Arama sonuçlarınız

1. Necro

Zar Skripti İsteği

Ehm, gönderide yeterince açık yazdım sandım ama; ben sizden herhangi bir şekilde "şöyle şöyle bir zar skripti verin bana" gibi bir talepte bulunmadım.Hatta, skriptin içeriğinin basit bir zar sistemi değil, kompleks olacağını ve bu tarz bir skripti tek başımıza kendi bilgimiz ile yazamayacağımız...
  2. Necro

Zar Skripti İsteği

Merhabalar, Üzerinde çalıştığımız sunucumuz için biraz kompleks bir zar skriptine ihtiyaç duyuyoruz.Bu iş için vakit ayırıp yardımcı olmak isteyen kişiler ile skype üzerinden görüşebiliriz. Skype:necroalicem Edit:Konuyu kendimiz halledebildik.İlgi gösterenlere yine de teşekkürler.
  3. Necro

Skript'te Bir Hata

Sıkıntı with name ya da named'da değilmiş.Skript'in devamıyla alakalı bir sıkıntı varmış, sorun çözüldü yine de ilginiz için teşekkürler.
  4. Necro

Skript'te Bir Hata

Dediğiniz şekilde denedim, çalışmadı maalesef.Başka öneriniz var mı?
  5. Necro

Skript'te Bir Hata

Merhaba, Bir skript yazmaya çalışıyoruz ancak custom name verdiğimiz item'lar algılanmıyor hata nedir? if player has 8 rose bush named "&7Koyu Gul Calisi": Bu bölümü kabul etmiyor skript.
  6. Necro

[ISTEK] RPG sunucsu için skript talebi.

Merhabalar, Bir RPG sunucusu açması planındayız.Bunun için birçok skript ve sistem gerekiyor.Bir kısmını zar zor halletmiş bulunuyoruz ama eksikleri kapayacak skriptlere ihtiyaç duyuyoruz. İhtiyaçları burada tek tek belirtmek istemiyorum.Çünkü birden fazla skript ihtiyacındayız.Eğer...
  7. Necro

Bir RPG sunucusuna yardım edicek, skript ve plugin developer arıyoruz.

Bir RPG sunucusuna yardım edicek, skript ve plugin developer arıyoruz.
  8. Necro

[Arşive Eklenmesi Rica Olunur]

Kesin bir tarih veremeyiz maalesef.Ancak, açık beta alımları başladığında buraya reklam vereceğiz.
  9. Necro

MERPG projemiz Türkler için kapanmış olsa da, şu anda yeni bir Role Play sunucusu üzerinde çalışıyoruz.Çalışmalarımız aylar önce başladı ve yavaş yavaş sona doğru yaklaştık denebilir.Sadece Türk oyuncuların katılacağı ,bu sefer MERPG'den farklı olarak, bir sunucu ile karşınıza çıkmayı planlıyoruz.
  10. Necro

Yeni Konu Açılacak Olması Nedeniyle Silinmiştir

Başvurusu kabul edilen yönetici adaylarının ön mülakatı;4 Eylül 2014 tarihinde saat 17:30 da skype üzerinden yapılacaktır. Başvuru alımları devam etmektedir, yeterli sayıda başvuru geldiğinde yeni bir mülakat yapılacaktır
  11. Necro

Infernus RPG başvuruları henüz açılmamıştır.Sadece Beta Özel Forumu açık durumda dır.MERPG Türkçe alımları da kapanmıştır.
  12. Necro

MERPG'nin iki dil olması ve belli bir teması olması, ekibimizi zorluyordu. Infernus RPG'nin hikayesinin çok hoşumuza gitmesi ve bu zorluklar nedeni ile MERPG'yi tek dilli bir sunucu haline getirip Türk oyuncularımızı çok daha güzel bir sunucuda toplama kararı aldık.
  13. Necro

Hazırlık aşamasında bir sunucumuz var.Yetkili alımlarımız açık.

Hazırlık aşamasında bir sunucumuz var.Yetkili alımlarımız açık.
  14. Necro

Yeni Konu Açılacak Olması Nedeniyle Silinmiştir

Öncelikle Merhabalar, Ben NecroDot, MERPG moderatörü ve Infernus RPG yetkili staff'ı. Yetkili alımında bahsedilmeyen bir durumu belirtmek istiyorum öncelikle.Bu sunucu projesi, geçmişte karşınıza çıkan çeşitli sunucuların bir kaç ay açık kalıp ardından çeşitli sebepler ile kapanması gibi...