Arama sonuçlarınız

1. OxygenG

ZorluCraft Hayatta Kalma Sunucu İp : zorlucraft.zapto.org Yakinda Nitrado Veya AxiTr 'de

Kardeşim Konun Başını Oku Ayrıntılı Reklam Yapmıyacam Daha Birazdan Gidecem Aksam Gelince Atarim :D
  2. OxygenG

ZorluCraft Hayatta Kalma Sunucu İp : zorlucraft.zapto.org Yakinda Nitrado Veya AxiTr 'de

Kusura Bakma Ben Hayyata Kalmaya Reklam Attim Zannediodum :D
  3. OxygenG

Arkdaslar Ben Ayrintili Bir Reklam Yapmayacam Sadece Tanitacam Sunucumuz Hayatta Kalma Yani Survival Sunucu İp : zorlucraft.zapto.org Koylu Takas Var /sell hand ile Item Satma ChestShop Ile Market Kurma Vb Ozellikler Ilk Sen Gel En Guclu Sen OL Kit Vip : Pro 2 Set Ve 16 Altin Elma...
  4. OxygenG

[Istek]Plugin ->Iceri

Saol :)
  5. OxygenG

Plugin hastasıyım ayarlamada ustasıyım... Her servere plugin hazırlanır vede map hazırlanır

Plugin hastasıyım ayarlamada ustasıyım... Her servere plugin hazırlanır vede map hazırlanır
  6. OxygenG

[Istek]Plugin ->Iceri

Peki Saol :D
  7. OxygenG

[Istek]Plugin ->Iceri

Verirsen Sevinirim Kardeşim :D
  8. OxygenG

[Istek]Plugin ->Iceri

Saol Deneyecem
  9. OxygenG

[Istek]Plugin ->Iceri

İşe Yaramadi :D
  10. OxygenG

[Istek]Plugin ->Iceri

Arkdaslar Ben bungeecord Sunucu Kuracam Lobide Nasıl Konusmalari Kapatirim :D
  11. OxygenG

HAZIR EPİCBOS LAZIM

:QE:QE:QE:QE:
  12. OxygenG

HAZIR EPİCBOS LAZIM

Ben Anlıyorum D: Q:E:QE:QE:
  13. OxygenG

Görev Nasıl Yapılır ?

Bilmiyorum :D Skype varmı FushionCraft
  14. OxygenG

Wg Ye Birini Ekleyince Böyle Oluyor

Command Menegar Die Bir Plugin Varmi Var İse Onu Silip Dene Bi
  15. OxygenG

Kardeşim Yardima İhtiyacin Olsursa Skype : lord.gaming1 Ekle Yardim Ederim :) :D

Kardeşim Yardima İhtiyacin Olsursa Skype : lord.gaming1 Ekle Yardim Ederim :) :D
  16. OxygenG

Görev Nasıl Yapılır ?

Bisey Deil Kardeşim :)
  17. OxygenG

-_-ZorluOyuncu-PluginTanitimi-HolograpichDisplay-_-

Kusura Bakma Kamera Mici Onlari Fazla Kullanan Yok Ondan Soylemedim.. :D
  18. OxygenG

Bakarmısınız Arkadaslar ?

Chairs Reloaded Yükle
  19. OxygenG

Görev Nasıl Yapılır ?

Kardeşim Citizensde Calısmıo die bir şey Yoktur Surum Sorunu Vardır.. 1.7.2 Citizens --> Tikla Buyur Link :D
  20. OxygenG

-_-ZorluOyuncu-PluginTanitimi-HolograpichDisplay-_-

Merhaba Arkdaslar Ben Zorlu_Oyuncu Bu Plugin Tanitiminda Hologram Yazisi Pluginini Tanitacam Videolu Anlatim Yazili Anlatim /hd create Isım ==> Yazi Olusturma /hd setline Isım 1 Yazi ==> Yaziyi Düzenleme /hd remove Isım ==> Yaziyi Silme /hd addline Isım 2 Yazi ==> Yazinin Altina Yazi Ekleme
  21. OxygenG

ZorluOyuncu-PluginTanitimi-Sentry

Micden Dolayi İyi Cıkmıo :D
  22. OxygenG

ZorluOyuncu-PluginTanitimi-Sentry

Merhaba Arkdaslar Ben Zorlu Oyuncu Bu Serim Plugin Tanitim Video Olarakda Sentry Cektim Videolu Anlatim Yazili Antlatim Citizens Plugini Komutları : 1.) Hemen hemen herkesin bildiği kod. /npc create [npcismi] Komuduyla NPC Oluşturabiliriz. 2.) /npc owner [Nick] komuduyla npcyi kendimize...
  23. OxygenG

Premium Oldum!

Hayırlı Olsun Bizede Nasip Olur İnşallah :D :notch::notch::koyun::koyun::jambon::kbiftek::tçapa::ha:;):sinirli::):aşık::lav::ecehver::örümcek::cam::barut::cam::altın::ekask::ekask::dpantolon::apantolon:epantolon::odun::yaprak::çakmak:
  24. OxygenG

Türkçeleştirme Yardım

Kardeşim Simple Aliasesde Ornekler Var Ayrica Yapacan Plugin İse Jar Dosyasini winrar Olarak Ac Oradan Plugin.yml'den Bul Değiştir.
  25. OxygenG

Zorlu-Craft Aciliyor Gir Iceri Bir Bak Derim..

Arsada Ciftlikten Para Kazanacaklar Ondan :D