Arama sonuçlarınız

1. CocukSekil

Westeros Craft (LionsGate)

Serverine Girilmiyor Rapor Edilmiştir...!
  2. CocukSekil

Enfeksiyon BETA 7/24 [Hicbir Sunucuda Olmayan Ozellikler]

herkes Haklı Nalet Olsun Dostum Bu server bi harika :D
  3. CocukSekil

5 DAKİKA DOSTUM team olabiliriz skypeni verirmisin
  4. CocukSekil

Dogru Söylüyorsun Abi Bide Farklı Ortam Derken ..?
  5. CocukSekil

abi süper ya bide Skypeni alabilirmiyim birsey konusmak istiyorumda Abi Böle Server Bekliyordum birde Servere İlk gelmeyi dusunuyorum 8 e kadar pc deyim
  6. CocukSekil

MineZ x2 | Sen Hala Hayatta mısın? | Open World | Hayatta Kal ! - Alpha 2.1.1

Server Bug Oldu Lagda Kaldı Res Atmak Gerek Panel Bende Degil Malesef ..!
  7. CocukSekil

Kardesim Server Full Düzeliyor Ve Yeni Uptade Oldu Alpha 2.2.2 Herkeze Hayırlı Olsun Bu arada Yeni eklenen Seylere Serverimizin Tanıtım Bölümünde Edit Yapılan Yerden Bakabilirsiniz Saygılar Ve Sevgilerimle En iyi Oyuncu Zombi Kill Sayısı 1890 Olan Oyuncu 300max300..!
  8. CocukSekil

Adam Haklı Ve bu arada workbench calısır diyorsunuz calısmıyor /chest calısıyor diyorsunuz calısmıyor ayrıca buyuk bir bug veya hata secilen kisiler ooluyo o kisilere god gelio ne is anlıyamadaım bana 1 kere god geldi gelmeden önce toplam 3 kere öldürüldüm ve bu aradda serverin en iyi...
  9. CocukSekil

Server Lagda Buglu 1 saatir res atarsıız diye bekliyorum yok ... Artık Cok Kisi Giriyor Bilmiyorlardı Ögrenmisler ...
  10. CocukSekil

Server Açılmadan Önce Yorumlarda Gördüm herkes Ben Girerim İp nerde Hemen Girmek İstiyorum Gibi Mesajlar Atıyor Fakat Simdi Sunucuya Girdim Bir kisi Bile Yok
  11. CocukSekil

[Mineloji] Survival/PvP/Boss/EvcilHayvanlar/Silahlar [1.7.2] Mineloji.Sytes.Net (Konu güncellendi)

Sever Aslında 1.7.9 Ama 1.7.2 Ye Çevrildiği İçin Hatalar Verdi Ve Bunları Düzeltmek İçin Server Sahibi Enes Kılınç Yani Jonom Serveri Bakıma Almaya Karar Verdi Ve Server Bakımda Bakım İse Yarın Baslıyacakdır Suan Pluginler Düzeltiliyor.. Güncel [CanPolat mineloji-survival-pvp serverinin...