Arama sonuçlarınız

1. B

Kit Veremiyorum Bari Doğuduğunda Nasıl Verebilirim ??????

yani eşyaların durabity si biterse nasıl tekrar alacaklar =??????
  2. B

peki önceden girenler ve itemlerin güçleri bitince nasıl eski haline alacağız ????(defult mod yani klasik)
  3. B

Essentials var ama Kit Tools Nedir dostum bilmiyorum ?
  4. B

Gerçekten çok yoruldum kit veremiyorum ama nasıl ilk doğuduğunda eşya/kit verebilirim lütfen lütfen :(Kimse Yok Mu ?????
  5. B

Essentials Plugini Serverde Olmasına Rağmen Komutlar işe Yaramıyor

her şey için saolun oldu :Dglobalgroup = grups demi ??arkadaşlar herşeyi ayarldaım ama kimse kit alamıyor lütfen yardım edin
  6. B

peki sw ye giren herkesi hiç ayar yapmadan nasıl nırmal oyuncu grubuna alabilirim söylermisinizi
  7. B

Bizim server pvp ve yapım builderleri var onu ve normal oyuncuların tabelalara basmasını yapamadım yeni plugin buldum sence olurmu kardeş EssentialsGruopManager ben sadece Essentials indrimiştim onda olmadı :(
  8. B

Konuda da söylediğim gibi Essentials plugini sw de var /plugins yazınca çıkıyor fakat grup açamıyorum neden (Yakında ban yiyeceğim 3 gündür bu 2. konu açışım :()
  9. B

PvP Serverde Ölünce İtemlerinin Düşmemesini Önlemek(keepInv deil ama :D)

Tüm cevaplaırınız için teşekürler keepInv kullanayım ama clear ilgimi cekti :D
  10. B

PvP Serverde Ölünce İtemlerinin Düşmemesini Önlemek(keepInv deil ama :D)

Arkadaşlar konuda söz ettiğim gibi nasıl bunu engelleyebilirim ölünce hem itemler düşmesin ama tekrar oyuncu doğdunda ise itemsiz olmasını nasıl ayarlabilirim Şimdiden Teşekkürler
  11. B

Serverde ki kişilerin yetlilerini kısma ( Deop deil )

Allah senden den razı olsun 5 gündür freeze atmaktan bıkmıştım
  12. B

Pluginler konusunda pek iyi değilim rütbe rütbe ayrıldığını görmüştüm factions serverlerde ( builder : tp,gm 1 gibi )
  13. B

Birçok plugin yüklü (wordedit , advcom , nametagedit , wg , battlekits istediğin her plugin )
  14. B

Serverimde başka dünyada ölünce spawnda doğmuyor.

AdvCom adlı plugini kullanabilirsin /advcom:setspawn sadece istediğin yerde dur herkesin spawnpoint i olur
  15. B

Arkadaşlar ben kendi sunucumda knk lerime op yetkisi veriyorum bu sayede world edit felan kullanabiliyorlar ama bazen birbirlerini ban lmiyor veya da kickliyorlar nette çok araştırdım ama yetkilerin nasıl kısıldığını bulamadım bilen bir arkdaş varmı ?? Amaç : arkdaşlarıma sadece //set ile /tp...
  16. B

Minecraft Bir versiyonun ADINI değiştirme ( Garip Konu )

Arkadaşlar size bir şey soracağım diyelim Minecraft'ın versiyonu 1.7.5 onu 1.7.5-wip yada başka bir ad verebilirmiyim
  17. B

Minecraft PE 0.9.5 Turk Server Gelll

cmd üzeinden ipconfig yazıp ipv4 adresime bakıyorum orda yazanı lan ıp ye yazıyorum dün böyle bir hataya rastlamadım serverin içinde bir plugin vardı onu silmiştim http://i.hizliresim.com/q2vBNd.png
  18. B

hayır ama zaman ayırdığın için saoljacsocket abi bugün böyle bi hata ile karşılaştım http://i.hizliresim.com/R6D3Xn.png ne olduğunu biliyormusun (port açık)
  19. B

Minecraft - PE [ External Servers Kurma - Girme ]

bir şey sorsam ben port açtığım halde nasıl servere giremiyorum (0.9.5)
  20. B

evet hatta servere 768 mb ram verdimee peki eskisi gibi kurulsa ipv4 adresi veriliyordu şimdi kendimi buluyor ip yi
  21. B

http://i.hizliresim.com/9pmnyr.png yaptım fakat çalışmadı
  22. B

airties air5650v2(tt)
  23. B

ben 19132 portunu kurdum fakat pocketmine yi açınca ben dahil kimse germiyor güvenlik duvarı...

ben 19132 portunu kurdum fakat pocketmine yi açınca ben dahil kimse germiyor güvenlik duvarı kapalı ancak ne yaptıysam yapayım kendi ip imden de girilmiyor sadece wifi gösteriyor