Arama sonuçlarınız

1. SeedSeed

MCRÜYASI MMORPG Survival | MMORPG İtemleri | Yeni Madenler, Dünyalar ve Moblar | Sınıf Sistemi ve Yetenekler | Zindanlar ve dahası | oyna.mcruyasi.com

şu an serverin ne alemde bilmiyorum, ama girip rütbelere falan baktım çoğu şey hala aynı gibi. P2f ye laf etmiyorum zaten benim değinmek istediğim nokta p2w. Default mc özelliklerini oyuncudan alıp oyunun sonlarına taşımak (rütbesel olarak) sonra bu özellikleri vip alırsan her şeye erişmeyi...
  2. SeedSeed

MCRÜYASI MMORPG Survival | MMORPG İtemleri | Yeni Madenler, Dünyalar ve Moblar | Sınıf Sistemi ve Yetenekler | Zindanlar ve dahası | oyna.mcruyasi.com

Server aşırı p2w arkadaşlar ilgilisine duyurulur. Oyuna başlar başlamaz 250 300 lira para verip krallar gibi oynayabilirsiniz vip alarak. Zaten oyuna giren biri normal rütbe ve vip rütbe arasındaki farkı anlar ki kitleri de cabası. Serverde birçok şey eksik zamanla tamamlanıyor yani bunu...
  3. SeedSeed

☄️[1.19.X OptiFine]☄️ [28 AĞUSTOS] MC.TREAS.NETWORK | Barearth [Seviye | Ayin | Artifact | Kara Market | Koleksiyon Kitabı | Barearth Büyü Mekaniği]

Server çeşit çeşit yenilik ve özelliklerle dolu. Server mekaniğini anlamak için birkaç saat kafa yormak lazım sonra alışıyorsunuz. 3 günlük oynayışımın sonucunda; her ne kadar çeşitlilik hat safhada olsa da serverin zorluk durumu sizi belirli şeyleri yapmaya itiyor ve hepsinden eşit oranda ve...
  4. SeedSeed

Play.istiklalmc.xyz DEVREDİLDİ! Bugün 19.00 da aktif! DOYASIYA MACERA - DOYASIYA EĞLENCE! 2. SEZON

Servere giremiyorum ?? Outdated hatası alıyorum :/
  5. SeedSeed

degisiklik

Dc ye giremiyorum bende mi bir sorun var acaba ?
  6. SeedSeed

Çekiliş Küçük bir Yılbaşı Çekilişi!

Katılıyorum Sade bir yaşam için