Arama sonuçlarınız

1. LtUNAHANL

[SKRİPTSORUNU]

Arkadaşlar İyi Günler Öncelikle Serverimde Skript Bozuldu Sebebini Anlaymadığım Bi Takım Sorunlar Ortaya Çıktı Öncelikle Servere GİRMİYOR Ciddi Diyorum Panelde Server Açık Ve Çalışıyor Gözüküyorken Server Listesinde Can't connect to server Yazıyo Ben Sorunun SKRİPT ile Alakalı Olduğunu...
  2. LtUNAHANL

Jurgeoncraft REZİLLİĞİ Bi Gelin

Merhaba Arkadaşlar İlk Önce Beni Dinleyin Lütfen şu an Okadar Çok SinirliyimKi Elimden Bi kaza Çıkıcak Birilerin Modemi Yanıcak Çünkü Neyse Bakın Konuyu Başından Anlatıcam Ayrıntılı Olarak... Şimdi Benim Kendi Serverimde Oynarken Günün birinde Serverimde Reklam yapıldı Jurgeoncraft tarafından ...
  3. LtUNAHANL

(İSTEK) Kumar Skripti

Arkadaşlar Öncelikle İyi Günler Bi Ricam olucaktı Kumar Skripti Düşüncem var Mantığını Şöyle açıklayayim... Şimdi Adamlar /kumaroyna yazınca hesabından 25000 Para çekilicek ve.... ----------------------------- 5 Saniye Sonra Kumar Açıklanıcak -------------------------------- Tebrikler 3500 Para...
  4. LtUNAHANL

[İSTEK] Sunucuya Admin Girince Mesaj geçme.

İyi Günler arkadaşlar Bir İsteğim Olucaktıda Sunucuma Vipler Ve Adminler Girince Broadcast Geçmesini İstiyorumda Yardımcı Olursanız Sevinirin. Örnek -Sunucuya Vip **** Girdi - Sunucuya Admin **** Girdi Yardımcı Olursanız Sevinirim. İyi Forumlar.
  5. LtUNAHANL

SanaLOyuncu Editsiz/Pro4 Boss/Ormanda Sürpriz Chestler/ Oyuncular Ve Vıpler Eşit ! Enchli Elma 10 k

SanaLOyuncu Serverimiz Faction-PvP Olmak Üzere Eğlenceli Bir Serverdir Her Warpından Zevk Alacağınız Bu Server Bugün Yani 27.08.2014 Tarihiyle Açılmış Bulunmaktadır ! Warp Menümüz : Serverimizde 30 Adet Warp Bulunmaktadır. Sadece Önemlileri Menüye Eklemiş Bulunmaktayız. Serverimizden Bir Kaç...