Arama sonuçlarınız

1. L

Minecraft dizisi için dublaj

Herkese selam, Üzerinde çalıştığımız minecraft dizisi için karakterlerimizi seslendirecek kişilere ihtiyaç duymaktayız.Daha önce alt yazılı bir dizi için çalışmıştık alt yazı yerine seslendirilmesi istendiğinden bu dizimizde seslendirmeye çalışacağız.Eğer sen de bize katılmak istiyorsan...
  2. L

Tiger Network | 1.8x Survival Sunucusu | Bayram Viplerde Özel %20 İndirim

>Sunucu Bilgileri◀ Hosting: Batihost Ram: 5GB Sürüm:1.8x İp: tigernetwork.batihost.com Site: tigernetwork.mc.tc >Oyun Bilgileri◀ Singleplayer'da survival oynamaktan sıkılmadın mı ? Eğer cevabın evetse bu server tam senlik! Arkadaşlarını topla birlikte survivalın tadını çıkar! >Sunucu Resimleri◀
  3. L

Batıhost Survival Sunucusu İçin Builder Alımı

Herkese merhaba, Batıhosttan açılacak survival sunucum için builder(mimar) aranıyor. İşinde iyi olan birisi serverimiza builder olarak alinacaktir.Builderdan spawnı ve warpları yapmasını isteyeceğim. Discord adresim: Parodi Bey #6956
  4. L

Scoreboard Hata

Scoreboard hazırlıyorum fakat her defasında 'player to sidebar' is not an item stack hatasını alıyorum command /score: trigger: display board named "deneme" to player make score of "deneme" in board of player to 4 move display of player to sidebar yukarıda kalın...
  5. L

Acemice Yaptığım Hub Spawnı

Merhaba acemi ve amatörce yaptığım spawn hakkında görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.Neler ekleyebilirim veya değiştirebilirim.
  6. L

Sizce nasıl devam getiriyim?

Merhaba Böyle bir başlangıç yaptım biliyorum güzel olmadı ama bunun devamını nasıl getiriyim sizce ? Portallara giden yolu nasıl yapayım bilemiyorum. Böyle kalıyorum işte :D
  7. L

Tavsiye alabilir miyim

Merhaba hub server üstünde çalışıyoruz pluginler skriptler tamam sıra buildde buildde baya boş alan kalıyor sizce ne eklemeliyim
  8. L

Plugin

Merhaba,bazı serverlarda (hub serverlarda) oyuna girmek için skeleton zombie gibi şeylere basıp giriliyor o plugin mi yoksa skript mi ? Pluginse pluginin adı nedir?
  9. L

Lobi

Oyuncu servera girip ardından login yapıp sonrada onu nasıl lobiye yönlendiririm.(Çakma lobi gibi)
  10. L

Survival Games Puan Sistemi

Merhaba,ben serverımda "Ultimate Survival Games" pluginini kullanıyorum.Lobisini ayarladım oy filan veriliyor lobide fakat ben MCSG/Sonoyuncu serverlarındaki gibi isimin yanında puan yada kaç kez kazandığının yazmasını istiyorum onu nasıl yapabilirim ? Şimdiden teşekkürler...