Arama sonuçlarınız

1. zikehalil

EleganceMC - Yetkili Alımları (Çevirmen Aranıyor)

2. zikehalil

1.8 - PLAY.NOMERCYMC.NET | [ Zindan | Özel Eşya | Gelişmiş Maden | Coin Sistemi | Onlarca Sistem ]

Sunucu Özellikleri: Sunucuda normal factionlara nazaran birden çok sistem var. Oyunu ender dragonu kestiğinizde bitiremiyorsunuz. Ayrıca iddia ediyoruz hiçbir sunucuda görmediğiniz yaratıklar ve bosslar içeren zindanlarımız var. Etkinliklerimiz: Kasa Yağmuru, sumo, parkur, koth, uzay savaşları...
  3. zikehalil

[AKTİF] 1.17 - PLAY.IRONGARD.ORG [Zindan | Özel Eşya | Gelişmiş Maden | Meteor | Onlarca Sistem ]

Sunucu Özellikleri: Sunucuda normal survivallere nazaran birden çok sistem var. Oyunu ender dragonu kestiğinizde bitiremiyorsunuz. Ayrıca iddia ediyoruz hiçbir sunucuda görmediğiniz yaratıklar ve bosslar içeren zindanlarımız ve etkinliklerimiz var. Etkinliklerimiz: Kasa Yağmuru, sumo, parkur...
  4. zikehalil

İstek Ücretli - End'e ve Nether'e Permission ile gitmek.

Merhaba end'e ve nether'e permission ile gidilmesini istiyorum. Örneğin: Portaldan geçince şu rütbeye sahip olmalısın. Diyip portala giremiyecek. End ve Nether için ayrı ayrı permission olursa çok iyi olur. Discord Whiskey#0028 ücretli yapmak istersenizde olur
  5. zikehalil

İstek Ücretli - Rank Skripti Arıyorum [1.16.4]

Merhaba uzatmıyacağım 1.16.4 için görevli rank sistemi arıyorum. Bütçem 20TL. İstediklerim. Hayatta Kalma Süresi Aktif Kalma Süresi Blok Kırdırtma Mob Öldürtme Para Bulundurma (Hesapta en az 3k bulunursa rank atlıyabilir tarzında para çekmicek ama sadece kontrol). Ayrıca DeluxeMenüde Ayarlı Kit...
  6. zikehalil

* Gelişmiş Sesli Duyuru Broadcast - Yüzlerce ses eklenebilir ! 1.8 - 1.16.4 *

Minecraft Sürümü: 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13, 1.14, 1.15 1.16 Test Edilen Minecraft Sürümleri: 1.16.4 Desteklenen Diller: Türkçe İngilizce Nedir bu skript?: * Broadcast yaparken ses çıkar. [Beğenirseniz bir elmas bırakırsınız <3] * Komutlar ve Yetkiler: * /broadcast <mesaj> * *...
  7. zikehalil

* Rus Ruleti Full Türkçe Ayarlanılabilir - Öl veya Öldür ! *

Minecraft Sürümü: 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13, 1.14, 1.15 1.16 Test Edilen Minecraft Sürümleri: 1.16.4 Desteklenen Diller: Türkçe İngilizce Nedir bu skript?: * Paranızı ortaya koyar %lik şansa göre ölür ve parayı kaybedersiniz yada kazanır ve 2 katı para alırsınız. * Komutlar ve...
  8. zikehalil

Irongard - Uzun bir serüvenin başlangıcı

Irongard siz değerli oyuncuları sunucumuzda yetkili olmaya davet ediyor. Öncelikle sunucu Survival olarak başlıyacak ve bu uzun bir serüvenin ilk adımı olucak. Yetkili formu için: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfzOrukOPaCmoASk18XJH5i4-sB3nnZZDmZSZRMpg5h_egEwQ/viewform?usp=sf_link
  9. zikehalil

Irongard - Faction

Test konusu
  10. zikehalil

『oyna.EretnaNetwork.com』- Sıfır Lag - Kanlı Ay - BattlePass - Petler - Gelişmiş Klan Sistemi - 32GB Ram - I9-9900K İşlemci

11. zikehalil

Yardım BungeeCord Server is Loading Hatası

Merhaba arkadaşlar ben sunucuya girmeye çalışırken böyle bi hata ile karşılaşıyorum Hata: Try later.. the server is loading BungeeCordu tek tek elimle yaptım videoya bakarak neden böyle bi hata veriyor bilmiyorum bi yardımcı olursanız çok sevinirim hata şu,
  12. zikehalil

Eretna Network Alım Duyurusu

Resmi olarak alımlar başlamıştır Kısa zaman içerisinde yeni alımlar yapılacaktır. Server 18 Ocağa kadar açılıcaktır. Duyurulur Detaylı Bilgi İçin;
  13. zikehalil

InkaNW Grafiker Arıyor !

Kısaca; İşte ciddiyete önem veren biriyiz sadece site için bile 500 TL harcadık. Serverimizin reklamları için uzman bir grafiker arıyoruz. Sunucu Bilgilerini Özetliyeyim; Unlimited Slot - 8 GB Ram - .net domainlidir Bu yolculukta bize katılmak istiyen uzman grafikerler yaptığı örneklerle...
  14. zikehalil

InkaNW Faction Sunucusu Tecrübeli Mimar Arıyor !!

INKA NETWORK MINECRAFT PROJESI Discorddan ulaşırsanız servere gelebilirsiniz. Domain : .net'dir Discord: Kimdir Bu InkaNW? Inka Network, 2018'den beri planları ve hazırlıkları yapılan, Ve 20 Nisanda kurulmaya başlanan, Önceden açtığı sunucularla büyük sevgi beslenen, Kendini geliştirmeyi...
  15. zikehalil

InkaNW Ekibi Tecrübeli Mimar Arıyor !

INKA NETWORK MINECRAFT PROJESI Öncelikle belirteyimki server açık ve test aşamasındadır. Discorddan ulaşırsanız servere gelebilirsiniz. Domain : .com'dur Kimdir Bu InkaNW? Inka Network, 2018'den beri planları ve hazırlıkları yapılan, Ve 20 Nisanda kurulmaya başlanan, Önceden açtığı...
  16. zikehalil

Alım var fakat IP Adresi Değişecek !

İP Adresini değiştirip tekrar yayınlıyacağım
  17. zikehalil

GiveCraftNW | Alım Var | 1.8.X | Rütbe | Edit | Köylü Ticaret | Boss | Güncel Scriptleri İle |

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• Tamamen sizler için hazırlayıp dizayn ettiğimiz GiveCraftNW isimli sunucumuzu açma vaktinin geldiğini düşünüyoruz. Sunucumuz 8 ay açık olup, sizler için daima en iyi hizmeti verebilmek için emek harcayacaktır...
  18. zikehalil

GiveCraftNW | Alım Var | 1.8.X | Rütbe | Edit | Köylü Ticaret | Boss | Güncel Scriptleri İle |

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• Tamamen sizler için hazırlayıp dizayn ettiğimiz GiveCraftNW isimli sunucumuzu açma vaktinin geldiğini düşünüyoruz. Sunucumuz 8 ay açık olup, sizler için daima en iyi hizmeti verebilmek için emek harcayacaktır...
  19. zikehalil

GiveNW | 1.8.X | Rütbe | Edit | Köylü Ticaret | Boss | Güncel Scriptleri İle |

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• Tamamen sizler için hazırlayıp dizayn ettiğimiz GiveCraft isimli sunucumuzu açma vaktinin geldiğini düşünüyoruz. Sunucumuz 8 ay açık olup, sizler için daima en iyi hizmeti verebilmek için emek harcayacaktır...
  20. zikehalil

GiveNetwork OP Faction Server Yeni Açıldı Alımlar Aktif.

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• Tamamen sizler için hazırlayıp dizayn ettiğimiz GiveCraft isimli sunucumuzu açma vaktinin geldiğini düşünüyoruz. Sunucumuz 8 ay açık olup, sizler için daima en iyi hizmeti verebilmek için emek harcayacaktır...
  21. zikehalil

GiveNetwork OP Faction Serverime Ortak Arıyorum

Serverimi yeni açacağım op faction olacak haftaya açmayı düşünüyorum sınırsız slot batıhost güvencesi ve en az 5 aylık 6gb ram ile açacağım. Bana yardım edecek varsa skypem: |zikehalil| ulaşsın Serverin demo sürümüne gelcek varsa hamachisi; Hamachi|||||Kullanıcı Adı:GiveDemo|Şifre:123 IP ...
  22. zikehalil

|Minecraft KitPvp Server|

KitPvpMC Şifre 123 KitPvpMC1 Şifre 123 Buyrun gelin efsane
  23. zikehalil

Minecraft Serverimde Spawnda Fly Açıyorlar

Başlıktada Belirttiğim Gibi Minecraft Serverimde Spawnda Fly Açıyorlar Hileyle tabii ki Çözümü Ne Olabilir Yardım İçin TŞK
  24. zikehalil

Minecraft Npc Pluginine Binme Npcye Vurma Npcyi Mob Yapma ?

Arkadaşlar Başlıkta Belirttiğim Gibi Npcye Binebiliordum Npcye vurabiliyordum komut ile birde mob yapiordum komutu unuttum npcye vurma troll gibi bişiydi increatroll müydü neydi binmeyi ve mob yapmayı hiç hatırlamıyorum yardım edin teşekkürler