Arama sonuçlarınız

1. serkanaktas66

Macerayi Servermisin ? Eger Seviyorsan Bu Sunucu Sana Gore --> Oyna.ZorHayat.tk

Maceranin Adresi : oyna.zorhayat.tk Maceranin Kapasitesi : 50 Kisi (Arttirilabilir.) Maceranin Surumu : 1.7.x - 1.8 Maceranin Rami : 5120 Mb (Arttirilabilir.) Maceranin Kurulu Oldugu VDS Ozellikler. Oyuncuyu Oldurdugunuz Zaman Kafasi Duser. Agaclari Kestiginizde Hepsi Duser. Elinizdeki Esyayi...
  2. serkanaktas66

CustomUnknownCommandMessage Eklentisi Turkce Tanitim.

Merhaba Arkadaslar Ben Serkan Bu Gun Sizlere Herkeze Gerekli Kucuk Bir Eklenti Tanitacagim. Cogu Turk Sunucu Acarken %100 Turkce Olmasini Istiyor. Fakat Yanlıs Komut Girince : Unknown command. Type "help" for help. Boyle Geliyor Iste Bu Eklenti Sayesinde Yanlis Komut Girince Turkce Mesaj...
  3. serkanaktas66

@------> Osmanli Gamers <------@ AltinKurek/SanalMarket/ArkadasEklentisi/Geri Kalani Konuda

Sunucu IP (Internet Protocol) : oyna.osmanligamers.tk Sunucu Kapasite : 82 Kisilik Sunucu Turu : Hayatta Kalma Sunucu Hafiza : 12 GB (VDS MAKİNE) Ipeksi Dokunus Ile Spawner Alma /blf Ile Arkadas Eklentisi /xpfill Komutu Ile Levelini Siseye Koyma. Chestshop Plugini Ile Market Kurma. /market Ile...
  4. serkanaktas66

[Yardim]Wgli Alanda Shoop Keper Kullanilmio.

Merhaba Arkadaslar Ben Spawni WG Ledim Fakat Shoop Keperi Yuklüyorum Sorun Yok Koyluye Sag Tiklayinca Acilimiyor. Shoop Keper Degil Diyer Koylulerde Acilmiyor Yardim Ederseniz Sevinirim.
  5. serkanaktas66

[Yardim]VİP Kagidi.

Merhaba Arkadaslar Ben Fazla Skripten Anlamiyorum Oyuzden Konu Aciyorum. Arkadaslar sizden Zor Olayan Bir Skript İstiyorum. Arkadaslar Istedigim Skrip Mesela Minecrafttaki Papera Komut Eklemek Istiyorum Fakat Her Paper Degil Ozel Olacak. Yada Müzik Diski Farketmez. Adamlar Esyaya Sag Tiklayinca...
  6. serkanaktas66

"Craftbukkit language" Iceri Buyurmazmisin.

Merhaba Arkadaslar ben Kendimi sunucu Kurdum Fakat Sunucuda Olmayan Komutu Yazınca [INFO] Unknown command. Type "help" for help. bu Geliyor ben Bunu Turkcelestirmek Istiyorum Nasıl Yapabilirim. Mesala Olmayan Komutu Yazdigimda. Boyle bir komut Yok Desin. Yardim Ederseniz Sevinirim.
  7. serkanaktas66

|=-=| Ucan Ada |=-=| 7/24 |=-=| Sunucu |=-=| İP : 168.61.60.81 |=-=|

○ Ucan Ada SkyBlock ○ █ Sunucu İP : 168.61.60.81 █ █ Sunucu Kapasite : 100 Kisi █ █ Sunucu Hafıza : 10 GB █ █ Komutlar █ █ /ada Yazarak Adanizi Kurunuz. █ █ /ada yenile yazarak Adanizi Yenileyin. █ █ /ada set yazarak Adaniza Geleceniz Yeri Belirleyin █ █ /ada en yazarak En Yuksek...
  8. serkanaktas66

|=-=| Ucan Ada |=-=| 7/24 |=-=| Sunucu |=-=| İP : 168.61.60.81 |=-=|

○ Ucan Ada SkyBlock ○ █ Sunucu İP : 168.61.60.81 █ █ Sunucu Kapasite : 100 Kisi █ █ Sunucu Hafıza : 10 GB █ █ Komutlar █ █ /ada Yazarak Adanizi Kurunuz. █ █ /ada yenile yazarak Adanizi Yenileyin. █ █ /ada set yazarak Adaniza Geleceniz Yeri Belirleyin █ █ /ada en yazarak En Yuksek Ada levelini...