Arama sonuçlarınız

1. M

Altın Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

Selam Can ben siane (sefa). Survival serverinde 10 adet golem spawnerim gitmis. Sana siane891 skype hesabimdan mesaj attim fakat ulasamadim.
  2. M

Altın Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

sayın admin; bu hafta içinde server sıfırlanarak 8.0 a geçilecek deniliyor, doğruluk payı var mıdır? Oyundaki nickim siane bu arada.
  3. M

merhaba ben siane uzun zamandır servera giremiyorum yakın zamanda gireceğim.
  4. M

serverdaki şahsi sorunumla ilgilendiğiniz için teşekkürler..sürç i lisan ettiysek affola.
  5. M

Kurucusu olduğunuz 46.20.1.98:1145 ip adresli servera bu gece 00:00 itibariyle girmeye...

Kurucusu olduğunuz 46.20.1.98:1145 ip adresli servera bu gece 00:00 itibariyle girmeye çalışıyorken internal exception hatası alıyorum. Acaba sorun benden mi kaynaklanıyor bilemiyorum fakat problem her ne ise çözülüp çözülmeyeceği hususunda bana geri dönerseniz memnun olurum. Kayıtlı nickim...
  6. M

Survival Sunucu - İlgili Yetkililer! - Hard! - Hidellizm.Nitrado.Net

Arkadaşlar bu oyunu çoklu oynayamıyorum çoğu sunucu "Outdated server! I'm still on 1.7.2" hatası veriyor ne yapmalıyım? lütfen yardımcı olur musunuz?