Arama sonuçlarınız

1. WorldOfKing

Minecraft Bukkit İp Sabitleme Pls. . !

Nasıl kullanıcam peki bi yardım edermisin ?
  2. WorldOfKing

Video verde izliyim.Ulan bi konu açtım İp sabitleme nasıl yapılıyor diye,bana gelmişler no-ip ile yap diyor.No-İp bende biliyorum ama nasıl açıcam onu bilmiyorum.Bilen varsa söylesin şunu.:sinirli:
  3. WorldOfKing

ZenMate ile her yere girdiğini biliyorumda ip sabitlemeyi bilmiyorum. Çok acil lazım ya.Bukkit server var onu sabitliyicem.
  4. WorldOfKing

No-İp biliyorum da açılmıyor.ZenMate ile açılıyor.Ama nasıl kullanılıcağını bilmiyorum :( Yardım edebilirmisin?Yardım edicek yokmu yaa :(
  5. WorldOfKing

Merhaba arkadaşlar.Benim bukkit serverim var portlu.Ben ipimi sabitlemek istiyorum.Modem kapandığında ip değişmesin diye,servere girmek zorlaşmasın diye.Bilen varsa bana acil yardımcı olabilirmi?
  6. WorldOfKing

Geri Döndüm!Ve Yeni Hamachi-Bukkit Server...

Skype : atkndmn_q Bide hamachimi olucak? Ekliyicekmisin? İstersen sen ver ben ekliyim?
  7. WorldOfKing

Bende bukkit server var ama 1.7.2 için plugin var. :( İp sabitlemeyi biliyorsan,bide skype varsa gel bukkit kuralım 1.7.2.Mapları yaparız beraber.
  8. WorldOfKing

Minecraft Survival 1.7.2 VPS Server. Skype var. -Leadergaming-

İp nasıl sabitledin? Hangi siteden ? Yorum atabilirmisin?
  9. WorldOfKing

SonOyuncu'nun Factionu gibi faction yapacağım yardım etmek isteyen!!

Builderliğim iyidir WE Bilgim Çok İyi - WG Bilgim İyi. Öyle yani bilgim var portlu açarsan gelirim.
  10. WorldOfKing

Bukkit ve portlu olsa daha iyi olur diye düşünüyorum.Yoksa hamachi ile lag oluyor.
  11. WorldOfKing

Server açacağım Builder vs lazım

Builder olabilirim istersen.İyi şeyler yapıyorum.Şuanda bir bukkit serverim var.Spawn filan hazırda canım sıkıldı tek başıma,marketi filan yaptım duruyor öyle.
  12. WorldOfKing

Arkadaşlar Öncelikle Selamun Aleyküm Hamachili Server Açabilcek Arkadaşlar Konuya Dalın

Bukkit serverim var.Portta var.Lag oranı %5 -%10 olur anca.Fazla olmaz.Mapta hazır.Markettir spawndır vb. İstersen haritaya yeniden başlarız survival yaparız.Plugin filan bakarım survival için veya da senin bildiğin varsa verirmisin.Keyfin bilir.İyi Forumlar.
  13. WorldOfKing

İki Oyuncu Factions Server

Girme zaten :P Biri açmış bukkit server builder almak için reklam yaptım mal gibi şeyler yapıyor. Jeyphi !
  14. WorldOfKing

İki Oyuncu Factions Server

İKİ OYUNCU FACTİONS SERVER •/kit Baslangic •0 Lag •Otomatik Yenilenen Lapis •PVP (/warp orman) •Zararlı Moblar •Zararsız Moblar •Hergün Belli Saatlerde Event(Rain,Maden,VB.) •/warp arsalar •Ve Diğer Özellikler :) ---------------------------------------- -Spawn ve Diğer Warp Fotoğrafları Sonra...
  15. WorldOfKing

NorthCrow 1.7.2 / 14 GB RAM / İP: northcrow.com *Survival**Hunger Games*

Yav flooddan dolayı ban atıldı.Böyle bir şey olamaz ya.Reklamda değil sadece arsaya nasıl birini ekleriz diye flood attım.Bi flood için ban atılmaz.Kick atarsın. Lütfen kaldırırmısınız? Nick: Lloyder
  16. WorldOfKing

RohanTurk Server daha yeni sıfır başlangıcı atıldı her alım var[admin,mod,rehber,reklamcı,BUİLDER]

Kardeşim server açılıcak mı ? Rehber olucaksın demiştin skype'ten . Hala bi haber yok !
  17. WorldOfKing

NewGaming << Faction Sunucu << 20 Kiside << Event + Ultra VIP Çekilisi !

Kardeşim Server Açıkmı ? Kapalı Diye Görüyorum ? :ha:
  18. WorldOfKing

Serverim için yeni takım arkadaşları arıyorum!!!!!

Adınız:Atakan DUMAN Minecraft nickiniz:Buckzor Crack,premium:Crack Kaç yildir oynuyosunuz:4 Yaş:15 Olucam Neden Siz:2 Rehberlik deneyimim var.O Rehberliklerimde Başarım yüksekti. Oyuncular ile İlgiliyimdir. Sorulan soruya cevap veririm. Beni Alırsan Memnun olur, ve Oyuncularla ilgilenirim . :)
  19. WorldOfKing

''Video'' çekicem program önerin

Ben Freez Screen Video Capture ile Çekiyorum. Ama bi türlü TTNet yüzünden yükleyemedim :D
  20. WorldOfKing

Happy ! :)

Happy ! :)
  21. WorldOfKing

Serverim için yeni takım arkadaşları arıyorum!!!!!

Adınız:Atakan Minecraft nickiniz:Buckzor Crack,premium:Crack Kaç yildir oynuyosunuz:4 Yaş:15 Olucam Neden Siz:1 Rehberlik deneyimim var. Orada çok başarılı olmuştum. Oyuncular ile İlgiliyimdir. Sorulan soruya cevap veririm. Server İsmi: JaxCraft , SeekCraft , YoungCraft , CaxCraft Gibi :)