Arama sonuçlarınız

1. E

ReborneRPG-Ateşonline,Ortaonline,ST-RP Devam sunucusu.[1.9]

Kaçırılmaması gereken bir rol sunucusu, Phul admine buradan saygılar her zamanki gibi gereğini yapmış :)
  2. E

LoL videocugu

Diğer konuya da yazmıştım da silinmiş sanırım moba dışında mmorpg videoları çekmelisin bence baya rağbet görüyor gw2 yada şu sıralar yaygın olan archeage
  3. E

Mc Windows 10

windows 10 a geçenlere minecraftı bedava mı alıyor ?
  4. E

Mctr |5 Yeni Class | 1.7.2 | Tüm Sorunlar Düzeltildi | Türkiyenin En İyisi

Kimler burada :) Ben Sentinus hatırladınız mı ?
  5. E

Plugin

Server sings ile ilgili bir sorum olacak oyuncu tabelaya tıkladığında builder veya herhangi bir gruba girecek bunu nasıl yapıcam ayrıca oyunculara fln dediğiniz permi fakat sadece ownerde calışıo diğerlerinde gerekli yetki fln yok diyo anlamadımArkadaşlar son söylediğime bakarmısınız bir oyuncu...
  6. E

Plugin

Saolasın deneyeceğim birazdan birde servere girince oto spawna ışınlıyor bu sorunu nasıl cözebilirim ?
  7. E

Plugin

Arkadaşlar yeni serverim için bir plugin lazım aradım bulamadım çoğu serverde görüyorum mesela 4 tane meslek var orada 4 tane tabela olacak çiftci olmak için tıklayın demirci olmak için tıklayın vs. bunu çoğu serverde görüyorum fakat nasıl olduğunu bilmiyorum bir yardımcı olurmusunuz.
  8. E

Blazerd MMORPG / Rüya , Görev, Tarım, Yükseltme ve Birçok Sistem /Yapım aşamasında / White List YOK

Bende kervansaray kurup içine uyuyan dev hanı açıcaktım :D Güçlerimizi birleştirip beraber yapabiliriz.
  9. E

Minestove Survival Ve Daha Fazlası - Oyna.Minestove.Com - www.Minestove.Com

Bence sen yaptığını kendin daha iyi biliyorsun ve senin tanıdığın biriyim senden beklenmeyen bir şey yaptın kabullen bunu sadece NorthCrowda oynayanlar bilir sende çok iyi biliyorsun emek hırsızlığı yaptığını NorthCrowda uzun süre oynadım şu an oynamıyorum oyundaki ismimi burda vermek...
  10. E

İcerik kaldırıldıyı görünce şok girdim demek ki emek hırsızlığı yapmak bu kadar kolay kabul ediliyor o yazdıklarım tamamen doğrudur.
  11. E

İçerik SearchTR tarafından kaldırıldı.
  12. E

[1.7.2] MCTR Krallık Savaşları (2.Sezon) Yeni Özellikler /MCTRGaming.Nitrado.Net / AntiX Ray /

Ne oldu herkesi attı şu an kapalı gözüküyo server
  13. E

[1.7.2] MCTR Krallık Savaşları (2.Sezon) Yeni Özellikler /MCTRGaming.Nitrado.Net / AntiX Ray /

ramin yükselmesi lazım sonra serveri sıfırla baştan başlayalım
  14. E

Hepinize teşekkür ederim ben seçilmişim :) şimdi serverin açılmasını beklemek kaldı
  15. E

Umarım düşündüğüm gibi eğlenceli olur ve iyi vakit geçiririz yönetime güveniyoruz :) diğer kral bu akşam belirlenecek kazanırım inş. ama diğer arkadaşlarım kazansa da sevinirim önemli olan güzel vakit geçirmek ve eğlenmek :)
  16. E

CEHENNEM-CRAFT 1.7.2 Survival/Değişik Fikirler

Tekrardan Geliyorum :)
  17. E

Market i kaldırmayı düşünounuzmu event kalkmış iyi
  18. E

Güzel Geliyorum