Arama sonuçlarınız

1. Cumaali66

İlham Kıtlığı.

Bence Dev bir lunapark yap daha eğlenceli olur geleceğin şehrini yapabilirsin canın sıkılmaz belki böle bir şey yaparak yeni bir şey bulursun :)
  2. Cumaali66

Bertan serverin varmı ??

Bertan serverin varmı ??
  3. Cumaali66

Server İçin Port Açma / Rehber

ya bende 192.168.1.1 e giriyom girmiyor geçen port açmıştım şimdi hiç girmiyor ipconfig ten baktım 192.168.1.1 yazıyo
  4. Cumaali66

Beyler server kurcam kim gelir

server kurcam bir ekibe iğtiyacım var gelcekler önce skype ve yaşını yazsın ben onlar forumdan mesaj atarım pluginlerden çok anlayan biri gelsin çok lazım
  5. Cumaali66

Minecraft Gizemleri ve Bilmedikleriniz

Güzell Bilmediklerimizde mimnecraftın hangi sürümü bu ??ABi CEVAP VERSENE ??
  6. Cumaali66

Son Oyuncu Network Minecraft'ta gerçek hayatı önünüze seriyor...

keşke sonoyuncu gibi serverimiz olsa keşkee ama bendeki server lag yapıp atıyo lan serveri açıyom bilgisayara tecavüz ediyo ne biçim serverim var be
  7. Cumaali66

konuya girin --->Arkadaşlar kim benim sw ye gelir alımı var

Arkadaşlar benim sw ye gelcekler alttan yazsın skype eklesinler Cumaali Büğrü Blki admin yapabilirim sizi beyler builder,admin,rehber alımı var server Faction Sw vip alan olursa nitrado sw alabiliriz sorunuz varsa alttan ekleyin
  8. Cumaali66

Beyler Serverime alımlar başladı skype:Cumaali Büğrü

Beyler Serverime alımlar başladı skype:Cumaali Büğrü
  9. Cumaali66

Youtube Sayfamda Abone Nasıl Artar ?

abi ben sana diyim önce bi youtube resmini güzel yap bence sonra bi iki kanaldan abone olmasını iste olunca zaten herkes görür sonra iyi bir mikrofonun olması lazım sonra minecraft serileri çekmeye başla komik olsun eğlenceli olursa adamlar abone olur B)
  10. Cumaali66

Beyler lütfen eğer kullanmadığınız premium hesap yada gift code varsa verin

para ile alcağım bütün oyunları ben cracklerim crack ustası oldum :D:domuz:
  11. Cumaali66

yeni kaydoldum...

yeni kaydoldum...