Arama sonuçlarınız

1. redstone_repearter

Minecraft Launcher Açılmıyor Yardım Edin! -ÇÖZÜLDÜ-

Beyler her şey normal gidiyordu minecraftı 1-2 yıldır oynuyorum ama 1.7.9 launcherını tıkladığımda minecraft yazısı çıkıyor sonra açılmıyor. Javada falan sıkıntı yok son sürüm. Ekran kartındıda normal. Bilgisayarı açıp kapadım yine olmadı Yardım edin lütfen... :S:S:SYardım eden yokmu?
  2. redstone_repearter

Minecraft'ta yeni neler gelmesini isterdiniz?

Minecraft'ta yeni neler gelmesini isterdiniz? Ben başlıyım :D : Yeni moblar, Bilgisayar (mod dışında), Televizyon, yeni bloclar, Mevsimler, yeni moblar, keşfedilcek yeni ve ilginç şeyler :D
  3. redstone_repearter

Minecraft Hikayesi : Helikopter

Steve ile brine her günkü gibi helikopter ile geziyorlardı. Aslında gittikleri bu seferki gün hava biraz fırtınalıydı. 2 paraşüt almaları söylendi ama steve ve brine fazla önemsemedi. Neyse 2 kardeş akşama doğru dönerken fırtına çok yoğunlaşmıştı. 1 metre önlerini zor görüyorlardı. Şimşekler...
  4. redstone_repearter

Minecraft Hikayesi

Steve ile brine her günkü gibi helikopter ile geziyorlardı. Aslında gittikleri bu seferki gün hava biraz fırtınalıydı. 2 paraşüt almaları söylendi ama steve ve brine fazla önemsemedi. Neyse 2 kardeş akşama doğru dönerken fırtına çok yoğunlaşmıştı. 1 metre önlerini zor görüyorlardı. Şimşekler...