Arama sonuçlarınız

1. zRedDragon

Efsane bir şey buldum beyler toplanın.

Öyle bir şey olabileceğini sanmıyorum / olamaz.Sen orda tek sayı demişsinde tek sayılarda örneğin ''11,1'' gibi olmadığı sürece tam sayı oluyor. Sonuç : Tek ve çift sayılar aslında tam sayılardır*
  2. zRedDragon

PayPal'ın Kapatılma Nedeni ve Sonuçlar

Bilmiyorum tam net olarak hatırlamıyordum zaten :şapka: Ayrıca net bilgi için 2'nizede teşekkürler.
  3. zRedDragon

Ayrıca bu firma dışında oluşturulan aynı görevi gören bir firma daha var.İşte o firma Cumhurbaşkanının damadına ait.(Paypal dışında olan firma)
  4. zRedDragon

Eğer öyle bir durum varsa sende yaz derim.Hepimiz bilinçlenelim :şapka: Evet, maalesef forumda siyasete yakın şeyler yasak olduğu gerekçesiyle konuyu kısa yazdım.Yoksa buraya işsizlik yapar tonla yazı yazarım.Ayrıca birde şey korkusu.(Anladınız siz.)Aslında söylentide değil de neyse geri...
  5. zRedDragon

Steam'a uğramanı bekliyorum -_-

Steam'a uğramanı bekliyorum -_-
  6. zRedDragon

Merhaba ! NOT: Bu konu siyasi konulara yakın ve ilişkin cümleler ve kelimeler içermektedir. Siyasi konularla alakalı olduğu gerekçesiyle bu konu altında atacağınız mesajlarda ki uslubunuza dikkat edin. Ayrıca haberin kesin netleştiği yok bende sadece 1-2 kaynaktan bu mesajı gördüm. Bu gün...
  7. zRedDragon

NOT : Sadece göz atmaya geldim bundan sonra uğrarsam belki ayda 1 girerim.

NOT : Sadece göz atmaya geldim bundan sonra uğrarsam belki ayda 1 girerim.
  8. zRedDragon

Disiplin ve Düzen güncellemesi gibi güncellemeler yakında gelecekse yağ çekmeye başlayın derim.

Disiplin ve Düzen güncellemesi gibi güncellemeler yakında gelecekse yağ çekmeye başlayın derim.
  9. zRedDragon

Tamam hocam :D

Tamam hocam :D
  10. zRedDragon

[PAYLAŞIM] Mute (susturma) Skripti

Sen yinede yaz hazır skript isteyen v3led kardeşlerimiz anlamaz.
  11. zRedDragon

Öldün mü hocam ?

Öldün mü hocam ?
  12. zRedDragon

Monitör 18.5 '' olsada olur ayrıca AMD R9 390x tabanlı ve AMD işlemcili bir sistem olursa güzle...

Monitör 18.5 '' olsada olur ayrıca AMD R9 390x tabanlı ve AMD işlemcili bir sistem olursa güzle olur.
  13. zRedDragon

Evet dahil hocam.

Evet dahil hocam.
  14. zRedDragon

Hocam rica etsem beni 4-5 yıl idare ettirecek bir bilgisayar toplar mısınız ? ''3000 TL Sistem +...

Hocam rica etsem beni 4-5 yıl idare ettirecek bir bilgisayar toplar mısınız ? ''3000 TL Sistem + 500 TL Su Soğutma ve Soğutma Aletleri'' Şeklinde toplayacağım.Şimdiden teşekkürlerim sunarım.
  15. zRedDragon

#Bıraktı

#Bıraktı
  16. zRedDragon

:D

:D
  17. zRedDragon

Kbaum | Chyron

Bu çalışmada ki yaptığın volkan ve steve heykeli o kadar mükemmel ki anlatamam :D (Bkz.2015'de ki senle yaptığım konuşma )
  18. zRedDragon

Yazmış hatta şöyle yazıyordu ''Değerli bir abimizden alıntıdır.''.

Yazmış hatta şöyle yazıyordu ''Değerli bir abimizden alıntıdır.''.
  19. zRedDragon

@Bay ZZ 'nin hortlatarak gülmesini 1 haftalık hortlatma ile gülüp devam ettirdim.(XD)

@Bay ZZ 'nin hortlatarak gülmesini 1 haftalık hortlatma ile gülüp devam ettirdim.(XD)
  20. zRedDragon

İncisözlükte senin buraya yazdığın konunun aynısı açılmış ve 3000'in üzerinde şuku gelmiş :( :D

İncisözlükte senin buraya yazdığın konunun aynısı açılmış ve 3000'in üzerinde şuku gelmiş :( :D
  21. zRedDragon

Aşık Olduğunuz Eski Sistemleri Windows 10'a Yükseltmenin Vakti Geldi ! [İNTEL KULLANICILARI İÇİN]

Muhtemelen 2017'de çıkacak olan işlemciler için geçerli dedim.Linux'a gelecek olursak çalıştırılabilinir mi bilmiyorum ancak konuda win10 dışında kabul etmeyecek yazıyordu veya İntel ile Microsoft anlaşma yapmış olabilir.
  22. zRedDragon

Modern Of Majoras - House

Ben şahsen beğenmedim.Çok karmaşık bir yapısı olmasaydı güzel olabilirmiş.10 üzerinden 4 veriyorum :P
  23. zRedDragon

Kanka steam gelir misin ?

Kanka steam gelir misin ?
  24. zRedDragon

Aşık Olduğunuz Eski Sistemleri Windows 10'a Yükseltmenin Vakti Geldi ! [İNTEL KULLANICILARI İÇİN]

Haber gerçek olabilir veya olmayabilir lakin bende bu haberi technopattan okumuştum.Eğer haberin yalan olduğunu düşünüyorsanız internetten gidip sayfalarına okuyabilirsiniz.