Arama sonuçlarınız

1. C

GameLifeMC - Factions | SurvivalGames | Spleef | Parkur | PaintBall - mc.GameLifeMC.com

Yahu Kardeşim, Ben Adamın Dediğine Tepki Gösteriyorum. Körmüsün ? @_Its_Jack_
  2. C

GameLifeMC - Factions | SurvivalGames | Spleef | Parkur | PaintBall - mc.GameLifeMC.com

Herkezin Görüşü Farklıdır... @_Its_Jack_
  3. C

Yeni Açılacak Server İçin Kurucu Aranıyor (Server Sahibi)

Ya Kardeşim, Daha BungeeCord Kurmayı Bilmeyip. Burda Hava Atanlar Var.. Pro Pluginermiş :D
  4. C

Yeni Açılacak Server İçin Kurucu Aranıyor (Server Sahibi)

6 Yıl ? Oha Mc O Kadar Erkenmi Açıldı Lan :D
  5. C

Sunucu İçin Pluginner Aranıyor!

6. C

- Frozen Craft - |7/24| Full Faction Sunucu Yetkili Alımları !

Arkadaşlar Son 1 Tane Rehber Alımı Kaldı. Katılmak İsteyenler Başvuruyu Doldurabilir.
  7. C

Alındınız. NOT : Servere Girememenizin Sebebi Bakımda Olmasından Kaynaklanıyor.
  8. C

Alındın !Güncel ++ Arkadaşlar, 2 Rehber Eksiğimiz Var, Katılmak İsteyenler Formu Doldurabilirler.
  9. C

GÜNCEL ++ Arkadaşlar, Durum Güncellemesi; 1 Builder. 1 Rehber Bu Alımlar Devam Etmektedir. Skype Ekle: cosmobilisimArkadaşlar, 1 Builder 2 Rehber Eksiğimiz Var. İlgilenen Arkadaşlar, Formu Doldurabilirler.
  10. C

Builder Olarak Alındın !Arkadaşlar Sadece Builder ve Rehber Alımı Kalmıştır. Bilgilerinize.
  11. C

ALINDIN ! Alınamadın. Bilgilerin Yetersiz. Reddedildi. Alındın !
  12. C

Skpyedan Görüşelim. Kararımı Ozaman Vericem :cosobilisim
  13. C

Yaşınız Biraz Az Gibi Ama Alındın ! Skype Adresimi Ekle.GÜNCEL ++GÜNCEL ++
  14. C

Altın Provanas >[1.16.5-1.20.4]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & BoxPvP & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

Lan Senin .................................... Skypea Gel Lan ! Ordan Kolay !
  15. C

32 GB RAM'li Dedicated sunucumuza BUILDER Arıyoruz!

Bak Arkadaşım, Ne Evi Dediğimde. Hangi VIP Evini Kastettim. Benim Canımı Sıkma. Bir Şeyi Anlamadan Dinlemeden "Siktir Git Ya" Dedin ! Adam Akıllı Dur.
  16. C

-_- Cosmo Craft -_- Efsane Geri Döndü - Alımlar Başladı !

https://forum.gamer.com.tr/konu/frozen-craft-7-24-full-faction-sunucu-yetkili-alimlari.228481/ Konu Buraya Taşınmıştır. Server İsmi Değişmiştir. Başvurularınızı Yeniden Yapmanız Rica Olunur.
  17. C

Merhaba Arkadaşlar, Ben FrozenTR. Serverimizin "Admin - MOD - Builder - Rehber" Alımları Başladı. Alım İçin Aşşağıdaki Başvuruyu Doldurmanız Yeterli Olacaktır. Server İP: 46.20.1.98:1110 Admin Alımı : Ad: Soyad: Yaş: Adminlik Tecrübesi: Kod Tecrübesi: Oyuncular İle Aranız Nasıl: Neden Biz...
  18. C

32 GB RAM'li Dedicated sunucumuza BUILDER Arıyoruz!

Ad Soyad: Yusuf İNCEKARA Yaş: 17 Skype: cosmobilisim Hafta içi online olabilme saatleriniz: 4-5 Saat, Hafta Sonları Full Online. Oyunu ne kadar süredir oynuyorsunuz?: Alpha Sürümünden Beri. Daha önce Minecraftta yetki sahibi oldunuzmu?(Evet/Hayır): Evet, 8 Sunucu. Oyunda ki sohbet...
  19. C

Altın Provanas >[1.16.5-1.20.4]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & BoxPvP & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

Bakın Beyler, Yaşınızdan Dolayı Aldırmıyorum. Sizin Yaşınız Kadar Benim Oyun Tecrübem Var.
  20. C

Skype Adresimi Ekleyin Lütfen ; cosmobilisim Ne Alımı İçin Başvurdunuz ? Onu Yazarmısınız ?GÜNCEL ++
  21. C

"Bilmediğim Şey Yok" Kelimesini Açarmısınız ? Ayrıca Pluginer Diye Bir Kavram Yok. Developers Ve Authors Var.
  22. C

İsim: Yusuf İNCEKARA (CosmoTR Yaş:17 Aktif olarak seçiceğiniz bölüm: Baş Admin - Admin Tecrübeleriniz:67 Serverde Admin Oldum Günlük online süresiniz: 12 Saat Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: Elimden Geldiğince Saygılı Davranırım. Bilmemiz gereken başka bir şey varsa buraya...