Arama sonuçlarınız

1. TrashPlays

We're comeback!

We're comeback!
  2. TrashPlays

2 Yıl aradan sonra geri dönüş

Eskilerdensin anlaşılan bir şey sorucam Zorin hala burada mı :((( bu arada tanıştığıma memnun oldum
  3. TrashPlays

2 Yıl aradan sonra geri dönüş

Merhaba arkadaşlar, uzun zaman olmuştu foruma girmeyeli. Bizi bazı kişiler tanımıyor olabilir, bazıları unutmuş olabilir. Yakında gerçekleştirmeyi planladığım @vVanger ve @Umayy ile çok güzel bir projemiz var. Umarım eskiden olduğu gibi sizlerle yeniden iyi dostluklar kurarız. Eskiden...
  4. TrashPlays

Geri dönüş mü yapsak @Umayy ;)

Geri dönüş mü yapsak @Umayy ;)
  5. TrashPlays

Servera Ortak

Kardeş sorun server açmakta değil açıp yürütmekte yürütemezsen sıkıntı paran boşa gidiyor ;)
  6. TrashPlays

3. Kez Avrupa Şampiyonu olarak kalitemi konuşturdum. http://i.hizliresim.com/7o6XbW.jpg

3. Kez Avrupa Şampiyonu olarak kalitemi konuşturdum. http://i.hizliresim.com/7o6XbW.jpg
  7. TrashPlays

[İSTEK]Logo yapabilecek varmı ? (Hava Durumuyla ilgili)

Eski logolarımızdan biri ben sadece örnek olarak verdim yaparsan daha iyi olur diye düşünüyorum :)
  8. TrashPlays

Bekliyorum :) Ne zaman yollayabilirsin ?
  9. TrashPlays

Merhaba arkadaşlar herkesin garip bir yönü olduğu gibi benimde var Meteorolojiyle uğraşıyorum. Hemen konuya geçelim internet sitem için yeni logo tasarımı istiyorum ama kimse yardımcı olmuyor ne yazıkki benimde elimden o tür işler gelmiyor. Rica etsem bana logo yapabilecek biri varmı ? Örnek...
  10. TrashPlays

http://i.hizliresim.com/RbEmB1.jpg Abimin İzinden Devam :)

http://i.hizliresim.com/RbEmB1.jpg Abimin İzinden Devam :)
  11. TrashPlays

Forumu ve Minecraftı bırakıyorum

Benim sevgilim :D. asd:a Kardeşimin değil :D
  12. TrashPlays

Kızgınım tabikide.
  13. TrashPlays

Benim asıl adım Eray Forumda kardeşimin adıyla tanıtmıştım kendimi sonra bu benim adımı soyadımı falan bulmuş tüm fotoğraflarımı bulunca bende forumu bıraktım Minecraft'ı da zaten bırakıcaktım.
  14. TrashPlays

Hala nerden bulduğunu anlamış değilim ya Umay ya da Sxyen doğrumu ?
  15. TrashPlays

Senin yüzünden :D tüm fotoğraflarımı bulmuşun
  16. TrashPlays

Sıkıldım ve ifşa oldum :D :AsDAS:dAS:
  17. TrashPlays

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi minecraftı ve forumu bırakıyorum hesabı asıl sahibi olan kardeşime veriyorum. Onu benden daha çok seviceksiniz. Biraz kendisinden bahsedeyim Adı:Eren (benim fake adım :D) COD hayranı Karate ile ilgileniyor (Kahverengi 2. KYU) Cosplay arşivinde en az 500...
  18. TrashPlays

Ten rengide kumral karatede derecesi bolge sampiyonlugu var sevdigi kiz varmk bilmem olgun ilgi...

Ten rengide kumral karatede derecesi bolge sampiyonlugu var sevdigi kiz varmk bilmem olgun ilgi alani minecraft acisindan mimari kiz acisindan sarisin-kumral :D shxhabxhs benden bu kadar cod oynuyo birakinca ona sorarsin
  19. TrashPlays

Kumral Kahverengi gozlu dersleri hepinizinki gibi ayni sevgilisi yok. COD hayrani karateci oyle...

Kumral Kahverengi gozlu dersleri hepinizinki gibi ayni sevgilisi yok. COD hayrani karateci oyle bisey iste :D yapilari ve planlari benden daha iyi :D
  20. TrashPlays

14 Yaşında 15 olucak Aralıkta

14 Yaşında 15 olucak Aralıkta
  21. TrashPlays

Hesabımı artık kardeşime veriyorum. Minecraft'ı ve Forumu bıraktım.

Hesabımı artık kardeşime veriyorum. Minecraft'ı ve Forumu bıraktım.
  22. TrashPlays

Hesabı artık kardeşime veriyorum. Eminim onu benden daha çok seversiniz. İfşa olmasaydım devam...

Hesabı artık kardeşime veriyorum. Eminim onu benden daha çok seversiniz. İfşa olmasaydım devam edicektim Zorin sağolsun.
  23. TrashPlays

Hay ya

Hay ya
  24. TrashPlays

Abi hepsimi rapor edilir ya

Abi hepsimi rapor edilir ya