Arama sonuçlarınız

1. OnurMnts

tabii ki kullanabilirsin.

tabii ki kullanabilirsin.
  2. OnurMnts

|❄| RealMC |❄| 1.8.X / Faction / İP: RealMC.Nitrado.Net /

|❄| RealMC |❄| 1.8.X / Faction / İP: RealMC.Nitrado.Net /
  3. OnurMnts

|❄| RealMC |❄| 1.8.X / Faction / Supriz Sandiklar / Seviyeli Boss / Ve daha birçok özellik!

Öneriniz için teşekkürler, doğru söylüyorsunuz.
  4. OnurMnts

|❄| RealMC |❄| 1.8.X / Faction / Supriz Sandiklar / Seviyeli Boss / Ve daha birçok özellik!

Teşekkürler! <3 # Konu güncel, sunucu online! #
  5. OnurMnts

Spawnda artık her saat başı chest eventi oluyor, chesti bulan kişi güzel eşyalar kazanıyor! Herkesi bekliyoruz! Teşekkürler <3 # Veba Kulesi Açıldı! #
  6. OnurMnts

Evet, sunucumuza yeni eklenen "ActionHouse" plugini sayesinde oyuncular daha kolay ticaret yapabiliyor. Ücretli bir plugin olduğu da doğru. Teşekkürler!
  7. OnurMnts

Yeni spawnımız hazırlanıyor. 05.02.2016 tarihinde kullanıma geçirmeyi düşünüyoruz. Konu güncellendi, sunucu tekrar online! # Rütbe sistemi eklendi. # Rütbe kitleri eklendi!
  8. OnurMnts

Teşekkürler! <3 Sunucu online! # Skor tablosu ekleniyor. # Skor Tablosu eklendi! # İtem Maden eklendi! # Metin2 tarzı şeytan kulesi yapiliyor... # Güncel # Yeni süpriz kutular eklendi. (Demir Kutu, Altın Kutu, Elmas Kutu, Zümrüt Kutu) # Güncel! # 20 kiside büyük event!
  9. OnurMnts

Güncellemeler: :kbiftek: Marketteki sorunlar düzeltildi! :kbiftek: :kbiftek: Otomatik lapis satisi eklendi! :kbiftek: :kbiftek: Ciftcilik ön plana çıkarıldı! :kbiftek: :kbiftek: Arsalara fly eklendi! :kbiftek: Güncellemeler: :kbiftek: Boss eklendi!:kbiftek: :kbiftek: Tabeladan Enchant eklendi...
  10. OnurMnts

Reklamları biz yapmıyoruz. Sunucunuza atılan reklamı büyük ihtimalle "Reklamci" diye aldığımız elemanlar yapıyordur. Kaç kere başka sunucularda reklam yapmayın diye uyarsakta böyle şeyler olabiliyor. Lütfen kusura bakmayınız. Gerekli olan uyarıyı yapacağım ben. SUNUCU ŞUANDA ONLİNE! Yenilikler...
  11. OnurMnts

Öncelikle teşekkürler. Sunucumuzda bir takım eksiklikler yüzünden sunucuyu bakıma aldık. Bu bakımlar bittikten sonra konuyu düzenleyeceğim ve daha ayrıntılı bir hale getireceğim.
  12. OnurMnts

Açılış Tarihi : 01.02.2016 Sürüm : 1.8.X Ram : 8GB IP : RealMC.Nitrado.NET Rank Sistemi! Otamatik Eventler! 5 Farklı Boss! Saygılı Ve Küfürsüz Bir Ortam! Tecrübeli ve Adaletli Yetkili Kadrosu! En İyi Para Kazanma Yöntemi Çiftçilik! Çeşitli Görevler! Paralı Ench...
  13. OnurMnts

[ÇÖZÜLDÜ] Motd Plugini

Gerçekten çok teşekkürler. 1 haftadır UTF-8 karakterlerin tümünü deneyerek bulmaya çalışıyordum nasıl yapıyorlar diye.
  14. OnurMnts

[+] Sunucumda Reklam Yaptılar Ve Son Halleri :'(

Yazık olmuş <_< Çok insan var böyle. Maximum 13 yaşında başkalarının sunucusuna girip "Turkiyenin en iyi sunucusu bilmemne.nitrado.net gelin lapisli sw event var" diyip kaçan gereksiz varlıklar :emin:
  15. OnurMnts

[ÇÖZÜLDÜ] Motd Plugini

Önerin için teşekkürler. Fakat sadeliği pek sevmiyorum.
  16. OnurMnts

[ÇÖZÜLDÜ] Motd Plugini

Herkese iyi forumlar! :gg: Artık birçok sunucu motdlarında olan şu yatay ve birleşik çizgileri nasıl yapıyorlar bilen varsa lütfen yardımcı olsun :(
  17. OnurMnts

[Çözüldü] Essentials Motd Hatası

Evet şuanda boş. Az önce o boşluğu silipte denedim fakat yine çıkıyor lanet şey. Edit: Sorunumu çözdüm kodlamayı "UTF-8 ile BOM olmadan kodla" yaptım ve o işaret gitti.
  18. OnurMnts

Hiçbir sorun yok fakat hala o işaret var.
  19. OnurMnts

Herkese iyi forumlar! :gg: Yakında açacağım sunucum için plugin düzenliyordum ve böyle bir problemle karşılaştım; Essentials motdunu hatasız bir şekilde düzenledim fakat motdun en üst sol tarafındaki kücük simge cikiyor. Bunu nasıl silebiliriz? :(
  20. OnurMnts

x

Çok geç [emoji17] GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  21. OnurMnts

x

İtemi direk envanterine alabilirsin. /give [Nick] [ItemID] [Miktar] name:&bOrnek_Isim lore:&aOrnek_Aciklama
  22. OnurMnts

Skript İstek

@Sergunkorowakurwa @ReMaKeR @Republican Sensei @ZakaTPakaBLoTS Skriptin babaları :Devery 1 minutes: execute console command "/clear %player% 268 1 Sharpness:4 name:&6&nAylakBoss" execute console command "/give %player% 371 1 name:&6&nKralBoss'un_Kalbi" Yanlış olabilir yinede sen dene.