Arama sonuçlarınız

1. meTR0x

Hırsız Skripti V1 Devamı Gelicektir

araştırıp kendin eklersen o zaman kendini geliştirmiş olursun
  2. meTR0x

Hırsız Skripti V1 Devamı Gelicektir

amatörün de altındak bir skript bu bankayı soyması 1 sn bile sürmüyor ayrıca bankanın tpsine gidip ne yapacak polis adam uzaydan bile soyar bankayı geliştirilmesi lazım...
  3. meTR0x

Lots'o Network - Hub Sunucusu - Birden Fazla Alım Var | Durma Gel!

Ad:Metin Soyad: KANYAVUZ Yaş: 16 Discord Adresiniz: meTR0x#3625 Elektronik Posta Adresiniz: [email protected] Görev Almak İstediğiniz Oyun: Faction Neden Sizi Seçmeliyiz?: tecrübeli bir rehber herzaman işinize yarayacaktır Neden Bizi Seçtiniz?: kaliteli bir sunucuda görev alıp kendimi...
  4. meTR0x

PLuginer aranır - BATIHOST -

-YAŞ 18 -BİLGİ % olarak yazılamaz bilgim var ama benim bile bilmediğim birsürü şeyler var % olarak kendime %70 veririm -DISCORD discord kullanmıyorum özelden tel vereilirim wp için
  5. meTR0x

ip içerde

serverin hacklenmiş
  6. meTR0x

amatör sunuculara scripter veya pluginnerlik yapılır

uzun zamandır uğraşmıyordum şimdi yeniden başladım yaklaşık 4 sene önce skript pek bilinmezken türkiyede sayılı öğrenmeye çabalayanlardandım neden amatör sunucuları istiyorum çünki fazla ileri seviye değilim unuttum kodları ama toparlanmam fazla uzun sürmez + Aktiflik dürüst olayım fazla aktif...
  7. meTR0x

''Param çok ama çok mutsuzum'' Notch

fakirligin kapıyıdamı parayla açcaz :kaş:
  8. meTR0x

MİNECRAFT LAUNCHER AÇILMIYOR BİLEN VARMI

beyler windows 10 u kurdum acaba bi ilgisi varmı java filanda var ama yüklenmiyor orda kalıyor sonra play seçeneği çıkıyor tekrar basıyorum hep aynı aynı oluyor YOKMU BUNU YAPAN TEAMWİEWER ÜZERİNDEN FİLANDA YAPABİLCEK VARSA BANA ULAŞSIN not: .minecraft dosyasını sildim yine denedim olmadı bana...
  9. meTR0x

KOŞUN CS1.6 AİM SCRİPT %100 HS

neden yasak olucak konu dışı değilmi
  10. meTR0x

haklısın adminler bile izliyor ŞD bu arada iyi fikir wall da ekliyim caktırmadan izlersiniz
  11. meTR0x

işte buda artık ölmekten sıkılanlar için bi çare sürekli aynı adam sizi oyunda vuruyor siz hep ölünce oyundan cıkıyorsunuz ama bu sefer o çıkacak
  12. meTR0x

BEYLER RUSÇA Bİ SİTEDEN AİM SCRİPTLERİNİ ÇALDIM KENDİMDE BİRAZ EDİTLEDİM ÇOK GÜZEL OLDU KENDİ SİTEME EKLEDİM KURULUMU FİLAN YAZIYOR İNDİRMEK İSTİYORSANIZ BUYRUN SİTE: http://nihalkanyavuz.wix.com/metr0x SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ BAŞKA BİŞEY VARSA BANA ORADAN...
  13. meTR0x

Ghost Craft koş koş/ ip:Play.GhostMc.Com

merhaba arkadaşlar bu gün karşınızda ghost mc yi gostereceğim fazla uzatmama gerek yok anlatılmaz bir server HUB olduğundan belli işte karşınızda spawnı skyblok/hungergames/survival/creative/faction/teamforest2 koşun kusura bakmayın resimler olmamış olabilir tam uzman değilim acemiyim
  14. meTR0x

muheteşem 1.7.2 island seed

nasıl koyuyoruz ben cozemedim vallah :D
  15. meTR0x

muheteşem 1.7.2 island seed

merhaba arkadaşlar bu gün sizlere fazla uzatmadan island seedi gostereceğim bu seed ile adada spawnlaniyorsunuz etrafa pek bakmadım ama tek ada o heralde adada kaldıkça yani tavuklar ve bazı hayvanlar spawnlanıyor spawnlanmayabilirde ada küçük bir şey ama altı çok buyuk mağralar filan var altında...