Arama sonuçlarınız

1. davr0s

Minecraft İksir Tarifleri

Merhaba değerli Minecrafttürk okuyucuları! Yeni konuma hoşgeldiniz. Bu başlık altında Minecraft'te iksir nasıl yapılır anlatacağım. Birileri yine alıntı demeden önce belirteyim bende çok iyi olmadığım için iksir konusunda crafting resimleri alıntı olacak. İlk olarak Brewing Stand'a ihtiyacınınız...
  2. davr0s

Deneyimli Yetkili Arayanlar

Merhaba değerli Minecrafttürk okuyucuları. Bu konumda neden beni serverınıza yetkili olarak seçmeniz gerektiğini anlatacağım. Bakalım hangi yetki kategorisinde ustayım. Önceden kendim 2 server kurdum, 1 servera ortak oldum. Kendi kurduğum serverlar arasında ChainCraft ve BlowCraft var. Ortak...
  3. davr0s

NRG - Alper Ucal

Grup Kurucuları: MrSwerve Bestia Grubun Misyonu: Minecrafttürk'te ki yetenekli, saygılı, ne istediğini bilen, hırslı ve azimli insanları bir arada toplamak. Not: Gruba her başvuran kişiyi almıyoruz. Gruba başvurduktan sonra forumdaki konularını, yorumlarını ve aktif olduğu süreleri gözden...
  4. davr0s

Madencilik Rehberi

Yeni konuma hoşgeldiniz Minecrafttürk okuyucuları! Bu başlık altında verimli bir maden nasıl bulunur onu öğreteceğim. Bugün 3 adet rehber paylaştım. Çünkü Pazartesiye kadar konu paylaşamam. şu an sağ bileğimde yarım alçı var bileğimi incittim. Pazartesi çıkarılacak az buz yazmaya çalışıyorum...
  5. davr0s

Havai Fişek

Merhaba değerli Minecrafttürk okuyucuları! Yeni bir konu ile karşınızdayım @Bestia arkadaşımızın önerisiyle havaifişek yapımını ögreteceğim sizlere. Bu arada başlık biraz farklı oldu bugün içine mizahımda karışınca :D. @Bestia ya önerisi için teşekkürler. Geçelim havaifişeğimizin yapımınaaa...
  6. davr0s

Minecraft Eşya Üretimi

Tekrardan merhaba değerli Minecrafttürk okuyucuları! Yeni bir konu ile karşınızdayım. Bu başlık altında temel toolsların nasıl yapıldığını gerek resimlerle gerekse .gif'lerle detaylı bir biçimde anlatacağım. Eğer temel toolslardan eksik olduğunu düşündüğünüz bir item varsa crafting şeklini...
  7. davr0s

Moblar Hakkında Bilgiler

Tekrardan merhaba değerli Minecrafttürk okuyucuları! MrSwerve ile Beşinci Boyuta hoşgeldiniz! Bu başlık altında oyuna eklenen/kaldırılan moblardan ve bu mobların yarar/zararlarıdan bahseceğiz. Hadi gelsin bakalım moblarımız! Az kalsın unutuyordum! Yaratıklar oyuncuyu 16 blok öteden görebilirler...
  8. davr0s

Minecraft Yemek Tarifleri

Evet değerli Minecrafttürk okuyucuları yeni yemek tarifleri ile sizlerleyim! Bu başlık altında Minecraft'ta yemek nasıl elde edilir veya nasıl üretilir bunları öğreteceğim sizlere :). Evet öncelikle Minecraft'ta bulunan besinler nelermiş görelim! Apple (ELMA) Apple 2 açlık barı doldurur ve...
  9. davr0s

Yemek İhtiyacini Gidermek

KONU İPTAL
  10. davr0s

Kızıltaşta Ustaysan Yardımına İhtiyacım Var :( !

Arkadaşlar tekrardan merhaba. Bu konuyu açtım çünkü kızıltaş hakkında en ufak bir bilgiye bile sahip değilim. Plugin türkçeleştirip kod ekleyebiliyorum, skin yapabiliyorum, buildim çok çok iyi Minecraft'ta profesyonelim ama kızıltaşla alakalı hiçbir şey yapamıyorum. Bir arkadaş hamachi server...
  11. davr0s

Oyuna Başlangıç Kılavuzu

Merhaba arkadaşlar! Bu başlığımda oyuna ilk başladığınızda yapmanız gereken faaliyetleri anlatacağım. Konu dışında oyun hakkında anlamadığınız bir şey olursa yorumdan bana bildirmeniz veya özel mesaj atmanız yeterli! İlk olarak, Minecraft'ta hayal gücünüze dayalı birçok şey yapabilirsiniz...