Arama sonuçlarınız

1. Ginsan

[ SonOyuncu ] Ortaçağ Savaşları için "Beta Tester" alımları; [AÇILDI]

İsim: Fatih Nick: Soullhunter Yaş: 17 Sunucudaki guncraft kralıydım. Açıkçası bug bulacağımı sanmıyorum ama yararlı öneriler vereceğime eminim.
  2. Ginsan

Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

Guncraftın az oynanmasının sebebi oyunda herhangi bir hilenin hiçbir işe yaramamasıdır. Sorun guncraft da değil serverdaki oyuncularda aranmalı. Ne de olsa serverda ki oyuncuların en az %40'ı hile kullanıyor ve bu hile kullananlarda hilenin bir işe yaramadığı guncraftı sevmiyor.
  3. Ginsan

Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

siz yine iyisiniz bana neler neler diyorlar. en çok sövülen ve iftira atılan kişi benim herhalde. bunların hepsinin ssini alıp yollasaydım so da rahat 200 kişi banlanır dı. neyse bunları kafaya takmayın siz. bu kişiler beceriksizliklerini saklamak için her türlü iftira ve küfrü ederler. noob...
  4. Ginsan

ben başladığım zaman sen oyunu bırakmışdın herhalde :lol: çünkü puanın hep aynıydı. ayrıca sonoyuncunun başka projeleri de olduğundan dolayı guncraftın açılmasına daha çok var gibi. neyse zamanı gelince kapışırız.
  5. Ginsan

her ikisinde de kral olmayı düşünüyorum :D en azından guncraft açılana kadar OITC de kral olacağım
  6. Ginsan

Bu aralar OITC kralı olmayı düşünüyorum zaten şu an ki OITC kralıda noobun biri
  7. Ginsan

guncraft açıldığında noob noob oynamaktan korkuyorum :lol: karşıma iyi oynayan biri çıkmadığından dolayı çok sıkılıyordum ve oynamayı guncraft kapanmadan 1 ay önce bırakmıştım :lol: neyse alıştırma yapabileceğim yabancı bir server biliyorsanız özelden söyleyebilirsiniz
  8. Ginsan

2.5 milyar dolarınız olsaydı neye harcardınız

bankaya yatırıp faizini yerdim ya da büyük ihtimalle birçok araba alırdım
  9. Ginsan

Blogum İçin İsim Önerisi...

TeknoRed açıkçası isim vermede iyi değilim ama olabildiğimce yardımcı olayım dedim. aklıma başka isim gelirse yazarım
  10. Ginsan

Son Oyuncu Network Minecraft'ta gerçek hayatı önünüze seriyor...

durumun umurum da değil sonuçta crackli oynuyorsun. durumunun iyi ya da kötü olması iyi bir bahane değil
  11. Ginsan

aa doğru ben de moderatöre bildireyim silsin şu gereksiz mesajları

aa doğru ben de moderatöre bildireyim silsin şu gereksiz mesajları
  12. Ginsan

cevap vermiyorum kendi kendine halleniyor

cevap vermiyorum kendi kendine halleniyor
  13. Ginsan

http://i.hizliresim.com/pvybRL.png bu sadece bir tanesi devamı da var

http://i.hizliresim.com/pvybRL.png bu sadece bir tanesi devamı da var
  14. Ginsan

sen bir de özelden attığı mesajları görsen :D

sen bir de özelden attığı mesajları görsen :D
  15. Ginsan

Merhaba

hoş bulduk :alay: yok o kadar kötü biri değilim :D sadece kendisini oyun da pro olarak nitelendiren , hile de kullanan kişileri yendikten sonra onlarla dalga geçiyorum. daha sonrasında bir daha gel gibisinden şeyler söyleyip sonra tekrar yeniliyorlar daha daha sonrasında da çeşitli hakaretler...
  16. Ginsan

Ancient Rome Gladiators Arena

hemen bende bir tane yapacağım ha bu arada resource pack li paylaştığın için pek bir fikir veremeyeceğim
  17. Ginsan

Son Oyuncu Network Minecraft'ta gerçek hayatı önünüze seriyor...

crackli oynarken hak yemiyor musun ?
  18. Ginsan

Merhaba

Merhaba ben OriharaIzaya (çoğu kişi gerçek ismini söylemiş ben de bunu yapmadım , bana göre gerçek ismimi bilmenizin bir önemi yok. Söylememin de bir sakıncası yok ama gereksiz bence zaten merak ettiğinizi de sanmıyorum ) isim uzun farkındayım yakında (154 gün :D) sonra daha kısa bir isim...
  19. Ginsan

Chypie's Dirt House

seni tanıdığımı söylemedim ama nickinden ve konuşma tarzından bu sonuca vardım yani anlayacağın sadece tahmin konularını da bakmadım doğrusu eğer iyi yaptığın bir yapıt varsa link at da bakayım
  20. Ginsan

Chypie's Dirt House

daha iyisi yapılabilir evet ama senin yapabileceğini sanmıyorum fikrine saygı duyuyorum bu senin düşüncendir ama sadece beğenmedim demek yerine neyi beğenmediğini söyleyebilirsin
  21. Ginsan

Chypie's Dirt House

farklı blokları da kullansaydın iyiydi :D
  22. Ginsan

RAY3 FARKIYLA - YEPYENİ BİR YAPI - PYRAMID BY ALI DILSIZ

bunu tek bir kodla yapabilirsin
  23. Ginsan

Desteklerinizi bekliyorum.

burada kanalıma gelin , abone olun , beğenin ve ya benzeri şeyler deyip kanalına abone kazandıramazsın. bunun yerine kanalını tanıtmalısın. daha yararlı olacaktır