Arama sonuçlarınız

1. jdsezer

Pranga 1-120 Lycansız Tr Tipi Emek Server 17.08.2018 20:00 Online !

Merhaba sevgili metin2 oyuncuları server tanıtım bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.; 1-) Oyunumız 1-120 TR TADINDA EMEK SERVERDİR LYCANSIZ ----------------------- [SERVER LOGOSU HAZIRLANIYOR..] [TANITIM VİDEOSU HAZIRLANIYOR..] .. Oyunumuz 1. seviye başlangıç 120. seviye bitiş olacak şekilde...
  2. jdsezer

Yardım & Destek

Korku maplarında Örneğin kapılar açılınca korkunç sesler çıkıyor.. veya yürürken birden oyunda şarkılar çalıyor her ayrı odada farklı şarkılar var onları nasıl yapabilirim ??? bilen varmı
  3. jdsezer

Yeni Ozel Map Vol3

Öncelikle Yeni haritamızı oynıyacağınız için başarılar dilerim map pataküte bir şekilde hazırlamadım onu belirtmek isterim baya bi bu sefer uğraşlar vermiş bulunmaktayım canınızı sıkmadan harita hakkıda bilgi vericeğim map 1'den fazla kişi oynamanızı önermem sorun yaşıyabilirsiniz ama test...
  4. jdsezer

2.Mapım Yaptım :) Umarım beğenirsiniz

2.harika Mapımızla Sizleyiz ikiz kardeşlerden sonra :) buna geçiş yaptım umarım beğenirsiniz kendimi birazdaha geliştidim :) bu sefer içerde komut bloklarını tam anlamıyorum ama anladım kadarıyla :) elimden geleni yaptım Umarım Beğenirsiniz iyi Oyunlar :))) Map(Harita) Kuralları Oyun...
  5. jdsezer

İkiz Kardeşlerin Tuzağı [V1]

Merhabalar İlk Haritamı Olurturdum :) seriye devam etmeyi düşünüyorum görüş önerilerinizi isteklerini bekliyor olcağım :) Hikayenin Konusu çok kızgın bir kişiliğiniz var ve köyde hiçbirşey yolunda gitmiyor hep ortalıktan birşeyler kayboluyor ki siz ikiz kardeşleri keşfedene kadar Hikayeden...