mucize olurdu zaten ama yenildikten...
  18. McFanatik

Umarım güzel bir sunucu ortaya çıkar elimden geldiğince destek vermek istiyorum sunucunuza
  19. McFanatik

Hiiiç

Hiiiç
  20. McFanatik

ModTürk Monster Sunucusu (+Teknoloji, +FPS)

Acilacakmi peki :/
  21. McFanatik

ModTürk Monster Sunucusu (+Teknoloji, +FPS)

Merhabalar uzun zaman dir siteye girmiyordum oylesine ftb monster yazdim nete bi konu cikti mcturkden tikladim basladim okumaya sonra cevap yazan birini gordum mesajin sonuna dogru gelince ayni benim gibi yapmis la 3.5gb ram vermis full vermekten korkmus dememle beraber -Radazex i gordum sonra...
  22. McFanatik

MUHDE şu konuları hortlatma yaw 3 hafta öncesine kadar sürekli forumdaydım / Fakat SAMP...

MUHDE şu konuları hortlatma yaw 3 hafta öncesine kadar sürekli forumdaydım / Fakat SAMP oynadığımdan dolayı forumla ilgili bütün bağımı kestim sürekli samp oynuyorum :D foruma girmiyorum oyüzden
  23. McFanatik

Command Block Komutları (Ayrıntılıca)

Huh ben etiketlenmek buraya and Lua(ComputerCraft APİ) GERÇEK bir dildir (kodlama dili bknz: The Programming Language Of Lua) Şimdi siz gelip command block demişşiniz Skefır diyorki: Lua kesinlikle GERÇEK bir dildir ahah gine söyledim :) Ve bu arada Lua küçük yaşta bireylerin (yani binevi...
  24. McFanatik

Tatile veda yemeği

Buda benden olsun afiyetle yiyin :D http://www.webpark.ru/uploads47/big_food_002.jpgBişi dicem siz ciddimisiniz ?
  25. McFanatik

Tatile veda yemeği

Zorinkun vampirmi lan ne kanı fsfafasfas