Arama sonuçlarınız

1. Pirateboy01

Craftex-Mc/Rpg özellikleriyle Klan Savaşları Oynamak İsteyenler/her şey Sizin için/

Ilk Önce Bizim Amacımız Nedir? (Ne Değildir) Benim şahsi amacım oyuncuların rahatça oyunlarından keyif alabileceği ve Güvenle oyunlarını sürdürebileceği bir sunucu açmak. Ama Birkaç kuralım da var: 1-)Kesinlikle ayrımcılık yapmam özel ilgi göstermem.(Yardım anlamında değildir/Ek İtem vip vb vb...
  2. Pirateboy01

Craftex-Mc/Rpg Tadında Klan Savaşları/Geliştirebilir-İtemler/Irk Savaşları/Açık Zindanlar

Ilk Önce Bizim Amacımız Nedir? (Ne Değildir) Benim şahsi amacım oyuncuların rahatça oyunlarından keyif alabileceği ve Güvenle oyunlarını sürdürebileceği bir sunucu açmak. Ama Birkaç kuralım da var: 1-)Kesinlikle ayrımcılık yapmam özel ilgi göstermem.(Yardım anlamında değildir/Ek İtem vip vb vb...
  3. Pirateboy01

Craftex-Mc/Rpg tadında Factions/Irklar/Admin Bossları/Açık Zindan/Geliştirebilir İtemler...

Yorumlarınız için teşekkürler ama burada bahsetmeyi unuttum burası bizim deneme sunucumuz yani öngösterim tadında olmasını istedik.Yorumlarınızdaki istekleri göze alıp düzelteceğim saolun... (Ayrıca Konu Düzeni hakkındaki yorumun için ayrıca teşekkürler) Ek olarak:Asıl Sunucumuz 8.11.2014...
  4. Pirateboy01

Craftex-Mc/Rpg tadında Factions/Irklar/Admin Bossları/Açık Zindan/Geliştirebilir İtemler...

5. Pirateboy01

Craftex-Mc nin Sahibidir/Internet Sıtemız ve Aynı özellikli yüksek dereceli 2. sunucumuzda aciliyor.

Craftex-Mc nin Sahibidir/Internet Sıtemız ve Aynı özellikli yüksek dereceli 2. sunucumuzda aciliyor.
  6. Pirateboy01

Minecraft Faction Server|Alımlar devam|IP içerde|Zümrütten ve Kemikten Özel item|CraftexMC

Craftex-mc faction Sunucu (kapanmicak SERVER) 3 ekonomi Sistemi :demir::demir::demir::demir::demir: Sınırsız Arsa SistemiB)B)B)B) Level atladıkça canınız yükselecek (YENİ):notch::notch::notch::notch::notch::notch::notch: Demirciden item geliştirebilme (YENİ) Hammadde Kazma Hızı 3 alabilme Yeni...