Arama sonuçlarınız

1. BatuhanStarS

| Phantomers | İlk Bakış | Sessiz Video |

Phantomers oynadım bugün arkadaşlar sessizdi bidaki sesli olcaktı
  2. BatuhanStarS

Skinimin Resimleştirmesi //Nekadar Sürüyor??

PLDawnHarmony yaparsan sevinirim
  3. BatuhanStarS

Minecraft Skins On The Cartoon/Minecraft Skinleri Karakterlere Dönüştürme

PLDawnHarmony Yapta görelim gölgelendirmede yaparsan 10 numara 5 yıldız kardesm
  4. BatuhanStarS

[★] LiveTurkMC | 1.7 - 1.8 |[ Pvp-Faction, Boss, Kafa Düşürme ] KONUYA GEL ! | mc.LiveTurkMC.net

Bana teşekkür etmen lazım iyki karşına iyi biri gelmiş bugun server cöktü ve login istemiyordu iyki kötü biri carına girmedi carına girip serveri düzeltm :) Teşşeküre gerek yok alım varsa bu arada ala bilirsin beni adım zLegendBatus
  5. BatuhanStarS

DarkGame / Sunucu Yetkili Alımları / www.darkgamemc.esy.es

yanlskla senin bilgileri yazmısm :D "Ad: Batuhan Skype: zlegendbatus Bölüm: Kurucu"
  6. BatuhanStarS

DarkGame / Sunucu Yetkili Alımları / www.darkgamemc.esy.es

"Ad: İlker Skype: ilkersatiroglu1 Bölüm: Kurucu"
  7. BatuhanStarS

MC Ronion | 1.7.2 | 7/24 Online | Faction Server |

Merhaba Arkadaşlar Size MC Ronion Adlı Benim Servermi Tanıtıcam Bilişim: Nitrado Ram 16GB Slot:500 İP:MCRonion.minecraft.to Alt Alan ADI:5.62.126.184:10800 Serverdan Görüntüler 32 Warp Var Ama Bazılarını Göstercem Spawn: MARKET: ÖRS: Ench: Kutucu: Hammadde: Lapis: Orman...
  8. BatuhanStarS

ŞifreliOP plugini kaynak kodları. | Versiyon 2.0 çıktı. (05/07/2014)

Aynı IRFN Abinin Yazdıgının Aynısııı
  9. BatuhanStarS

ŞifreliOP plugini kaynak kodları. | Versiyon 2.0 çıktı. (05/07/2014)

deprecation burda hata veriyo eclipse
  10. BatuhanStarS

|Küfür Engel|Plugini|

eed 1.7.2 De Oluyr İsterseniz Sürüm Söyleyin 1 TANE DAHA YAZIYIM
  11. BatuhanStarS

Deleted

Olmadı :(
  12. BatuhanStarS

|Küfür Engel|Plugini|

@Schaffer79 Sagol Guzel Olmusumu Yane ?
  13. BatuhanStarS

|Küfür Engel|Plugini|

Vllaha Kendim Yazdım Eclipse Fotosunuda Atım İstiosan @Dangers58
  14. BatuhanStarS

NoBugs

Merhaba Arkadaşlar Bugun Size NoBugs Diye 1 Plugin Vercem İsteyen Asagıdan Yazsın Server Sürümü 1.7.2 Olması Lazım Arkadaşlar Ne İşe Yaradagını Sormuşunuz Serverdeki Örnek Kapı Açma Bugu Chest Acma Bugu /ewarp Bugu VB
  15. BatuhanStarS

|Küfür Engel|Plugini|

@KinchouKan Hayır Öle Bir Sorun Yok
  16. BatuhanStarS

|Küfür Engel|Plugini|

Merhaba Arkadaşlar Bugun Sizlerle Küfür Engel Plugini Paylascam Tamamen Türkçe Kendim Yaptım Plugini İlk Önce Jar Dosyasını Servere Yukleyince Dosya Oluscak Onun İçindeki Config.yml Girerek Küfür Ekliyceksiniz Ben Orda Örnek Olarakda Verdim ! *-* LİNK VIRUSTOTAL İLE BİRLİKTE EKLENMELİ...
  17. BatuhanStarS

|HardrocePvP Herkesi Bekleriz|HardrocePvP.minecraft.to|

server degstm kardes zaten ! Suan Map Acayip Çok Biliosan Gel Bak Kötüysen Kendin Yap Serverimi SkyBlock Yaptım :) İp:Karekafa.minecraft.to Girmese Alternatif İp:5.62.126.184:10800 @Letus
  18. BatuhanStarS

Hardroce Degildi Pvp Gibi :DYane Survival Gibi :D Ama Yakında Server Hub Olcak Slot 200 e Yukselcek Serverimize Gelmenizi Tavsiye Ederim Suan Pluginler Üzerinde Uğrasıyorum Olunca Serveri Hub Yapcam
  19. BatuhanStarS

Durum Mesajı... :D

Durum Mesajı... :D
  20. BatuhanStarS

--------------------------------------- GENEL BİLGİ Sunucu IP Adresi : HardrocePvP.minecraft.to Sunucu IP Adresi Alternatif : 5.62.126.184:10800 2 GB Ram - 16 Kişi Kapasitesi Nitrado Kalitesiyle.. ----------------------------------------------------- Vip - MegaVip - UltraVip 10-20-30 Vip...