Arama sonuçlarınız

1. K

Sen de kaliteli bir sunucuda yetkili olmak istiyorsan içeri girmelisin !

Adınız : Kasım Soyadınız : Esen Yaşınız : 18 Oyundaki adınız : muunkyy Daha önce yetkili oldunuz mu ? Olduysanız Nerede ? (Olmadıysanız olmadım yazın.) : evet oldum ama kapanmış serverlerde admin olduğum bir sürü server oldu ve kendi başıma açıp da server ile ilgilendiğim zamanlar oldu...
  2. K

Sen de kaliteli bir sunucuda yetkili olmak istiyorsan içeri girmelisin !

Adınız : Kasım Soyadınız : Esen Yaşınız : 18 Oyundaki adınız : muunkyy Daha önce yetkili oldunuz mu ? Olduysanız Nerede ? (Olmadıysanız olmadım yazın.) : evet oldum ama kapanmış serverlerde admin olduğum bir sürü server oldu ve kendi başıma açıp da server ile ilgilendiğim zamanlar oldu...
  3. K

Sunucu kapandı. Konu silinebilir

Kaliteli emek server. :1:
  4. K

[Minetwork] - Ticaret/Cin.Herobrine.Azrail/Tüccarlar/Zorluk ve Sadelik - [1.8.x]

serverde vip satışı var mı ?
  5. K

Kanala Adam Aranır !!

Adım: Kasım Skype: kasimwm1
  6. K

Yeni acacagım sunucu icin builder (bilgili) aranıyor detaylar icerde

Skype: KasimWM Kendi Resmim Var. İlgilenirsen Ekle Konuşalım.
  7. K

Konu Arşive Alınsın

Server Ne Zaman Açılacak VİP'ler Uygunsa Alabilirim.
  8. K

MeseCraft Koşşş Anlatılmaz Yaşanır Burası

çok aptalca bir server daha konuyu düzgün yazamamışlar boşuna beklemeyin güzel şeyler.
  9. K

KgNCraft Faction Server

insan serverden görüntüler felan koyar :D
  10. K

Serverimize Çok Acil Builder Aranıyor

Ad: Kasım yaş: 15 skype: mrkasimm Daha önce Hangi Serverda Çalıştın: bayağı serverda çalıştım kendi serverimi bile açtım Sana Güvene Bilirmiyiz: Tabikide Evet. Kendine Güveniyormusun: Her zaman
  11. K

CriminalTR.nitrado.net Premium Hesap Çekilişi

Ad: Kasım Yaş: 15 skype: mrkasimm Daha Önce Çalıştığın Serverlar:Çok Hatırlamıyorum Ama Bir Ara server Bile Kurmuştum.