Arama sonuçlarınız

1. T

YARDIM \ mute ve ban Skripti lazım,

arkadaşlar yardımcı olucak yok mu ?
  2. T

YARDIM \ mute ve ban Skripti lazım,

Merhabalar arkadaşlar, Şimdiki anlatıcağımı googlede bulabilirsiniz yazıcaksınız fakat googlede var çalışmıyor, mute atıyor fakat adam özelden konuşabiliyor normal konuşabiliyor. istediğim skript çok işe yarıyıcak herkes için herkes kullanabilir. Evet başlıyorum, 1- BAN Öncelikle Ban...
  3. T

BungeeCord yardım

e vet skype varsa verebilrisiniz bakalım
  4. T

BungeeCord yardım

hayır hata vermiyor
  5. T

BungeeCord yardım

Yaptım fakat gene hiçbir şey olmuyor :/ yardım
  6. T

BungeeCord yardım

Merhabalar , BungeeCord kurdum her şey tamam portlar vs. fakat servere giriyorum /server yazıyorum işlemiyor, cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.
  7. T

YARDIM \ mute skripti lazım ve ban

Merhaba arkadaşlar mute ve ban skripti lazım mesela ''/mute gamer 1m Küfür '' yazdığımda herkezde böyle gözüksün -------------------------------------------------------- Mute Yiyen : Gamer Sebep : küfür Dakikka : 1 Mute atan : admin ( kim mute attıysa )...
  8. T

Skript istek \ 2 Seferde servere girme

Merhaba Arkadaşlar bot koruması için bir şeyler gördüm serverlerde. ilk tıkladığımızda. Server Hoş Geldiniz lütfen tekrar girmeyi deneyin. Yazsın ikinci defada giriş yapsın. amaç bot koruması olması için. yapıcak arkadaşlara teşekkürler
  9. T

[İSTEK] Boss Benzer Skript

Merhaba Arkadaşlar. Bir şey istiyorum yapabilecek oaln. buyrun Bir boss olucak saatlerini ayarlıyabilicem mesela bir kod olucak /bosdoğusyeri bura doğuş yeri olarak belirlenicek canı 2000 olucak ( kodlar arasından düzenlenebilecek ) boss türü Endermen olsun Boss öldüğünde bize sandık...
  10. T

[İSTEK] 339 Kod yani Kağıt Kalp

Merhaba Arkadaşlar 339 kodlu kağıt oyunda sağ tıkladığında Can 1 olsa bile fullesin. Adıda ''İlk Yardım'' Olsun Teşekkürler Bekliyorum.
  11. T

groupmanager Yardım

Bunu nasıl değiştirebilirim ? ? işareti var onu nereden değiştirebilirim.
  12. T

YARDIM >|< groupmanager [Oyuncu] [ Oyuncu ] Nick

#format: '[FACTION] {DISPLAYNAME}: {MESSAGE}' #format: '&7[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}' group-formats: # Default: '{WORLDNAME} {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}' # Admins: '{WORLDNAME} &c[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&c {MESSAGE}' kurucu: '[FACTION] {DISPLAYNAME}:&c...
  13. T

############################################################ # +------------------------------------------------------+ # # | Notes | # # +------------------------------------------------------+ #...
  14. T

Oyuna girdiğimde yazı yazdığımda böyle gözüküyor nasıl düzelticem [Oyuncu] [ Oyuncu ] Nick : böyle nasıl düzelticem
  15. T

SkyBlock Yardım -

1.7.x İçin önerebiliceğin Skyblock Pligin paketi var mı ? Baktım fakat Skyblock Göremedim
  16. T

SkyBlock Yardım -

Gene Aynı hata 1.7.x İçin önerebiliceğin Skyblock Pligin paketi var mı ?
  17. T

SkyBlock Yardım -

/is Yazdığında adaya gitmesi lazım fakat ben böyle sorun ile karşı karşıya kalıyorum yardıma ihtiyacım var Resim :
  18. T

Büyük Proje - Pusula Geçiş Yardım

Kardeşim Biliyorsan Yardım edebilir misin
  19. T

Büyük Proje - Pusula Geçiş Yardım

Büyük Proje - Pusula Geçiş Yardım 3 Serveri Pusula ile geçiş yapamıyoruz. Bize Yardım edebilicek şu anda müsait bi kardeş var mıdır ? Şunu kullan bunu kullan felan olmuyor. biri yardım edebilir mi Skype adresimden ekleyin lütfen Skype : ibrahim.okcu1
  20. T

290 TL sunucu

290 TL İndirip yapar mı bilmem fakat Konuşurum. gene belki düz hesap 280 Felan yapar ama. Fiyatları üzerinde oynama yapamazlar sanırım. Ama inşallah öyle bir şey vardır.
  21. T

290 TL sunucu

Evet, Öneriyor musunuz?
  22. T

290 TL sunucu

https://www.netsunucu.org/mcvds Girmiyor :)
  23. T

290 TL sunucu

32GB - 290 TL E3 - 1230-V3 3.30ghz 4 Core / 8 Thread 120GB SSD veya 2TB Sata Disk 100GB Ftp Yedekleme Alanı Windows 2012 / Centos 6.5 Saldırı Koruması Sizce Nasıl ?
  24. T

Sürekli açık kalana server açmak istiyorum

Ax****TR Küçük Ücret ile 7/24 Server açık kalır. para geldikçede uzaltırsın.
  25. T

BungeeCord Yardım

BungeeCord ilge Serverin geçişlerini yaptım. Fakat 2 Sorunum var 1-Her sunucu değiştirdimde /login şifre istemesi 2-O sunuculara Bir su içinden veya bi pusula ile gitmeyi nasıl yapıcam.