Arama sonuçlarınız

1. Pirateboy01

Craftex-Mc/Rpg özellikleriyle Klan Savaşları Oynamak İsteyenler/her şey Sizin için/

Ilk Önce Bizim Amacımız Nedir? (Ne Değildir) Benim şahsi amacım oyuncuların rahatça oyunlarından keyif alabileceği ve Güvenle oyunlarını sürdürebileceği bir sunucu açmak. Ama Birkaç kuralım da var: 1-)Kesinlikle ayrımcılık yapmam özel ilgi göstermem.(Yardım anlamında değildir/Ek İtem vip vb vb...
  2. Pirateboy01

Craftex-Mc/Rpg Tadında Klan Savaşları/Geliştirebilir-İtemler/Irk Savaşları/Açık Zindanlar

Ilk Önce Bizim Amacımız Nedir? (Ne Değildir) Benim şahsi amacım oyuncuların rahatça oyunlarından keyif alabileceği ve Güvenle oyunlarını sürdürebileceği bir sunucu açmak. Ama Birkaç kuralım da var: 1-)Kesinlikle ayrımcılık yapmam özel ilgi göstermem.(Yardım anlamında değildir/Ek İtem vip vb vb...
  3. Pirateboy01

Craftex-Mc/Rpg tadında Factions/Irklar/Admin Bossları/Açık Zindan/Geliştirebilir İtemler...

4. Pirateboy01

Minecraft Faction Server|Alımlar devam|IP içerde|Zümrütten ve Kemikten Özel item|CraftexMC

Craftex-mc faction Sunucu (kapanmicak SERVER) 3 ekonomi Sistemi :demir::demir::demir::demir::demir: Sınırsız Arsa SistemiB)B)B)B) Level atladıkça canınız yükselecek (YENİ):notch::notch::notch::notch::notch::notch::notch: Demirciden item geliştirebilme (YENİ) Hammadde Kazma Hızı 3 alabilme Yeni...