Arama sonuçlarınız

1. CCXxXJokerXxXCC

PAYPAL 20 LİRA VEREN VARMI NİTRADO DAN 20 TL ATARIM

COK LAZIM SPONSORLUK ALICAM
  2. CCXxXJokerXxXCC

Beyler Bir sunucuyu portalla baska bir sunucuyla nasıl bağlayabilirim söyleyin lütfen :(

BEYLER BİR SUNUCUYU BASKA BİR SUNUCUYLA PORTALLA NASIL BAĞLAYABİLİRİM ?
  3. CCXxXJokerXxXCC

(LiveTürk) Faction / Kosu Yarısı / Spleef 1.7.2 (- Moderator Builder Aranıyor-)

50 Sloot 4 GB RAM Otomatik yenilenen LAPİS GoldVİP 10 DiamondVİP 20 EmeraldVİP 30 TLDİR. Alım Rehber & Reklamcı vardır (Suanlık) WWW.NİTRADO.NET TARAFINDAN AÇILMASI 7 / 24 AÇIK OLMASI 0 LAG KALİTESİ İLE SİZLERLE İP: mc.OyununOyuncusu.com >> Arsa Komutları << #Arsa Almak /Plotme auto /P...
  4. CCXxXJokerXxXCC

Nasıl Puan kasabilirim suanda 715 Puanım 1000 FELAN NASIL OLUCAM

BİLEN SÖYLEYEBİLİRMİ ?
  5. CCXxXJokerXxXCC

ScoreBoardStats ! Sorun

beyler ScoreBoardStats a Öldürme felan nasıl koyucam bunda sadece para ve kişi sayısı var. ne yapabilirim de Öldürme ölme yazısı gelebilir ?
  6. CCXxXJokerXxXCC

Ayarlı CommandBlock u olan verebilirmi ?

cok lazım
  7. CCXxXJokerXxXCC

[MinecraftTR] FACTİON / PVP / SPLEEF / EVENTLER / ÖLÜM OYUNU MinecraftTR.NİTRADO.NET 1.7.2

50 Kişi Kapasite 7 GB RAM 0 Lag Garantisi Www.Nitrado.Net tarafından açılması 7/24 Açıktır. Kurucu Skype: palavar34 >> Arsa Komutları << #Arsa Almak /Plotme auto /P Auto #Arsaya Gitmek /Plotme Home /P h #Arsa Satmak /P Sell <Fiyat> #Arsa Satın Almak /P Buy #Arsayı Temizlemek /P Clear...
  8. CCXxXJokerXxXCC

Evet Plugin Paketim ÇIKTI ! (V1.00) FACTİON PLUGİN PAKETİ

Evet Beyler Beklenen An Geldi @2014OverTeam Plugin Paketi Çıkmastır. 0 BUG VE 0 LAG Bu Plugin Paketi İçin En az 1 GB Ram Yeterlidir. Plugin Paketin İçindekileri: AlphaChest AntiJoinBot ChestShop CleanChat ClearLag CraftBook Frame_Protector GroupManager İConomoy LegendaryMessages Lockette...
  9. CCXxXJokerXxXCC

İçeri !! BİLEN SÖYLESİN Lütfen

Beyler bir yerde TPa nasıl yasaklanıyor ???? ve Arsalarda MOB nasıl kapatılır
  10. CCXxXJokerXxXCC

Plugin Paketi Olusturdum fakat manuadd çalısmıyor

GroupManager de var neden acabaBeyler yardım edin cok lazım bir şeybeyler lazım ya söyleyin
  11. CCXxXJokerXxXCC

Bana PLUGİN PAKETİ YAPICAK BİRİ LAZIM İÇERİ !

Beyler PLUGİN PAKETİ YAPICAK BİRİSİ LAZIM HAZIR PLUGİN PAKETİ DEİL SADECE BANA AİT O KİŞİ YAPARSA SERVERİMDE KURUCU OLKCAKTIR.! PANELDE 70 TL VAR 70 TL LİK SW AÇICAM
  12. CCXxXJokerXxXCC

ALIM OLAN SUNUCU VARMI |PLUGİNLERLE ARAM ÇOK İYİ , BOSS YAPABİLİRİM , AYARLI WARP SİSTEMİ VB |

Alımı Olan Sunucular ip sini atsın alttan :)
  13. CCXxXJokerXxXCC

İçeri çok acil

Beyler OyununOyuncusunun bir mapı var spawn böle herkes de ondan var nerden bularbilirim ? ve bu arada builder ligi iyi olan Serdar.Gonul2 eklesin
  14. CCXxXJokerXxXCC

Beyler Cok lazım içeri ! Builderligi İyi Olan ve bilgisi olan içeri

Beyler OyununOyncusu diye bir sw var o sw nin bir mapı var gördügüm sw lerde o map var o mapı nerden bulabilirim
  15. CCXxXJokerXxXCC

Play.OyununOyuncusu.Com 1.7.2

BEKLERİZ
  16. CCXxXJokerXxXCC

Beyler RegenBlock tan baska oto yenileme plugin varmı ?

BİLEN SÖLESİN ÇOK LAZIMGÜNCELÇOOK LZIMMGüncelGüncel
  17. CCXxXJokerXxXCC

Beyler Acil İçerii !! Çok yardımınız lazm. ! bilen söyleyebilirmi

Arkadaslar Bir warp a ısınlanıyorsunuz ya orada Lütfen kıpırdama felan yazıyor onun rengini nasıl değiştirebilirim
  18. CCXxXJokerXxXCC

Faction Rengini nasıl değiştirebilirim ?

Beyler Faction rengini nasıl değiştirebilirim yani oyuncuların klanın rengini mesala Böyle Olucak ++ImanPower sarı olcak renk bide bir warp a ışınlanırken kıpırdamayın rengini nasıl değiştirebilirim ?bilen söylesin lütfen ++
  19. CCXxXJokerXxXCC

Minecraft a basladıgınız ilk gün ? :d

benim geçen yıllarda bugun felan tam 1 yıl .D
  20. CCXxXJokerXxXCC

İçeri !!

Beyler Su Üsteki Görüdügünz Seyi yapmayı bilen varsa Ulassın Skypem Serdar.Gonul2Güncel
  21. CCXxXJokerXxXCC

Beyler Server Logo su yapmayı bilen varmı ?

Bende bir resim var Onun Üstünde MİNECRAFT YAZIYOR ONUN YERİNE OYUNUNOYUNUSU yazıcak birini arıyorum yardım edicek varmı
  22. CCXxXJokerXxXCC

KONUYU KAPATIRMISINNIZ ?

KOnuyu lütfen kapayın 2 tane konu oldugunu bilmiordum