Arama sonuçlarınız

1. Muhdefiyeli

Cazzefiyeli :(

Cazzefiyeli :(
  2. Muhdefiyeli

:(

:(
  3. Muhdefiyeli

Düşündürücü :(

Düşündürücü :(
  4. Muhdefiyeli

Cümleyi kuramadım ama anladın sen :(

Cümleyi kuramadım ama anladın sen :(
  5. Muhdefiyeli

Beğeni kasmak/Yasaklanmalardan kurtulmak gibi durumlardan kurtulmak için yasak :(

Beğeni kasmak/Yasaklanmalardan kurtulmak gibi durumlardan kurtulmak için yasak :(
  6. Muhdefiyeli

Nötr

Nötr
  7. Muhdefiyeli

Nötr

Nötr
  8. Muhdefiyeli

Nötr

Nötr
  9. Muhdefiyeli

Nötr

Nötr
  10. Muhdefiyeli

Üskefüyelüye

Üskefüyelüye
  11. Muhdefiyeli

O zaman üzerine alınmana gerek yok :(

O zaman üzerine alınmana gerek yok :(
  12. Muhdefiyeli

Devamıydı bu :(

Devamıydı bu :(
  13. Muhdefiyeli

Forumda herkesin belli bir tarafa çekilmesi ve bunun bir savaşa dönüşmeye başlamasını eğlenceli...

Forumda herkesin belli bir tarafa çekilmesi ve bunun bir savaşa dönüşmeye başlamasını eğlenceli bir dille protesto ediyorum yani herkesi nötr yaparak ortaya çekiyorum. Böyle bir akım başlatarak forumun daha eğlenceli bir ortam olmasını sağlamaya çalışıyorum. Bunu yaparken Muhde'nin Hort'undan...
  14. Muhdefiyeli

Forumda herkesin belli bir tarafa çekilmesi ve bunun bir savaşa dönüşmeye başlamasını eğlenceli...

Forumda herkesin belli bir tarafa çekilmesi ve bunun bir savaşa dönüşmeye başlamasını eğlenceli bir dille protesto ediyorum yani herkesi nötr yaparak ortaya çekiyorum :(
  15. Muhdefiyeli

Forumda herkesin belli bir tarafa çekilmesi ve bunun bir savaşa dönüşmeye başlamasını eğlenceli bir dille protesto ediyorum yani herkesi nötr yaparak ortaya çekiyorum. Bunu yaparken Muhde'nin Hort'undan esinlendim ve kullanıcı adımı onunla birleştirdim :(
  16. Muhdefiyeli

Nötr

Nötr
  17. Muhdefiyeli

Nötr

Nötr
  18. Muhdefiyeli

Nötr

Nötr
  19. Muhdefiyeli

Forumda herkesin belli bir tarafa çekilmesi ve bunun bir savaşa dönüşmeye başlamasını eğlenceli bir dille protesto ediyorum yani herkesi nötr yaparak ortaya çekiyorum. Bunu yaparken Muhde'nin Hort'undan esinlendim ve kullanıcı adımı onunla birleştirdim :(
  20. Muhdefiyeli

Forumda herkesin belli bir tarafa çekilmesi ve bunun bir savaşa dönüşmeye başlamasını eğlenceli bir dille protesto ediyorum yani herkesi nötr yaparak ortaya çekiyorum ve ben Muhde değilim :(
  21. Muhdefiyeli

Forumda herkesin belli bir tarafa çekilmesi ve bunun bir savaşa dönüşmeye başlamasını eğlenceli bir dille protesto ediyorum yani herkesi nötr yaparak ortaya çekiyorum. Bunu Muhdenin hortundan esinlenerek keşfettim ve kullanıcı adıma onun ismini ekledim :(
  22. Muhdefiyeli

Nötr

Nötr
  23. Muhdefiyeli

Nötr

Nötr
  24. Muhdefiyeli

Nötr

Nötr
  25. Muhdefiyeli

Nötr

Nötr