Arama sonuçlarınız

1. Y

[1.11.2] TartarusCraft MMORPG | OrtaÇağ | Uprade | 3D | AçıkDünya | Konu Güncellendi

nickim BayDomuz ilgilenirseniz sevinirim
  2. Y

[1.11.2] TartarusCraft MMORPG | OrtaÇağ | Uprade | 3D | AçıkDünya | Konu Güncellendi

ban yeme sebebimi söylerseniz iyi olur bi bug bırakmışsınız hem uyarısıda var yani sebepsiz banın anlamı yok ?
  3. Y

ne bakımmış arkadaş dün akşamdan beri kapalı
  4. Y

SkyIsland.nitrado.net 1.8.x Hardcore Skyblock server.

Güzel Sunucu ama online artması lazım birkaç eksik var düzeltirseniz süper olurdu
  5. Y

PokeTurk Pixelmon/ Teams / Gyms / Turnuvalar [1.8]

5dkda 1 server resetleniyor çözüm bulurmusunuz bu duruma :/
  6. Y

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

1 aydır 15tllik yardım bekliyorsun ???
  7. Y

Mylife.minecraft.to %100 Survival-EMEK Server-Eğlenceye Hazırmısın- 1.7.x 1.8.x Hilesiz oyun

bence serverin diğerlerine göre farkı çok fazla : 1) event gibi survivala yakışmayan şeyler yok (2) market,köylü ticaret gibi saçma sapan warplarda yok (3) hiç warp olmaması en iyisi ve buildlerin kötü olması serverin kötü oldugu anlamına gelmez buildi için serverde oynıyacaksanız oynamayın...
  8. Y

PokeTurk Pixelmon/ Teams / Gyms / Turnuvalar [1.8]

server şu an kapalı skype istek attım lütfen yardımcı olun. sizcede serveri factions bölümü yerine modlu serverler bölümüne koymanız gerekmezmi ?
  9. Y

Paws-MMORPG /5 Sınıf/Yetenekler/Pets/Dungeon/yüzük,koyle, özel itemler/ [Kapalı Beta için başvuru]

whiteliste eklersen çok memnun olurum yoyo (toto) :) nickim : BayDomuz tanırsın zaten
  10. Y

empirecraft.nitrado.net&KöylüTakas&Görev&İpeksi

server şu an kapalı .
  11. Y

Okyanusun ortasında bir adada yaşam mücadelesi vermeye ve medeniyetimizi geliştirmeye varmısın?

gerçekten oynamak isterim bana ulaşmak istersen skype adresim : nihatyusufertekin iyi oyunlar şimdiden eğlenceliye benziyor :D
  12. Y

Clash of Clans Temalı Serverim için Alımlar

Ad; Nihat Yusuf Ertekin Yaş;15 Skype;Nihatyusufertekin WE Bilgin (7/10) Yetki Aldığın server varmı var Yapıların resimleri yok extra : pek ahım şahım bi builder oldugumu düşünmüyorum ama alırsanız sevinirim :)
  13. Y

Play.OttomanMc.Com > Ottoman League | Moba - 1.8.x - 1.12.x | Beta

yarın saat 1 de herkes girsin bende çıktım şimdi unutmayın gelin The_Dark_Brawlers sende herşeyi beğeniyorsun :)
  14. Y

-Bulider-Pluginer-Alımı-Gel-(rg atmayı bilen)

Ad nihat yusuf Soyad ertekin Yaş 15 Ne kadar süredir bu işleri yapiyorsun 3yıl Skype nihatyusufertekin
  15. Y

Play.OttomanMc.Com > Ottoman League | Moba - 1.8.x - 1.12.x | Beta

servere gelin 3 kişiyiz 10 kişi olalımda başlıyalım
  16. Y

serverinizde yardım gerekirse skype adresim : NihatYusufErtekin

serverinizde yardım gerekirse skype adresim : NihatYusufErtekin
  17. Y

[YENI IP ADRESI] 185.82.221.163

BoyBusCuss kardeşim tamam dedik kaldır işte sınırsız atıyor bide...
  18. Y

Rol Yapmada HardCore Zombie Survival - Daha Önce Karsilasmadigin bir şey ...!!!

evet ben BayDomuzum kardeşim 1.8.7 olmuş ama girilmiyor siteden üye olmak lzm siteniz yok...
  19. Y

VitaZ - Yaşamak için öldür, öldürmek için yaşa! / where we left off the game

ADINIZ SOYADINIZ : NihatYusufErtekin YAŞINIZ :15 E MAİL : [email protected] CRAFTİNG BİLGİNİZ : İyi HAYATTA KALMA BİLGİNİZ : Çok İyi LOOTLAMA BİLGİNİZ : İyi ONLİNE KALMA SÜRENİZ : HAFTA İÇİ ( 3-6) HAFTA SONU : ( 2-4) KOORDİNATLARDAN ANLIYORMUSUN : az biraz SİLAH KULLANMA BİLGİNİZ-YETENEĞİNİZ...
  20. Y

Knight Craft Mmorpg Mimar ve Rehber Alımları

ad: NihatYusuf yas: 15 oyuncularla durumun nasıl: iyi ilgili davarnırım skype varmı: NihatYusufErtekin kac saat online olabilirsin: 2-5 saat arası bir şey